24 máj 18, 13:40:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779243 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #315 Dátum: 10 dec 05, 16:47:02 »

Nekem most kezd szimpi lenni Urtear. :"DDD
Akkor egyedül maradtam az Urtear utálatommal.xD

Habár ezt félretéve, én nem igazán rettegek, hogy kikap a F.T., ugyanis én örülnék neki.
Ha akik jelenleg a szigeten vannak legyőznék a G.H.-t, eléggé unreális lenne.
Gazille és Levy máris harcképtelen, pedig csak két töltelék taggal találtoztak.
Azuma egymaga elintézett egy tanácstagot, egy sárkányölőt, és egy volt edolsai kapitányt, szemrebbenés nélkül.
Így a F.T. sárkányölőiből, már csak 1 harcképes, pedig a G.H. főosztaga még nincs is a szigeten.
És van egy olyan érzésem, hogy Makarov is ki fog kapni, hiszen, ha itt visszaverné a G.H.-t akkor az egész beharangozás felesleges lett volna.
Persze jöhet majd most is a "nem adom fel, megmentem a barátaimat, stb...", de ha itt nem kap a F.T. erősítést(Gildartz, Luxus, Fried, stb...) akkor itt szvsz. csúnyán bezúzzák őket.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #316 Dátum: 10 dec 05, 16:59:12 »

Sőt mi több szerintem Makarov meg fog halni.
A harcban pedig vagy az első mester vagy maga Zeref is segédkezni fog legalább is nagyon remélem.

Kíváncsi vagyok Hades mit tud, mert Zancrow speciel összesz@rta magát mikor meglátta Makarovot pedig ő sem lehet éppen a gyenge mágusok népes táborának egyik tagja.
Végre jönnek a harcok, ha már a vizsga ilyen gagyira sikerült.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #317 Dátum: 10 dec 05, 19:02:27 »

Den, én belépek az Anti-Urtear klubba Nevet Hát elég sanszos meccsek lesznek,ezek szerintem el fogják verni a mostani tagokat egy két kivételével.Remélem Gildartzék visszajönnek hogy "rossz érzésem volt" és kiosztanak néhány tagot Ördögi
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #318 Dátum: 10 dec 05, 19:13:11 »

Nem nagyon tudok mást elképzelni mint hogy az FT csúfos vereséget szenvedjen, egy biztos Zerefet felfogják támasztani.
 Makarov valószínűleg most meghal , de nem Hades ( szerintem vele egálba lesz) hanem Zeref által ,erő demonstrációként .
Ulteart véletlenül se térítsék .... muterja egy technikájával tegyék hűvösre, az milyen szép lenne.  Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #319 Dátum: 10 dec 05, 20:25:02 »

Én nem hiszem, hogy kikapnának. Biztos lesznek még akik vereséget szenvednek de a Fairy Tail szentföldjén Mavis Vermilion segítségével győzni fognak. Szerintem nem szórakozásból fordult az öreg őhozzá segítségért. ha a teste nem is él azért a szelleme illetve akarata még élhet ebben a földben.
Naplózva
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #320 Dátum: 10 dec 05, 21:01:22 »

áááááh GH-nak annyi Nevet , Makarov papa beizmult Nevet , már csak Gildartzbá kell hogy visszajöjjön és átmennyen super saiyenbe és mindenkinek annyi  Ördögi (igaz sajna nem így lesz  Szomorú, de legalább így lesz Erza és Mira fight ! )
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #321 Dátum: 10 dec 05, 22:11:23 »

Den most tudta meg, hogy az ötöslottó várható főnyereménye... hogy jövőhéten nincs F.T.
*pisztolylövés*

Ezt komolyan nem fogom kibírni, jobban várom ezt a mangát mint az összes többit amit olvasok együttvéve.xD
Naplózva

paszi011
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #322 Dátum: 10 dec 05, 22:39:56 »

Den most tudta meg, hogy az ötöslottó várható főnyereménye... hogy jövőhéten nincs F.T.


EZ honnan van?
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #323 Dátum: 10 dec 05, 22:45:01 »

Itt linket nem akarok adni, de az eredeti szöveget bemásolom:

"Im sure Ill be repeating this another 452 times but this weeks WSM was a double issue. This means NO FT and Ippo next week."

De egyébként onnan, ahol elolvastad a legújabb részt. kacsint
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #324 Dátum: 10 dec 06, 18:43:24 »

Nem feltétlen, hiszen puszta brutális erővel is győzhet elég ha galacsint csinál a GH hajó/repülő szállító eszközéből és beledobja őket a Napba.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #325 Dátum: 10 dec 08, 14:11:22 »

HAHAHA Nevet ez jó volt xD Amúgy Makarovon én sose lepődök meg. Ha már ő kezd el harcolni, akkor ott lessznemulass! Nevet
Naplózva
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #326 Dátum: 10 dec 12, 15:16:25 »

A Fair Tail: A 5 és a 6 meg a 7 kötetet le fogják fordítani mert a 7 kötet után már levan?
Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #327 Dátum: 10 dec 12, 15:17:52 »

Már kb. ezredik alkalomra van leírva, de igen, publikálva lesznek azok a részek is.
Naplózva

brrrbrrr
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #328 Dátum: 10 dec 14, 19:33:29 »

nem tudja valaki hogy az első száz rész fele miért nem tölthető le, és nem olvasható onlány Gondolkozik persze ha meg volt válaszolva akkor bocsi, csak egy hétbe tellene megnézni az összes fairy tail fórumhozzászólást  Technikai KO amit már az elején megunnék Neeem és az animét nem nézhetem mert mobilinternet van=>forgalom erősen kevéske  Szomorú
Naplózva

dr. brrr brrr
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #329 Dátum: 10 dec 14, 19:36:32 »

Szia
Azért nem olvashatod még, mert nincs lefordítva. Természetesen azon is dolgozunk. 
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!