24 máj 19, 23:10:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780871 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1935 Dátum: 11 dec 09, 15:47:12 »

Raven Tailból banyek 5embert mutatnak és mind az 5örült kinézetű Nevet és szerintem ők csinálják azt a sötét mágiát a viadalokon vagy az új sárkányölők.

Ami dúrva, hogy gyakorlatilag nem csináltak semmit 7éven és 3hónaponát és  és így is erősebbek lesznek Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1936 Dátum: 11 dec 09, 17:43:37 »

Úgy néz ki a mangastream megelégelte, hogy az új fordító banda már péntek délután kidobja az új fejezetet így gyorsan beelőzték őket:P Amúgy megint kezdenek érdekessé válni a dolgok..Nyelvesít Ugyan a számomra nem teljesen érthető dolgokat most nem netszótáraztam ki megvárom vele a magyar fordítást de érdekesnek tűnt az a konténeres dolog:D Ja meg natsu hogy rákattan urtear-e, hogy ,,egyre jobban hasonlítasz egy igazi nőre", közben tapad a melleire:D A végén még lucy féltékeny lesz:P
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #1937 Dátum: 11 dec 09, 20:06:39 »

A kérdés már csak az hogy vajon öregednek is vagy csak az erejük nő meg. De vszeg öregedni is fognak és akkor végre Wendike is felnő Nevet kíváncsi leszek Erzára meg Lucyra mennyivel lehetnek még dögösebbek Nevet

Erről nincs szó, hogy öregednének  tőle, ha ördegednének azt Miss Scary Eyes   AKA  Urtear már megemlítette volna.

Amúgy most erre a dologra kíváncsi vagyok, ugye ez a két konténer olyan, mint a jó és a rossz, alapból fekete és fehéren ábrázolták ( tudom.. a manga alapból fekete-fehér, de csak nem piros az a másik konténer na). Erről a két dologról sokat hallottunk, mármint a jó és a rosszról, legfőképpen a szigeten ugyebár. Ha most Urtear ezt megcsinálja velük, vajon nem lesz az a mellékhatás, hogy ez megzavarja őket és a rosszabbik énjük is előtör a torna során?
Bízom benne, hogy Urtear-ék tényleg a jó oldalon állnak, mert megkedveltem őket Mosolyog

Hah azért vicces volt a Lucys Juvia fej. Aztán meg úgy ölelkezik Meldy-vel, hogy az már félreérthető, mintha egymásba szerettek volna. Nevet  Végül is, Meldy felnőtt Juviá-hoz, ebből bármi lehet, Gray meg elmegy Urtear-rel Nevet
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1938 Dátum: 11 dec 10, 00:18:25 »

http://mangastream.com/read/fairy_tail/96807810/10 Többek között ezen az oldalon is látszik, hogy Natsunak van valami forradás/seb a nyakán. Ezt tudni hogy mikor szerezhette?
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1939 Dátum: 11 dec 10, 00:56:23 »

Ez engem is foglalkoztat már egy jó ideje, konkrétan a Innen-től (10. Fejezet) kezdve, de  gondolom ez csak valami viaskodás eredménye Erza-val vagy esetleg Igneel-el.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1940 Dátum: 11 dec 10, 14:44:19 »

...  Erzát legszívesebben orrba nyomnám. -.- Komolyan, legalább egy kicsit örülhetne, hogy a szerelme jó útra tért...

Hát nem is tudom... Gérard eléggé olyan fejeket vág, mint a Mennyország Tornyában. Főleg ezen az oldalon a középső sor, második képen: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/263/21/
Nem biztos, hogy nem kell majd még egyszer a lelkére beszélni, vagy értelmet verni a fejébe.
Azt láttuk, hogy annó a torny börtönében (kínzókamrájában) kattant meg először. Azóta azt is megtudtuk, hogy ott Urtear is eléggé rásegített. Viszont 6-7 éve ugyanúgy börtönben volt, ugyanúgy kínozták a fegyőrök, ráadásul halálos ítélet várt rá. Plusz még az emlékei is visszatértek... Nem biztos, hogy nem ment megint az agyára... ^^"
Urteart nem butának ismertük meg (régen pont ő verte át Gérard-t), de lehet, hogy most meg G. mesterkedik valamiben és használja ki a két lányt.
Bár lehet, hogy csak belelátok dolgokat és Erzát valójában csak a módszereik zavarják.
De azért elég gyanús, hogy most is Zeref nyomában vannak.

Natsu nyakán lévő forradásról nem tudunk semmit. Nem is látjuk sűrűn, mivel sál van rajta. Lehet annak még lesz valami köze Zerefhez. Natsu is egy bunyógép, de más sebhelye nincs (eddig nem láttuk), így szerintem még lesz jelentősége.

Nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy Natsu akaratán kívül már többször használta volna a Második Eredetet. Ugye most azokra az esetekre gondolok, amikor szinte a nulláról hozta vissza a harcokat. Pl. a Sötét Ég Doroma Animu ellen, amikor megidézte a "holnap erejét". kacsint
Urtear-ről meg ugye tudjuk, hogy gyerekkorában kísérleteztek rajta, lehet, hogy onnan vannak az ismeretei.

A Raven Tailes arcok elég érdekesek. Főleg a lány a háttérben. Nem tudom pontosan kivenni, hogy ő és az a farkas nem egy testen osztoznak-e...

Hát, Meldy-t meg sem ismerem, ha nem mondják a nevét. Jó, persze, sejthető volt, hogy ha ott van Urtear, akkor az csakis Meldy lehet. ^^

Virgo meg nem komplett. Csillogó szemmel és kipirult arccal kéri a durvább büntetést... ^^" ikszdé
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/263/8
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 10, 14:47:05 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Putir
Vendég
« Válasz #1941 Dátum: 11 dec 10, 15:25:51 »

Egyébként natsunak szerintem nem 2 tárolója van mert amikor az isten ölő ellen harcolt valami olyasmi volt hogy létrehozott egy tárolót amiben a fekete tüzeket tárolja nem?
Chakra Hát igen virgo kicsit beteg.Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1942 Dátum: 11 dec 10, 15:29:32 »

Az animében igen, de a mangában szerintem nem volt szó 2. tárolóról. Csak annyi, hogy kiürítette a mágikus erejét, hogy elnyelhesse Zancrow tüzét...
De ettől még lehet, hogy az lesz a vége, amit mondtál. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 10, 15:30:05 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1943 Dátum: 11 dec 10, 15:41:41 »

nem értem: a múltkor a raven tail még sötét céh volt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/128/29
itt meg már csak sima céh: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/263/6 lefizettek pár fejest, vagy mi?  Gondolkozik
 Remélem lesz valami jó kis balhé Luxus lacrimája körül.
  Viszont nagyon örültem, hogy Gérard végre benne volt ^^ és remélem, hogy már tényleg jó, és nem csak a sz*rt kavarja.. bár abból kiindulva, hogy már kiirtottak egy csomó sötét céhet, szerintem nem csak a feszültséget kelteni jött. jah, és Erzát nagyon imádnám, ha tudna örülni végre valaminek.

szerk: és végre látam leírva, hogy Levinek bejön Gazille *-*
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 10, 15:45:13 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #1944 Dátum: 11 dec 10, 15:48:30 »

Nem tudom miért de ez a fejezet eléggé jó arcnak mutatta be gerard (jellal,gérárd)-ot.Úgy értem milyen laza nyugodt fejeket vágot Kúl(nyugi tudom mik történtek eddig)(de viszont most kicsit irigy lettem rá hiszen két erza és lucy karibelű lánnyal lófrálhat).Erza meg,hát csak egy szóval lehet leírni Erza bow.
Amire már kíváncsi vagyok NAGYON az az hogy natsu most véglegesen,örökké tud majd villogni vagy ez egy ilyen átmeneti állapot.Végül pár szó Meldy-ről és kedvenc "aye" kandúrunkról Happy-ről.Meldy  bye bye Kb úgy tudom leírni mint egy Erza,Lucy,Shery fuziót(jó modorral).Na akkor happy róla csak annyit hogy elég poénos volt a megjegyzése azzal a síró arccal hogy "És újra csak mélyebb lett az én és lily ereje közti szakadék".    
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1945 Dátum: 11 dec 10, 15:54:04 »

Mikor először megláttam Meldyt egyből az ugrott be ,hogy ez biztos ő, bár nagyon-nagyon hasonlít a mostani Sherryre.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/256/9  Sherry

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/263/13 Meldy

A Raven Tailes arcok meg lehet brutál erősek de, hogy nem stílusosak és nagyon béna az összes az fix.  Pontosan
Csak ne zavarják meg a versenyt, mert unalmas lenne ha soha nem fejeződne be egy verseny se valami incidens miatt.

Arról a mellékhatásról,hogy hatalmas kínokat fognak átélni beugrott a Yu Yu Hakushoból mikor Yusuke megkapja Genkaitól az erejét és a barlangban össze-vissza vérezik mindent meg ordít. Lehet valami hasonló lesz itt is?  Gondolkozik

Dicséretes az is hogy, milyen utat járt be Ultear karaktere, mire végre 100% kijelenthető,hogy a jó oldalon áll. Kúl
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 10, 22:06:17 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1946 Dátum: 11 dec 10, 15:57:58 »

Urtear-ről meg ugye tudjuk, hogy gyerekkorában kísérleteztek rajta, lehet, hogy onnan vannak az ismeretei.

Ez a rész szerintem nem állja meg a helyét a mangaban "jelenlegi kutatások"-ról (Link) van szó.

Kíváncsi leszek erre a részre az anime-ben főleg erre a sok érzést ábrázoló chibi szerű fejekre.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #1947 Dátum: 11 dec 10, 19:10:27 »

Ez egy jó rész volt.

Kiváncsi vagyok Natsura mit eredményez nála ez a tuning.

Azért az se lenne semmi ha mindenkinél sikerülne de Natsunál valamiért nem lehetne. Hát el tudjátok képzelni azt a reakciót  ?

Szerintetek Gerard is kapott ilyen tuningot ?
Mert ha igen akkor ő aztán tényleg zúzús lehet.

Kiváncsi vagyok, ha olyan erőgépek mint Luxus meg öregapó esetleg Makarov is kapna ilyen tuningot akkor mi lenne Nevet
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1948 Dátum: 11 dec 10, 19:36:53 »

Sztem simán az is előfordulhat, hogy a makarov meg gildartz meg az ilyen brutál tagoknál ez meg is van, csak nem beszélnek róla vagy nem is tudnak róla..
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1949 Dátum: 11 dec 10, 19:56:04 »

Nem gondolom, hogy használnák a második tárolót. Ők egyszerűen ilyenek. Ha így lenne akkor a kutatások valószinüleg már kimutatták volna, hogy vannak személyek akik használják. Azt viszont én is gondolom, hogy Natsu valamilyen formában valamiért időlegesen képes használni. Legalábbis ez a lenullázásos esetek nálam erre utalnak amikor kiüríti a tárolót, hogy újat tudjon befogadni. Viszont amit kiürít az hova kerül, mert ennek nyomát nem igazán láttuk. Lehet, hogy áteszi valamiképp a másik tárolóba és ott folyamatosan halmozódik? Lehet, hogy ezekhez mind hozzá tud majd férni a beavatkozás után?

Én arra leszek kíváncsi, hogy hogyan fogják majd mutatni a többieket amikor először meglátják Natsuékat igazán varázsolni és harcolni. A többiek valószínűleg a földön kezdik majd keresni az állkapcsukat és azon gondolkodnak majd, hogy milyen edzést végezhettek Natsuék. Én biztos, hogy ilyenkor bevágnám azt a képet amikor a csillaglelkek világában tivornyáztak. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!