24 máj 18, 19:31:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779480 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #660 Dátum: 11 márc 06, 02:53:21 »

Nekem teljesen mindegy, hogy kinek a keze hidegen hagy, de mivel könnyeket hullajtottak, így feltételezem egy hulla keze Nevet most ha Lucy lányé lenne istenem járulékos veszteség. Ez a dagadt disznó, ahogy nézett, így elsőre az jutott eszembe Lucy helyett valami zsíros hamburgert láthat. Cana fogalmam sincs mit forgat az ostoba fejében, de véleményem szerint nagyon messzire nem jut nem tűnik valami ütős ellenfélnek erősen bízom benne, hogy nem az ellenség oldalán áll, mert akkor még reménykedhetek benne, hogy levágja valaki. Viszont, ahogy a szanaszét vert FT tagok hevernek mint a heringek, és a káosz, kétségbeesés eluralkodott a tagokon azt kell mondanom pazar látvány a GH elsőosztályú munkát végzett Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 06, 03:01:04 írta Train » Naplózva
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #661 Dátum: 11 márc 06, 09:29:28 »

Nem arról volt szó,hogy Urtear csak tárgyakra képes hatni a varázslatával? Akkor mégis,hogy növesztette ki azt a fát a földből? Mindenesetre a fejezet tetszett,és annak is örülök,hogy, a jelek szerint,Mira is megúszta egy darabban(bár ezt eddig is sejtettem).
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #662 Dátum: 11 márc 06, 10:35:25 »

Szerintem Charle (most jól írtam Nevet) látomásában Lucy "halt meg".

Jelentem, egy jósnő van köztetek. Kúl ikszdé Mondjuk várható volt, mert Charle látomásában Natsu és Kana lettek kiemelve, ahogy sírnak.


Niki, mit mondtam, mi lesz Meldy mágiája?Hümm-hümm
Bocsi, de aludni se tudnék, ha nem emlékeztetnélek.xD

És egy jós is... Nevet Nagyon ügyi vagy, Den. Nevet


Hiányolok egy Gray-t Urtear 10-20 méteres körzetéből. ^^

Nos, azt én is. Igazából azt bánom, hogy Gray nem hallotta Urtear bemutatkozását. :/ Minden jó Natsunak jut. xD

---

Kana amúgy elmehet melegebb éghajlatra... Remélem, jól elintézi valaki. Soha nem volt még ez a csaj ennyire unszimpatikus. Lehánylak


Elfman meg jól bírja átszúrt szívvel. Hmm? xD


Mira él, bár ez várható volt. Lisannától meg nem kell az önsajnálat, hogy "jaj, az én hibám". Edzeni kell öcsém, hogy erős legyen. xD


Gray elég érdekesen néz ki az egész mangában. o.o Olyan furán rajzolta most meg őt Mashima. o.o


FT-sek meg jókor akarnak összefogni, mire az erősebb tagokat jól bedarálják. xD


Amúgy Urtear mágiája csak az emberekre nem hat szerintem. Vagy anno élőlényekre nem hatott? Nem, szerintem csak az emberekre nem. Mosolyog Legalábbis nekem nagyon úgy rémlik.


Ja, és kihagytam, hogy nekem Lucy magyarázata túlerőltetett. Hogy 6 betű, meg akkor melyik ismétlődik benne, és hogy E ösvény... Nem tetszik. Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 06, 10:38:16 írta Nikkie » Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #663 Dátum: 11 márc 06, 10:59:41 »

Jó kis fejezet volt.

Egyébként sem Nikkie, sem Den nem tudnak jósolni, csak jól kalkulálnak.  Nyelvesít

Először én is azt hittem, hogy át van szúrva Elfman szíve, de jobban megnéztem és szerintem nincs annyira mélyen belefúródva a tüske, tekintve, hogy akkor Evergreent sem tudta volna elhozni, mivel, hogy mozogni sem tudna.

Amúgy nekem nem szimpatikus Meldy. Szerintem csúnyán is van megrajzolva (főleg az arca) meg úgy a viselkedése. Mint, akinél beakadt a lemez, ez tuti agymosás jele. Ezt le merem fogadni.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #664 Dátum: 11 márc 06, 11:30:16 »

Meldy-röl terjeng egy olyan teória a neten, hogy edo-lisanna mert full úgy néz ki..Nyelvesít Mert ugye róla is azt hiszik hogy meghalt és hát kitudja..Nyelvesít Amúgy tauros nem lucy meleliért van oda hanem a dögös testéért tehát a melleirért is:D Amúgy lucy nem halhat meg mint mert ö natsu mellett az egyik legföbb karakter. Amúgy meg amit már mondtam is, hogy az hogy láttunk egy kezet meg könnyezni öket az nem jelent semmit, mert nem biztos hogy összefüggnek... Lazán lehetett az lucy keze még ha másként is áll, most nem nézek utánna, és sírhatnak másért is de természetesen lehet hogy összefüggnek...
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #665 Dátum: 11 márc 06, 11:35:40 »

Szerintem meg totál nem úgy néz ki...
De most komolyan, a neten mi nem terjeng?xD

És különben is, ha edo-Lisanna lenne, nem tudna saját erejéből mágiát használni... Mystgun is csak a botjai segítségével tudott, az edolasiaknak ehhez tárgyak kellenek.
A másik meg, hogy nincs olyan párhuzamos világ, ahol Lisanna ennyire tápos lenne...
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #666 Dátum: 11 márc 06, 12:18:42 »

Den, az utolsó mondatodat aranyba foglalom. *.* ikszdé

Mondjuk most tényleg furán rajzolta meg Mashima Meldy-t, de nemcsak őt, hanem Gray-t is. -.-

Elfman átszúrt szívét meg nem komolyan gondoltam. Nyelvesít
Naplózva
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #667 Dátum: 11 márc 06, 12:38:50 »

A 42.fejezetben mondja Zalty(tehát Urtear),hogy a mágiája semmilyen élőlényen nem működik. A biológiai tanulmányaim által én pedig arra az ismeretre tettem szert,hogy a fa élőlény...
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #668 Dátum: 11 márc 06, 12:47:03 »

Mondjuk a valódi kérdés az, hogy milyen szinü meldy haja mert ha fehér akkor tényleg tiszat lisanna nyilván kicsit hosszabb hajjal..Nyelvesít
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #669 Dátum: 11 márc 06, 12:57:20 »

Én Meldy-t inkább tudnám szőkének, vagy zöld hajúnak elképzelni, mint fehérnek. A fehér túl semmis lenne hozzá véleményem szerint ^^" Ha meg Edo-Lisanna is lenne... nos, Den, annyira nem volt kiemelve a Meldy vs Juvia&Erza harc, ki tudja, milyen eszközöket használ a köpeny alatt? Nevet Na igaz, ez még nekem is bizarr lenne, meg gondolom Hades olyan elven él, hogy az Edolasiak "hulladékok", mert nekik eszközök kellenek a varázsláshoz. Akkor meg Meldy rögtön Purgatory tag..?
(Meg ennyi erővel Hades is hasonlít Faust-ra (Edolas királya), még is kétlem, hogy bármi közük lenne egymáshoz, a hatalomvágyon kívül. Sőt, Zeref is hasonlít Hughes-ra (szintén Edolasi akárki) de ugyanúgy... lehet, hogy Mashima csak lusta újrarajzolni a karaktereit. Nevet)
Naplózva
bundi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 6


« Válasz #670 Dátum: 11 márc 06, 14:19:28 »

Egész jó rész volt Nevet Lucy logikáját annyira nem tartom kézenfekvőnek, de sebaj. Mosolyog (Lehet a hiányos angoltudásom is közrejátszott) Szerintem egy érdekes Urtear vs Natsu harc kezdődik, amit Natsu majd nem bír és jön a felmentősereg Gray személyében. Mindenesetre én már tűkön ülök a folytatás miatt.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 06, 14:20:27 írta bundi » Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #671 Dátum: 11 márc 06, 16:46:31 »

Faust earthland-i megfelelöje sztem a tanács vezetöje mert az full úgy néz ki... Amúgy igen én amikor legelöször megláttam zeref-et biztosra vettem hogy annka a hogyishívják katonának az earthland-i megfelellöje...
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #672 Dátum: 11 márc 06, 17:04:56 »

Ennek pedig szerintem úgy kb. semmi jelentősége sincsen...
Egyszerűen ez Mashima rajzstílusa, hasonlítanak egymásra, igen, nekem is egyből Hughes ugrott be Zerefről, és a bélyeggyüjtők elnöke is hajaz Faustra, de nem biztos, hogy ezek egymásnak földvilági-edolasi megfelelői... de, még ha azok is, semmi jelentősége nincsen.

Meldy-nek pedig lehet akár fehér haja is, akkor se hasonlít Lisannára! Se küllemben, se erőben... további véleménynyílvánítástól pedig inkább tartózkodnék, nem akarom megbántani a Lisanna fanokat.^^··
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #673 Dátum: 11 márc 06, 19:29:19 »

A 42.fejezetben mondja Zalty(tehát Urtear),hogy a mágiája semmilyen élőlényen nem működik. A biológiai tanulmányaim által én pedig arra az ismeretre tettem szert,hogy a fa élőlény...

Igen, tisztában vagyok azzal, hogy a fa élőlény. Mosolyog Nekem is fura volt picit, hogy megnövesztette a fát, de én mindig úgy gondolok a mágiájára, hogy csak embereken nem tudja használni - talán ezért nem zavar különösebben.
Mashima azért nem egy Kishimoto - hogy Sevanna szavaival éljek Nevet -, szóval nézzük el neki. kacsint Most biztos valami gebasz van vele, mert egyes karakterek rajzolását sem találta el, pláne Gray-t a borítón. Technikai KO


Dennel pedig egyet kell, hogy értsek. Utálom Lisannát, de Meldy-t meg, hát, az túlzás, hogy imádom, de nagyon szimpi a kiscsaj, mondjuk ez a harcos énje annyira nem, de GH hajóján nagyon kis cukker volt. Nevet
Szóval még ha külsőre bizonyos vonásaik esetleg valamennyire hasonlóak, akkor is, egyáltalán nem lehet egy lapon említeni kettejüket. ··

De igazatok van, bár ilyen húga lenne Mirának, akkor most nem feküdne ott félholtan. ··
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #674 Dátum: 11 márc 06, 19:45:13 »

Nyasgem Chakra, ...

Ésszel már... nem őriztünk együtt libákat. Meg moderátor is vagyok. Mosolyog
________________

Train:

Már itt is látható volt, hogy a jövendölésben látottak nem feltétlenül időrendben vannak. ^^
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/198/10
Főleg Charle esetében nem, aki nem sokkal ezelőttig tudatában sem volt a képességének, nem hogy "gyakorlottan" használni tudta volna, vagy értelme a látottakat. Nevet
________________

Hogy Meldy lenne az Edo-Lisanna...? Ezt vajon milyen pihantagyú találta ki? ikszdé Elég csak a termetüket megnézni. ^^ (Bár az edolasi Wendy meg idősebb volt. o.O)

« Utoljára szerkesztve: 11 márc 06, 19:47:46 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!