24 máj 19, 13:20:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780359 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1095 Dátum: 11 júl 02, 19:45:24 »

ÁMEN  ikszdé  
Szereti a nőket az tuti.

Most már érthető valszeg Hades kavart be Urnak /Urtearnak.
Ő se volt a mintagyerek , mert ezután mehetett a toronyba hülyíteni Gerardot .
Hát 3an Hades ellen biztosan szórakoztató lesz , még egy erő demonstráció várható , Natsuban lehet reménykedni de irreális lenne.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 02, 19:48:09 írta Banzai » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1096 Dátum: 11 júl 02, 20:14:44 »

Szerintem Graynek Natsunak és Erza-nak van esélye Hades ellen. Az egy dolog hogy Makarovot legyőzte, de Makarov szerintem nagyon túl van becsülve. A Fairy Law nélkül meg van lőve a a nagyágyúk ellen. Szerintem ha nincs a fairy law josé is legyőzte volna. Kiöregedett már az öreg.

Kiváncsi vagyok mi lesz Urtear-ral. Nemhiszem hogy csatlakozni fog a Ft-hez. Azért ö nem egy Juvia vagy egy Gazille, akik ugyan nem voltak jó fiúk de mégsem követtek el olyan dolgokat mint Urtear. Szerintem egyébként kicsit erőltetett ez az Urtear mégse olyan rossz dolog. Tényleg nem volt annyi esze hogy odamenjen az anyjához ? =D Nem várhatta hogy egész életében bőgni fog miatta Ur. Meg nem értem miért lett ö a vezér. Szerintem Azuma de akár még Zancrow is erősebb volt nálla. Viszont a harc király volt az tetszett és remélem hogy végre látom megint Natsut akcióban az ö harcai a legjobbak.
Naplózva


Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1097 Dátum: 11 júl 03, 04:56:03 »

Azuma fáit szerintem a jövőbe küldi = elkorhasztja bár kiványcsi vagyok egy robanással mit kezdene a tüzzel vajon tud idővonalazni? hogy ne legyek OFF a fejezet az tetszet de szerintem a trió mellé beszél Luxus és 4 en leverik Hadest
Naplózva
Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #1098 Dátum: 11 júl 03, 08:59:02 »

Érdekes fejezet volt, de Urtear-tól kicsit többet vártam volna harc terén.....Kíváncsi vagyok, hogy most hogy megtudta az igazat mit fog tenni, de erősen kétlem hogy a Fairy Tail mellé állna.  Az utolsó oldal miatt tényleg valószínű hogy Natsu, Erza és Gray megy majd Hades ellen, de ilyen lestrapált állapotban szerintem szinte kizárt hogy plusz segítség nélkül győzni tudjanak. A másik oldalról nézve viszont tény hogy ütős a csapatmunkájuk:) Jöhetne már az a következő fejezet:D
Naplózva

May the odds be ever in your favor...
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1099 Dátum: 11 júl 04, 09:29:00 »

Amúgy Gazille nem is zavartatja magát, hogy hol jár a keze Nevet Loki meg gondolom csak Juviánál és wendynél nem próbálkozott még a céhből Nevet Amúgy jó fejezet volt, bár kicsit ésszerűtlen, hogy ennyi idő után még ilyen hatást tud kifejteni ur jege, de elnézzük Nevet tetszett
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1100 Dátum: 11 júl 04, 10:15:59 »

Először is, azon a képen Gazille keze a saját lábán van, ha megfigyeled. Nevet Elsőre nekem is fura volt, hogy miért Juviát "fogdossa", de aztán jobban megnéztem. Nevet
És nem Ur jegének van ekkora hatása, hanem magának Urnak, tudniillik eggyé vált az óceánnal. Nyelvesít

Pantherlily milyen édes, ahogy fogja a kis halacskáját, és néz Gazille-ra, mintha elismerést várna. Nevet De imádom azt a macskát. Nevet

Gray-nek miért a raszta zászló színeiben pompázik a karkötője? :"D Nem is raszta - hál'istennek. ikszdé A raijinshuu tagjai meg olyan aranyosak, hogy együtt ölelkeznek. Pirul

Gildartz és Kana is aranyosak. :3 Kana olyan nőies ezeken a színes képeken, mangában és animében miért nem tud az lenni? ikszdé
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1101 Dátum: 11 júl 04, 10:26:48 »

Ebbe a fesztiválós képbe csak pár dologba tudok belekötni, Fried és Kana sokkal fiatalabbnak, gyerekesebb arccal vannak megrajzolva szerintem, Evergreen meg számomra egy sokkal hűvösebb személy képét adta ki, bár most Elfman társaságában mintha olvadna a hűvössége a próbák alatt. Bixlow meg hát.... önmaga Nevet. Összességében jó kép, háttérnek be is figyelt Mosolyog
Naplózva
Cassco
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #1102 Dátum: 11 júl 04, 23:18:55 »

"Szerintem egyébként kicsit erőltetett ez az Urtear mégse olyan rossz dolog."
szerintem egyáltalán nem erőltetett végül is már a manga elején is szerepelt a deliorás részeknél ott is helyre rakta a falut...

"Érdekes fejezet volt, de Urtear-tól kicsit többet vártam volna harc terén...."
szerintem még sokat is mutatott ahhoz képest.. ha natsu földbe nyomta ( bár akkor csak az ereje felét vagy még annyit se használt  Nevet ) akkor gray miért ne győzné le?  Ördögi
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1103 Dátum: 11 júl 05, 06:37:42 »

Plusz Urtear ugye "két frontos" csatát vívott. Egyik oldalon volt Gray, a másik oldalon pedig az igaz történelem. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
adamkaa1102
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 40


« Válasz #1104 Dátum: 11 júl 08, 21:42:25 »

És szépen sorban elhullanak a purgatórium rokonai....kíváncsi leszek ki lesz S osztályú  Gondolkozik
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1105 Dátum: 11 júl 09, 09:36:59 »

Kijött a manga. Szerintem az S osztály már eldőlt Cana személyében.

http://mangastream.com/read/fairy_tail/77915746/1

Ez a Zancroff amilyen laza gyerek legalább akkora hülye is. Másrészt összeállt a jól ismert csapat Hades leigázására. Sajnálom, hogy Gazille nincs velük bár mindig is magányos farkas volt. Szerintem a három sárkányölőnek együtt lenne esélye ha együtt használnák a képességeiket. Nem tartom lehetetlennek, hogy valakik még csatlakoznak ehhez a harchoz.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 09, 09:43:26 írta rini67 » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1106 Dátum: 11 júl 09, 09:51:13 »

Hát Mashima úgy látszik nem tervez már egyes GH-soknak több szerepet. Lazán Azumát fává változtatta most meg Zancrow-t így megöli. Picit ez sok. Ha nem lépett volna közbe akkor meg Meldynek lett volna kampec. Ja és természetesen ő is meg Juvia is megúszta. Meldy megtudta hogy az imádott Ultear-ja rombolta le a faluját. Meg is vette a Jegyet a Fairy Tailbe. Kiváncsi vagyok mi lesz ez az Acnologia? Hadesnek meg , röviden vége. Nem az erő miatt hanem mert a Baratság elcsépelt, és már nagyon nagyon széthasznált erejével mennek neki. A sok villámlás csak nem sejteti egy bizonyos ember érkezését?  Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #1107 Dátum: 11 júl 09, 10:15:02 »

nagyon epic ahogy kiállnak az utolsó ellenfél ellen, és Bastian lehet benne valami, mármint a villámokban  Pontosan
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1108 Dátum: 11 júl 09, 10:33:29 »

Asszem ez a 2. alkalom hogy valakit láttunk meghalni a Fairy Tail világában =D Akiről biztosan kijelenthetjük hogy kampec. Az első ugye Simon volt =D Kár hogy az egyik legjobb gonoszt ölte meg a mangaka =(  

Hát ugye Lucy azt mondta hogy már majdnem teljesen visszatért a mágikus ereje. Akkor nylíván natsunak és Wendynek is.

Érdekes csata lesz. Ha Lily használja a régi alakját akkor 6v1 mert Charle-t és Happyt nem számolom bele. Szerintem így 6an már elég erősek Makarov ellen. Kérdés vajon Hades ellen is  Gondolkozik

Azuma fáit szerintem a jövőbe küldi = elkorhasztja bár kiványcsi vagyok egy robanással mit kezdene a tüzzel vajon tud idővonalazni? hogy ne legyek OFF a fejezet az tetszet de szerintem a trió mellé beszél Luxus és 4 en leverik Hadest

Sry hogy csak most reagálok de Azzuma fáit nemtudja a jövőbe küldeni mert a fa élőlény.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 09, 10:34:54 írta Lew » Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1109 Dátum: 11 júl 09, 11:13:05 »

Igazából amit hozzá akartam fűzni, az már jórészt le lett írva. Szerintem sem véletlenül vannak kihangsúlyozva azok a villámok, már az Urtear vs. Gray alatt is felfigyeltem rájuk. Nevet

Zancrownak akkor annyi? Hmm? Kár. Szomorú Azért Zeref nem cécózik sokat. ikszdé

Meldy-ről pedig mindenki mondta, hogy FT-s lesz majd, hát ezek után már nem kérdéses a dolog. Juvia a sztori hallatán tuti, hogy a szárnyai alá veszi. Így majd olyanok lesznek, mint egy család: Gray, Juvia és Meldy. xD Gyarapszik a Fullbuster family. ikszdé

Pantherlily olyan édeees~ Ámor Bosszút kell állnia Gazille ellenségén. Wááá~ Nevet Imádom ezt a macskát. És milyen cuki, hogy fél a villámoktól. Nevet Szeretet

Én is számítok arra, hogy beszáll még 1-2 arc a Hades ellen csatába, méghozzá Luxus, Mirajane és Gazille személyében. (Esetleg még Mest.) Ugyanis még mindig szeretnék egy Erza & Mira közös harcot. Nevet (Ha Lucy visszanyerte a mágikus erejét, akkor nehogy már Mira ne. xD Igaz, hogy nagyobb sérülést szenvedett, de erősebb is, mint Lu-chan.)

És Lisanna most volt először szimpatikus számomra, amikor azt mondta Lucy-nak, hogy maradjon Natsu közelében. Nevet Even Lisanna supports NatsuxLucy. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 09, 11:14:45 írta Nikkie » Naplózva
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!