24 máj 19, 07:26:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780125 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #30 Dátum: 10 jún 08, 23:36:41 »

Ez a fejezet nagyon tetszett, ez volt számomra mostanában a legjobb.
Mondjuk az nem egészen tiszta, hogy Gray miért csinálta a kulcsot, mármint, erre most mi szükség volt? Biztos átsiklottam valamin, de nem értem, hogy miért nem tudták a kulcs megcsinálása előtt elkapni az öreget. smirksweat
Én először azt hittem, Erza a lecseréléssel csinált magának olyan öltözéket mint amilyen a KnightWalker-nek van, de mivel ha jól látom azon nincs sok ruha, úgy tűnik róla rángatta le. Hát mindenesetre érdekes jelenet lehetett. Nevet
Lucy belépője nem semmi, tetszik ez a kis feketeség, és Coco is tök aranyos. Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #31 Dátum: 10 jún 16, 02:55:33 »

Hát az a 188. fejezet... Jó példa volt arra, hogy hogyan rontsunk el valamit önmagával... ^^"
Jó kis rész volt, sok érdekes dolgot megtudtunk, de ez a nagy sírás-rívás, meg "a saját testemmel visszatartok egy lebegő hegyet" mutatvány már kicsit sok volt... -.- Mashima-sensei néha elveti egy kicsit a sulykot "érzelmi ráhatás" terén. De sokszor meg nagyon jól eltalálja, ezért is nem értem...

"Azért lenne egy tippem..." ...de ez egyelőre maradjon az én titkom, hátha sikerül jól beégetnem vele magam. ikszdé

Mindenesetre PantherLilly-nek sikerül megint vágni néhány érdekes fejet. Nevet Bár Gazille "Még ha vonszolva is, de visszaviszlek a céhbe és te leszel a macskám!" szövege után mindenkinek elkerekedett volna a szeme. ikszdé
Azért én örülök, hogy 'Lilly fekete és nem mondjuk hupinarancssárga. ^^ http://i39.tinypic.com/2a0eq13.jpg (és Gazille is mondja ebben a fejezetben).
Sugarboy rózsaszín páncélja is elég nagy érzelmi megrázkódtatás, nem hiányzik még, hogy ez a 2 méteres hegyomás fél-exceed is valami tarka színben virítson. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 02:56:43 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #32 Dátum: 10 jún 16, 10:48:55 »

De Sugarboynak már a neve is olyan...érdekes. xD

Amúgy köszi a színes képet, kíváncsi voltam Edo-Erza páncéljára színesben. :3 Ez a kedvenc páncélom, remélem, Erzán is viszont láthatjuk majd, mint mágia, nem pedig úgy, hogy lelopja az Edo-énjéről. Nevet


Most elgondolkodtam, hogy Charlienak meg Happynek lesz-e vajon különleges képessége, mint a "Királynőnek" ez a halált megjósló jövőbe látás. Gondolkozik
Meg kell hagyni, elég okosak voltak az exceedek, vagy mik ők. Szóval a cicák. Nevet


Amúgy - ha az emlékezetem nem csal - 100 tojást küldtek a Földre, Happyékkel együtt. Nem értem, a többi 98 cicus hol van? Ez azt jelenti, hogy min. 100 Dragon Slayer van? o.O
---szerk---
Közben eszembe jutott, hogy csak FT-t szippantotta be az anima. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 10:51:06 írta Nikkie » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #33 Dátum: 10 jún 16, 15:26:58 »

Gondolom nem aprózták el a dolgot. Inkább több tojást küldtek, mint kevesebbet...
Szerintem az elemeknek megfelelő számú sárkányölő van: (a lachrymásokat most hagyjuk ki)
- Tűz - Natsu
- Levegő/Szél - Windy
- Vas/fém - Gazille
- Föld - Erre csak tippem van, ITT KIFEJTETTEM
- Víz - ?
- Villám - Nos, itt van egy kis kavar, mert Luxus a villám sárkányölő, de ő csak lachrymás... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #34 Dátum: 10 jún 16, 16:38:56 »

Nos akkor ezt jelentette a hamis ország, árulkodó volt Lily kijelentése.

Az érzelmezéssel egyetértek, tényleg túl volt erőltetve már sok ponton, pedig sokszor nagyon jól meg van ez is oldva.
Egyre jobban hiszek annak miszerint ezt az arcot nem Mashima-sensei tervezte be, hanem a kiadó kérte tőle hogy hoszabb legyen a történet, mert eddig szokatlanul kevés benne a fantázia, nameg úgyis csak a startvonalra térnek majd vissza ha hazaérnek.
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #35 Dátum: 10 jún 17, 11:16:21 »

Nekem tetszett ez a fejezet. Az előző nem volt nagy szám, de ez jó volt. Az érzelmes részek engem meghatottak, úgy látszik nekem lételemem, hogy csöpögős legyen a történet.  Pojén De olyan aranyosak voltak a cicusok és úgy sajnáltam őket.  Szomorú Azért rossz érzés lehet szembesülni azzal, hogy a Királynőjük akiben hittek semmilyen varázserővel nem rendelkezik. Az egész társadalmuk meg életük arra épült, hogy a Királynőnek nagy ereje van és hogy az emberek tisztelik őket. Mondjuk nem mondom nagyon lenézték az embereket, szóval egy kisebb pofon azért kijárt nekik az élettől, de azért nem ekkora.  Szomorú
Remélem mindannyian segítenek majd Charle-nak és megmenekül a kis országuk. :3
Azon én is filóztam, hogy Happy-éknek lesz-e vmi ilyen képessége, de nem hiszem igazából.

PantherLily és Gazille párosa nagyon ott volt.  Nevet Jó arcok. Remélem összejön Gazille projektje és hazarángatja Lily-t.  Nevet
Ezen a színes képen tökre oroszlánosan néz ki Lily.

Én remélem, hogy marad az hogy 3 Dragon Slayer van csak. Nekem nem tetszene ha hirtelen még négyet előrántanának. Ők hárman olyan jól vannak kitalálva, minek még négy?
Naplózva


Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #36 Dátum: 10 jún 22, 07:22:18 »

Na szóval ez a új:
hát ezt így túl egyszerűen  lett megoldva , jön Mist Gun és kész ?
Azt vártam h a 3 dragon slayer valami oltárit alkot , de ezzel kell beérnem.
Az hogy Mist Gun herceg ezt nem vártam ráadásul h Lily őt mentette meg.
Edolasi Erzát nagyon remélem hogy kicsinálják, szeretném ha Gazille tenné, Erza ehhez túl puha lelkileg.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #37 Dátum: 10 jún 22, 18:18:54 »

Hát tényleg elég egyszerűen lett megoldva az egész azzal, hogy megjelent Mistgun.
Viszont nem mondhatnám, hogy bánom, legalább behozták végre őt is, úgy is kijár már neki egy kis szereplés.
Mondjuk az egész fejezetben az utolsó oldal tetszett a leginkább, Edo-Erza ott meglepően jól mutat.
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #38 Dátum: 10 jún 22, 21:33:14 »

Nekem tetszett. :3


Meg voltam győződve róla, hogy a kisfiú Gazille volt. xD Bár azt nem tudom, hogy hogy került volna oda, de nem is lényeg, ez csak úgy hirtelen eszembe jutott. xD


Mistgun egyre jobban bejön egyébként. *-* Amúgy ő hogy-hogy herceg? A kiscsaj szólította annak, tehát elméletileg az emberek világában - vagy mi annak a neve - kell hercegnek lennie, nem? Hmm? Szóval nem a macskák között.
Bár, mintha Lily is Lordnak vagy mi a túrónak szólította volna. Gondolkozik


Remélem, Shagotte-ot is magával viszi majd Gazille, és összejönnek Lilyvel, és lesz sok kiscica. xD


Edo-Erzának szerintem olyan hülyén néznek ki a kannái azon a képen. xD Remélem én is, hogy kinyírja őt valaki. Kezd nagyon idegesíteni. Technikai KO Tőlem lehet az Mistgun is, vagy Gazille. Ja nem, szerintem Natsu lesz az, mert félbemaradt még anno egy Erza vs. Natsu. Nevet
A többiekkel meg gondolom addig az Edo-FT-sek foglalkoznak majd, én legalábbis örülnék neki, ha felbukkannának, és kivennék a részüket a harcból. Mosolyog Szívesen megnéznek egy Edo-Gray és Earth-Gray kombót. Nevet


Ja, meg akkor már gondolom szinte biztos, hogy a kis macsek páros, ők Happy szülei. Nevet Aye, sir. Nevet
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #39 Dátum: 10 jún 22, 21:43:48 »

Nekem az jött be amikor a miniszter feje émelygett mint a pudingxDD Nagyon komoly az a macska, a fél teste a nyakaxDD

Edo-Fairy Tail tagjainak a színre lépése szerintem is valószínű, én alapból is egy ilyesmi szerepet képzeltem el nekik, hogy egy végső csatában segítenek aprítani a random ellenfeleket, nem túl nagy feladat de több mint a semmi, és szerepelnek is valamicskét.

Így, hogy Mistgun herceg, sajnos egyre valószínűbb, hogy maradni fog...hiszen valakinek rendbe kell majd hoznia a dolgokat miután elmennek hőseink.
De ne legyen igazam, és rángassák vissza vmi ilyesmivel, hogy "Te a Fairy Tail tagja vagy, hozzánk tartozol már" vagy vmi hasonló, Natsutól amúgy is megszokott már az ilyen Nevet

Amúgy elég komoly, hogy Mitsgun-on már csecsemőkorában rajta volt a tetkó, hogy lehet azzal születni?o.O

« Utoljára szerkesztve: 10 jún 25, 22:42:52 írta Den » Naplózva

dodoi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #40 Dátum: 10 jún 26, 11:10:07 »

hello.Nevet elég új vagyok és még nem vágok egy két dolgot a fairy tailben. pl a 12.rész után hol tudom olvasni tovább a mangát??? mert ez így nagyon fos h nem tom hol olvasni. mert rohadt jó meg minden  de nem értem most mivan. a 80.részek le vannak fordítva a 13-20 részek meg a többi nincs??? ez így elég gáz :S
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #41 Dátum: 10 jún 26, 15:24:32 »

Amint látod, ebből az mangából már van anime is (amihez a feliratot szintén megtalálod nálunk). És jelenleg az anime előtt járó mangarészekre koncentrálunk. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #42 Dátum: 10 jún 29, 09:35:18 »

Bejött ez az új rész.
Két Wendy között van különbség  Ördögi
Itt az első sárkány amit le kell győzniük Natsuéknak , jó mechanikus , igaziak ennél csak erősebbek lesznek , de végre kicsit  érzékeltetik velünk hogy milyen lehet egy sárkány valódi ereje.
Ez a király teljesen becsavarodott.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #43 Dátum: 10 jún 29, 09:44:14 »

Egyetértek, végre egy elég ütős fejezet, legalábbis nekem az volt. Jó, mondjuk a robotsárkány kicsit betett, de itt Edolas-ban már semmin sem szabad meglepődni. Nevet
A Wendy-k pedig tényleg eléggé különbözőek, de attól függetlenül mindkettő aranyos. Pojén
Nem semmi, hogy begőzölt az öreg, és jó volt látni végre harcolni egy kicsit Mistgun-t és Wendy-t, és remélhetőleg utóbbi még fog is mutatni valamit a következő fejezetben.
Naplózva

InvisibleWings
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 176

Moe Searcher


WWW
« Válasz #44 Dátum: 10 júl 01, 14:31:08 »

Úgy fest ez a manga is tele van meglepetésekkel, na meg hatásos belépőkkel! Nevet
A Sárkányölők végre tényleg szétcsapnak egy sárkányt, ahogy azt kell... bemelegítésként jó lesz nekik ez a kacat is! ikszdé
Wendynek meg mindkét verziója aranyos =)
Naplózva

,,Talán mindaz, amit a csillagokon túl látunk a képzelet szüleménye, de az érzés, ami a szívünket marcangolja igenis valóságos"

,,A lelked az, ami a világ súlya alatt roskadozik, de a jelen öröme az, ami erőt ad neked, ezért harcolj, küzdj tovább!"

,,Megköszönöd az utolsó szólamot, melynek egyetlen, elnyújtott dallama a szívemig hatolt, s a hála visszatér hozzád, a karjaidba"
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!