24 máj 20, 06:40:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781242 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #450 Dátum: 11 jan 15, 21:10:33 »

Caprico durva, vagy csak Lucyék ennyire szánalmasak, hogy az-az idióta szarvas vagy mi Nevet így kiüti őket. Remélem Meldy piszkosul lezúzza Erzaékat. Nem tudom most valahogy nem szurkolok az FT-nek, csak egy kicsit talán Natsunak, de őszintén remélem, hogy most istenesen elkalapálják az FT-t, mert rájuk fér.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 15, 21:11:29 írta Train » Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #451 Dátum: 11 jan 15, 21:20:00 »

Caprico...  Majdnem mint a Capricorn, latin a Kos-raXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
spooyla
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #452 Dátum: 11 jan 15, 21:44:21 »

Sziasztok!
Nem tudtam hova kell írni, egy kérdésem lenne, nem tudjátok véletlen hogy 33-57-t hol találom meg?, mert vmiért azok hiányoznak, előre is köszi
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #453 Dátum: 11 jan 15, 23:06:40 »

Sziasztok!
Nem tudtam hova kell írni, egy kérdésem lenne, nem tudjátok véletlen hogy 33-57-t hol találom meg?, mert vmiért azok hiányoznak, előre is köszi

Az ilyen hsz-eket nemtudjátok törölni Dancsa? Minden egyes oldalon le van írva de megkérdezi -.-

Ez a ch nagyon ütött =D Ilyenkor a legjobb a manga, amikor Natsu idegbeteg lesz. A mangaka olyan szépen át tud dühödt fejeket rajzolni hogy az valami elképesztő... Tényleg át tudja adni a hangulatát annak amikor elszáll Natsu agya és teljes erővel harcol

Óriási respect neki  bow


Capricon  meg ne lepődjetek meg kell 1 kis erődemonstráció ^^ hogy amikor majd Lucy-chan-ék legyőzik Capricot úgy hasson hogy egy überbrutál ellenfél volt.,
Naplózva


rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #454 Dátum: 11 jan 15, 23:17:52 »

Teljesen egyetértünk. De az igazság az is, hogy dühödt arcot rajzolni általában mindegyik mangaka nagyon tud. Az is biztos, hogy a következő rész címe után és Natsu ilyetén arckifejezése láttán nem jósolok sok jót Zancrow-nak. Nem lepődtem meg Capric belépőjén sem. A legtöbb esetben így kezdik amíg az ellenfél is fel nem veszi a ritmust vagy komolyan nem gondolják. Most, hogy már látták, hogy mire számíthatnak ők is jobban koncentrálnak. És azért négy ellenfél az akkor is négy. Márpedig nem hiszem, hogy négyszer olyan erős lenne mint ők négyen. Mosolyog
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #455 Dátum: 11 jan 15, 23:22:40 »

Ő ujjonc ez az első HSZ-e és szerintem egy újoncnak sem az az első , hogy betüről betűre mindent átnéz hanem megkérdezi ,újoncnak ez elnézhető szerintem.
Ami a mangt illeti nagyon király:D , én is így vagyok maikor Natsut dühösen kell ábrázolni akkor az az ő specialitása. Kíváncsi leszek , hogy kerekedik felül az Istenölő máglyán , mert ehhez valami látványosat kell mutatnia ami minden eddigit felül múl (vagy legalábbis valami olyasmit mint amit Gerard ellen láthattunk nagyobb kivitelben) . Miért pont szombatonként jön ki mindig a manga ?  Nevet nem birok addig várni  ikszdé
szerk: egyébként én sem tudom azok miért nincsenek fent pedig sok oldalt átnéztem miattuk .  smirksweat smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 15, 23:29:26 írta dosreis » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #456 Dátum: 11 jan 15, 23:47:14 »

Gondolom azért mert azok még nincsenek készen. Most hétfőn ha jól sejtem akkor beérik a mangát teljesen. Tehát már a mai is bent lesz a lefordítottak között. A következő héten meg kapsz egy újat és megkezdik kiadni a kimaradó részeket és így tovább míg be nem potolják a hiányzókat.
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #457 Dátum: 11 jan 16, 07:33:39 »

Dancsa: a Capricorn a bak, Aries a kos. Nevet Már, ha  jól emlékszem. 
Egyébként úgy voltam vele, hogy megvárom a fordításunkat, de a kíváncsiság legyőzött és belekukkantottam ebbe a részbe.  Az tényleg biztos, hogy érdekes csatározásoknak leszünk majd a tanúi. Mosolyog
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #458 Dátum: 11 jan 16, 14:52:06 »

Lucyék bajban vannak mert szemmel láthatóan Caprico a kecsketájcsi nagymestere ikszdé, legalább valami mágiával probálkozhatnának nem hiszem el hogy lerúgja őket mielött csinálnának valamit.
Natsu komolyan fest, de nem hiszem el hogy megnyeri hirtelen egy hiper,szuper támadással olyan könnyen mert Makarov is megmondta ő nem ellenfél Zancrow számára.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #459 Dátum: 11 jan 16, 16:30:41 »

Natsunak lehet esélye ha Makarov kohácsol neki valami spec lángot , de akkor az meg Gerardos eset replaye lenne.
Über méreg adhat neki kakaót rendsen, de Hadeshoz kevés. ha már Zeref így megjelent akkor lassan lehet hogy lesz az a említett sárkányok lakodalma ?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #460 Dátum: 11 jan 16, 16:52:53 »

Ha jól megfigyeled Makarov arcát Natsu láttán akkor még ő is ledöbbent vagy elszörnyedt azon ami látott. Valami átszakadhatott Natsuban az öreg ilyen állapotát látván. Zacrowot simán összecsomagolja de azért Hades még túl nagy falat lesz neki szerintem. Úgy gondolom, hogy ez a csata csak addig tart amíg elfogják  Zeref inkarnációját de komoly csapást fog szenvedni a Hades sereg is. És itt nem csak a gyengébb egyedeket értem hanem lesz veszteség az erősek közül is.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #461 Dátum: 11 jan 16, 18:44:34 »

Én ezt a veszteséget valahogy, úgy képzelem el az FT tagjai egyenként meglesik Makarov fetrengő testét és mindegyiknél el szakad a cérna mint Natsunál Nevet. Na jó viccet félre téve érdekelne, hogy Zeref mit akar Natsutól, ha jól emlékszem és ő beszélt vele, de ha rosszul emlékszem elnézést, már kicsit ki hagy a memóriám Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 16, 18:48:03 írta Train » Naplózva
Yana-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 20


« Válasz #462 Dátum: 11 jan 17, 18:08:35 »

Sziasztok! Ha nem gond írok én is valamit csak hogy legyen hangom Nevet
 Tuti hogy valami nagyon nagy fog történni, mert ott van még Charle látomása is. Nevet  >.<#
De ez nagy csatának ígérkezik már alig várom hogy mi lesz. Igazából Lucyra szoktam összpontosítani, mert ő a kedvenc karakterem, de ez Zacrow vs Natsu áhhh Nevet Natsuból még a végén tényleg igazi sárkány lesz, ha feldühítik Nevet
Naplózva

"Nagymesterek műve méltó nyughelyet ad,
Örökre megpihent a csillagok alatt."
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #463 Dátum: 11 jan 17, 19:20:52 »

Ami Charle látomását illeti van egy elméletem , vagy Makarow , vagy Lucy val lesz valami. Kana ugyanis ott sírt és szerintem csak a mestere vagy a trsa iránt sírna natsu ugyan így.
Szerk: meg az a kéz ami a földön hevert nem tünt olyan öregesnek.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 17, 20:26:46 írta dosreis » Naplózva
Yana-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 20


« Válasz #464 Dátum: 11 jan 17, 20:13:03 »

Én is erre gondoltam hogy vagy Lucy vagy Makarov, de nem merek semmit mondani, mert ez a jövő zenéje.  Mosolyog
De Urtear Zeref mániája már az agyamra megy  Technikai KO
Naplózva

"Nagymesterek műve méltó nyughelyet ad,
Örökre megpihent a csillagok alatt."
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!