24 máj 19, 07:38:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780132 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #285 Dátum: 10 nov 20, 15:52:30 »

Nagyon ütött az új fejezet =D Jó volt megtudni hogy Gazill hogy került be a FT-be + az a kard nagyot ütött.
Naplózva


Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #286 Dátum: 10 nov 20, 17:03:58 »

Eggyet kell értenem.
De az, amekkorát Levy esett... nekem is fájt...  jó kis harcok lesznek itt... de sokkal jobb lenne ha nem kéne 1 hetet várni, hanem folyamatosan lehetne olvasni egy harcot... tudom, hogy nem így müködik, de akkorisXD...

Szóval, hajrá Fairy Tail!
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #287 Dátum: 10 nov 20, 17:16:36 »

Egy kissé lerágott csont már, hogy mi mire hasonlít, de azért ez az S osztályú mágus vizsga eléggé hasonlít a chunin vizsgára.(Azért remélem nem koppintás.)
Viszont, ha tényleg az akkor lehet szegény Makarov halála miatt sírdogálnak ott Charle látomásában.

Mindezek ellenére szerintem is jó volt a fejezet, bár egy kissé üresnek tűnt tekintve, hogy nem túl sok harc és egyéb esemény zajlott le benne.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #288 Dátum: 10 nov 20, 17:26:10 »

Pofás kis rész volt  Nevet
Arról a kardról el is hinném hogy sárkányok ellen van , istenem de jó lenne végre látni hogy tanulták ezeket a sárkányoktól.
Makarov kemény fejett vágott nem csoda h Gajeel belemet  Nyelvesít
Az a kard káron , vállon át ááuuuucsssssss .
Nem tom hogy fognak elbírni azzal a 7-el , Gajeel épp hogy elbírt azzal a 2 baromfival.
Kiváncsi vagyok mi lesz a mai bonusz fejezetben .
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #289 Dátum: 10 nov 20, 18:37:27 »

Ezelőtt is mondtam még Nikinek, hogy sztem Mest GH-s, de mostmár szinte 100%.
Hiszen az a tag 7 elit emberkéről beszélt, de eddig csak hatot mutattak... na vajon ki a hetedik?

Habár... lehet, hogy a hetediket nem azért takarta el a szövegbubi, mert Mest volna az, hanem vmi másért.
Na mindegy, majd kiderül, hajrá Meldy! Mosolyog
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #290 Dátum: 10 nov 20, 18:59:36 »

Jó pofa volt ez a kis kiegészítő rész , poén natsuék lakása.  Nevet
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #291 Dátum: 10 nov 20, 19:37:11 »

Nagyon jó fejezet volt. :3 Bár természetesen most is a legizgibb résznél ért véget. -.-

Vártam volna, hogy mindenki szigeten tartózkodó FT-st egy dupla oldalon nagyban mutat, erre csak kis kockácska jutott nekik. Szomorú Amúgy nagyon hiányoltam, hogy nem mutatták Mirát. O.O Sőt, a legjobb lett volna, ha mindenki "előkészíti" úgymond a mágiáját, és azzal ér véget ez a feji. Tehát Erza páncélt ölt, Mira átváltozik, stb. Bár ahhoz előbb találkozniuk kell az ellenfelekkel. smirksweat

Meglepett, hogy Gazille ilyen jól néz ki, amikor nincs kifulladva. :O
Remélem, Levi jól leápolja majd. :3

Kár, hogy nagy valószínűséggel ők ketten már nem fognak harcolni. :/

Amikor megláttam a borítón Friedet, rögtön az jutott eszembe, hogy ez nem lehet véletlen, és talán visszajönnek Gildartz-cal a szigetre. :3


Hohó, a specielben csak nem egy kis Natsu&Lucy volt? :O Ja, hogy de?! :O Nevet
Olyan édesek. Pirul
Meg Natsu milyen kawai, hogy őrzi az emlékeket. (Lisanáról bezzeg egy darab se volt.) Nyelvesít


Ja, és Meldy. <3 :3
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #292 Dátum: 10 nov 20, 21:47:25 »


Meg Natsu milyen kawai, hogy őrzi az emlékeket. (Lisanáról bezzeg egy darab se volt.) Nyelvesít


xD Ez a mondatod ütött =D Jót nevettem így este rajta =D

Egyébként mivel ugye 3 céh van a Ballam szövetségben ( Orácion seis , Grimore heart és a Tartaros ) ebből az következik hogy a Tartaros ( ami egyébként a görög mitologiában a pokol volt ) még erősebb. Úgy emlékszem annak a céh-nek a céhmestere Luxus apja. De nem tuti.
Naplózva


Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #293 Dátum: 10 nov 20, 22:11:41 »

Totál nem tuti Nevet. Amikor Mirajane meséli a sötét céheket http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/131/13, akkor a rajzon látható, hogy a Raven tail (Luxus apjának a céhe) nem tartozik a Balam szövetségbe. Nevet Habár, attól még lehet, hogy Ivan (Luxus apja) tényleg a Tartaros mestere. Bár kétlem. Na, de majd meglátjuk
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 20, 22:16:13 írta Jiijo » Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #294 Dátum: 10 nov 20, 22:28:48 »

Ivan (Luxus apja) a Raven Tail mestere, a Tartaroshoz nem hinném, hogy túl sok köze van.
Már csak azért sem, mert a R.T. nem tartozik bele a Balam szövetségbe, hanem egy teljesen független sötét céh.

Egyébként nem hinném, hogy a Tartaros erősebb mint a G.H.
Legalábbis Levi kérdése, miszerint "Mit keres a legerősebb céh ezen a szigeten?", nem ezt sugalja.^^
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #295 Dátum: 10 nov 21, 01:33:17 »

Lényegtelen, mert ha most nyer a FT akkor ez a Tartaros lesz a szövetség feje szal amin addig 3-an, majd 2-en osztozkodtak már csak az övék lesz ikszdé

Szerintem nem lesz gáz Mestet kivesszük az S-osztályos vizsgarésztvevők közül és megvan a 7+x Mira egy ilyen vereség után még tuti harcra kész Nevet Ott a mester is aki egymaga lerendezheti az egészet a Fairlaval.


Amikor Gajeel karján átment a kard az nekem fájt, neki meg nem... viszont azzal a speckó támadásával kiütötte őket
az honnan jött? ezt most improvizálta? vagy ha már tudta anno miért nem csinálta Natsu ellen?


Natsu házában a plusz fejezetben a 7.oldalon van két Erza baba:D egyik az ágy alatt, másik meg a csillár mellet lóg. Nikkie ez vajon mit jelent? jaj ne csak nem NatsuXErza lesz a végén?  Nyelvesít
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #296 Dátum: 10 nov 21, 01:40:36 »

Ugyan már, Natsu x Erza...
Ilyen soha nem is volt, soha nem is lesz.
A két baba is csak boxzsákként funkcionál.xD

Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #297 Dátum: 10 nov 21, 09:49:30 »

Igen, látszik a babákon, főleg az egyiken, hogy bokszzsák alakja van. És szét van verve mindkettő. Natsunak nagy vágya, hogy legyőzze Erzát, ezért babákon gyakorol, vagy azon vezeti le a dühét, ami szerintem nagyon édes. Nevet Amúgy én ennyire részletesen nem is figyeltem a specialt. xD Miket észre nem vesztek. xD
Naplózva
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #298 Dátum: 10 nov 21, 22:16:10 »

Bezzeg ha Levi-ről lett volna valami kép vagy akármi akkor azt észre vetted volna, nem ? Nevet
Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #299 Dátum: 10 nov 22, 16:22:36 »

jó kis feji volt ez is...
hát nemtom ki hogy van vele, de nekem nagyon tettszett a gazille makarov párbeszéd, és jó volt látni, hogy egy ekkora harcos is mint gazille, képes remegni a félelemtől ha makarov társaságában van... Mosolyog
gazillet is egyre jobban bírom, a legjobban a kis emlék-képkockák tettszettek, ahogy verekedik natsuval, énekel a FT-nek meg rátenyerel levy fejére.
^^ezek után már én is elhittem, hogy neki kell nyernie... kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!