24 máj 02, 20:11:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 844 845 [846] 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1766225 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #12675 Dátum: 16 feb 22, 13:31:14 »

Könyörgöm miért kell visszahozni, ha már jó lezárást kapott a karakter...
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #12676 Dátum: 16 feb 22, 13:55:11 »

Nemsok érdekesség történt azon kívül, hogy a Gerardék is befutottak. A végén meg így tök természetesnek vettem, hogy oh oké Ultear is itt van természetesen. Majd eltelt egy pillanat és mondom WHAT? ikszdé
De így Dimaria mágiája kb semmit nem ér, mert Ultear simán countereli.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12677 Dátum: 16 feb 22, 13:58:16 »

Könyörgöm miért kell visszahozni, ha már jó lezárást kapott a karakter...
Ultear-re gondolsz? Kíváncsi volnék hogy szüntették meg az öregségét.  ikszdé
Ha tudják, mondják el nekem is. Akarok egy zsák pénzt !  Nevet
És hol marad az Oracion Seis? Nem úgy volt hogy Jellal az élükre áll?
Amúgy volt legalább 1 oldal amit megismételt Mashima mester....
 Szomorú
 Technikai KO
Szerintem amúgy jó rész volt.  Kúl
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #12678 Dátum: 16 feb 22, 14:00:25 »

Tényleg, teljesen kiment a fejemből, hogy Ultear már nem kéne itt legyen, csak most hogy olvastam kommentet. smirksweat
Inkább azon bosszankodtam, hogy milyen érdekes, hogy mindenki pont jó helyre került, ahol szükség van rá. Bár bele lehet magyarázni, hogy megcsinálták a házi feladatot, és ismerték az ellenség mágiáját, így mindenki oda ment, ahol szükség volt rá.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12679 Dátum: 16 feb 22, 14:28:42 »

Hát ez nekem nem jött be. Még a céhbeli jelenetek voltak a legérdekesebbek, azok kellettek már, egy kis áttekintés. Happy meg mindig is a legjobb karakter volt, most még, hogy gondolkodni is tud, duplán Nevet
Na de. Hát nem is tudom. Nem. Nem tetszett Gérardék belépője. Ilyen semmilyen belépőt adni az egyik legbadasabb és legerősebb karakternek? Ugyanmár...meg aztán, miért kell elintézni azt a négy lovagot ilyen egyszerűen? Ezek a beosztottak nagyon jó lehetőséget nyújtanak a gyengébb karaktereknek a harcra. De nem, tökmindegy, maradjunk a 10 főkarakternél, majd ők fogják megnyerni az egész háborút, a többiek meg kapnak pár panelt, ahogy aprítják a közkatonákat (így értük nem is lehet izgulni).
Urtear visszahozásának nem látom értelmét. Mármint, oké, értem, nagyon jó karakter, a képessége is nagyon ideillik, de gyönyörű lezárást kapott. Nem látom értelmét. Félek, hogy az lesz vele is, mint Makarovval, amikor megkapta a gyönyörű lezárását a Tenruoun, de nem, inkább mégsem, hozzuk vissza. Azóta sem volt semmi értelmes jelenete. Feltehetjük a kérdést, hogy megérte-e. (Nem.)
Nyugodtan megkaphatta volna a feladatát valaki más, mondjuk az Oracion Séisből. Mondjuk Midnight tökéletes lett volna, semmilyen mágia nem hat rá, elvileg akkor ez sem kéne. Meg amúgy eleve, ez egy nevetséges erő...ennek nincs semmi értelme, ha igaz, amit mondott, akkor messze legyőzhetetlen karakter ez a Dimaria, ha nincs valaki, aki ezt tudja semlegesíteni. Ez nonszensz.
És még egyszer: Gérard sokkal jobb belépőt érdemelt volna. És nem is hoztam volna be ilyen hamar a történetbe. Ki ellen fog harcolni? 3-an (főleg EZEK hárman) mennek majd egy Sprigganra, mikor Luxus egyedül elintézett egyet? (Betegen.)
Szóval nem, nem tetszett. Azt is mondhatnám sajnos, hogy a FT hozta a mostanában szokott minőségét.
Csak hogy ez nem bók.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 22, 14:31:03 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
DarkEagle87
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 2



« Válasz #12680 Dátum: 16 feb 22, 14:44:42 »

Könyörgöm miért kell visszahozni, ha már jó lezárást kapott a karakter...
Ultear-re gondolsz? Kíváncsi volnék hogy szüntették meg az öregségét.  ikszdé
Ha tudják, mondják el nekem is. Akarok egy zsák pénzt !  Nevet

Le volt írva a fejezetbe, hogy miért tért vissza Ultear. Az ereje átkerült a tér-idő dimenzióba és mivel Dimaria az időt használja így megjelent Ultear is. Nem támasztották fel, bár szerintem még meg se halt, csak öreg. Hihetetlen, hogy szinte minden olvasó ahogy meglátta egyből elkezdett panaszkodni ahelyett, hogy elolvasta volna ami oda van írva. MS-en is megy a complaining ezerrel. Nevet

- Ugyanmár...meg aztán, miért kell elintézni azt a négy lovagot ilyen egyszerűen? Ezek a beosztottak nagyon jó lehetőséget nyújtanak a gyengébb karaktereknek a harcra.

- Urtear visszahozásának nem látom értelmét. Mármint, oké, értem, nagyon jó karakter, a képessége is nagyon ideillik, de gyönyörű lezárást kapott. Nem látom értelmét. Félek, hogy az lesz vele is, mint Makarovval, amikor megkapta a gyönyörű lezárását a Tenruoun, de nem, inkább mégsem, hozzuk vissza.

- Nyugodtan megkaphatta volna a feladatát valaki más, mondjuk az Oracion Séisből. Mondjuk Midnight tökéletes lett volna, semmilyen mágia nem hat rá, elvileg akkor ez sem kéne. Meg amúgy eleve, ez egy nevetséges erő...ennek nincs semmi értelme, ha igaz, amit mondott, akkor messze legyőzhetetlen karakter ez a Dimaria, ha nincs valaki, aki ezt tudja semlegesíteni. Ez nonszensz.
És még egyszer: Gérard sokkal jobb belépőt érdemelt volna. És nem is hoztam volna be ilyen hamar a történetbe. Ki ellen fog harcolni? 3-an (főleg EZEK hárman) mennek majd egy Sprigganra, mikor Luxus egyedül elintézett egyet? (Betegen.)

Ezek a lovagok olyanok kb, mint az FT-ben az a pár félnótás, semmivel se többek. Semmi értelme nem lenne a Bleach féle időhúzásnak, ahol mindenki harcol mindenkivel. Ráadásul egyáltalán nem érdekesek ezek a noname katonák szóval jó is, hogy ilyen hamar ki vannak iktatva.

Ultear visszahozásáról leírtam a lényeget fentebb. Tuti, hogy el fog tűnni a harc végeztével mivel csak Dimaria képessége hozta őt elő. Egyszerű a képlet, mikor a sárkányok ellen visszaforgatta az időt az ereje átkerült a tér-idő dimenzióba és csak így kerülhetett ki onnan. Kétlem, hogy egy harcnál több szerepe lesz. Egyébként Midnight-nak esélye nem lenne Dimaria ellen, pislogni se tudna. Hiába olyan OP, Gerard és Erza is simán lenyomta. Az idő varázslatok ellen ő se tudna mit produkálni. Épp ez a lényege az idő manipulálásnak, hogy csak olyanok tudnak neki ellenállni akik irányítják.

Egyébként nem értem milyen jobb belépőt akartatok Gerardéknak. A Szent Mágusokhoz hiába mentek volna, esélyük nem lett volna Serena ellen, pláne nem Acnologia ellen. Zereffel való harc még messze van és már jó ideje esedékes, hogy feltűnjenek. És az, hogy feltűntek nem jelent mást, mint hogy Natsu is hamarosan felébred és Acnologia is megérkezik.

Azt meg így nem jelenteném ki nyíltan, hogy Luxus nyert. Addig senki sem nyert amíg ki nincs mondva, hogy nyert.


Egyébként ez az egész háború totál felesleges. Mindkét félnek ugyan az az ellensége! Acnologia! Nem értem, miért harcolnak egymás ellen, mikor közösen harcolhatnának Acnolgia ellen is.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #12681 Dátum: 16 feb 22, 15:03:20 »

Ez nem háború, ugyan már... most komolyan áh. És ez a Dimaria? Ez nem is erős vagy erőtlen, ez csak egy képzelgés. Nyílván kérdés hogy mekkora a hatósugara de hát ez csak komolytalan. Minek kirendelni az egész sereget? Ez a csajszi ha Serenával ment volna akkor ott helyszínen kiheréli Acnologiát és vége a harcoknak... És mi van Ultearral? Megőrizte a testét a Speedforce vagy mi? Vagy kapott a Rave-ből egy bizonyos bájitalt és visszanyerte régi alakját mint Niebel? Ha ez így megy tovább akkor halál unalmas lesz, főleg hogy Ultear és Dimaria között az a marha nagy különbség hogy Dimaria tökéletesen alkalmazza élőlényeken is és ugye tudjuk hogy Ultearnak már a vérnél gondjai akadtak. Persze lehet hogy jéggel harcol ellene de szerintem az a cím hogy a "háború úrnője" azt jelzi hogy nagyon jó közelharcos, szóval. De akkor ez ugyan az az erő mint amit Zerefnél láttunk nem? http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/372/24 vagyis nagyon hasonlít rá.

Amúgy: Mi? Szóval akkor az elméleted szerint Ultear = Flash és Dimaria megnyitotta a Speedforce-t és testet tudott ölteni. De azért arra emlékszel ugye hogy ez egy sima áldozattal járó varázslat volt ami Ctrl+C, Ctrl+V volt a Rave Masterből. A saját idejét feláldozta és így 1 percet visszapörgött a világ ideje így lehetett Happy End. És mivel láttuk is hogy vén szatyorként sétálgat így a feltételezés hogy átalakult értelmét veszti. Persze ez csak az én véleményem  smirksweat Midnighthoz annyit hogy ha immunis a mágiára akkor erre is az. Persze ha csak az időt állította meg, de ha a teret állítja meg Midnight körül akkor már megint más a helyzet. Mondjuk lehet hülyeség ennyit írni erről mert még nem lett rendesen bemutatva a képessége, lehet ez csak a legalja volt.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 22, 15:10:21 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #12682 Dátum: 16 feb 22, 15:11:32 »

szerk.: Csak most gondoltam bele, hogy a kövi fejezet címe mire utalhat. Nagyon remélem, hogy nem Ulteart akarja visszahozni a sensei. Ő kapott egy jó lezárást, tessék szépen úgy is hagyni.
Hát a félelmed beigazolódott. ikszdé De hogyan jutottál el Ultear-ig a címből?

Ultear visszahozásáról leírtam a lényeget fentebb. Tuti, hogy el fog tűnni a harc végeztével mivel csak Dimaria képessége hozta őt elő. Egyszerű a képlet, mikor a sárkányok ellen visszaforgatta az időt az ereje átkerült a tér-idő dimenzióba és csak így kerülhetett ki onnan. Kétlem, hogy egy harcnál több szerepe lesz.
Erre egy roppant hülye ellenbizonyítékot dobok fel--> http://readms.com/r/fairy_tail/474/3244/23 Tök ugyanolyan a ruhája(összeállítása) mint a többi CrimeS. tagnak.
Szóval ha be is került, akk valahogy kiszökött abból az idő-dimenzióból. Pls, még az időt is vissza tudta forgatni(mindegy mennyit), ez se lehetett akkor neki nagyobb tudomány.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 22, 15:26:55 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12683 Dátum: 16 feb 22, 15:32:11 »

Midnight nem immunis mágiára (Gérard is mágiával csapta le)
csak el tudja téríteni a mágiát és a nem élő dolgot
azt meg h megáll az idő hova térítse?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12684 Dátum: 16 feb 22, 15:40:58 »

Ezek a lovagok olyanok kb, mint az FT-ben az a pár félnótás, semmivel se többek. Semmi értelme nem lenne a Bleach féle időhúzásnak, ahol mindenki harcol mindenkivel. Ráadásul egyáltalán nem érdekesek ezek a noname katonák szóval jó is, hogy ilyen hamar ki vannak iktatva.

Ultear visszahozásáról leírtam a lényeget fentebb. Tuti, hogy el fog tűnni a harc végeztével mivel csak Dimaria képessége hozta őt elő. Egyszerű a képlet, mikor a sárkányok ellen visszaforgatta az időt az ereje átkerült a tér-idő dimenzióba és csak így kerülhetett ki onnan. Kétlem, hogy egy harcnál több szerepe lesz. Egyébként Midnight-nak esélye nem lenne Dimaria ellen, pislogni se tudna. Hiába olyan OP, Gerard és Erza is simán lenyomta. Az idő varázslatok ellen ő se tudna mit produkálni. Épp ez a lényege az idő manipulálásnak, hogy csak olyanok tudnak neki ellenállni akik irányítják.

Egyébként nem értem milyen jobb belépőt akartatok Gerardéknak. A Szent Mágusokhoz hiába mentek volna, esélyük nem lett volna Serena ellen, pláne nem Acnologia ellen. Zereffel való harc még messze van és már jó ideje esedékes, hogy feltűnjenek. És az, hogy feltűntek nem jelent mást, mint hogy Natsu is hamarosan felébred és Acnologia is megérkezik.

Azt meg így nem jelenteném ki nyíltan, hogy Luxus nyert. Addig senki sem nyert amíg ki nincs mondva, hogy nyert.


Egyébként ez az egész háború totál felesleges. Mindkét félnek ugyan az az ellensége! Acnologia! Nem értem, miért harcolnak egymás ellen, mikor közösen harcolhatnának Acnolgia ellen is.

1. Nem értek egyet, én nagyon is kíváncsi lennék ilyen kis harcokra. Nem kell túlnyújtani őket, de mindenki megkapná a maga fél fejezetét.
2. Én nem látom, hogy ez hol lett megmagyarázva, de igazából nem is az a lényeg. A karakter gyönyörű lezárást kapott, most vissza lett hozva, és ez nekem határozottan nem tetszik.
Nem biztos az sem, hogy Midnight esélytelen lett volna. De eleve mindegy, Dimaria mágiája nevetséges, ilyen nincs, nem szabadna létezzen, igaza van Death Force-nak. Ez egy baromság.
3. Oké, Mashima akkor hoz be karaktereket, amikor csak akar, ebből még mindig bőven van lehetősége epic pillanatokat kihozni (és meg is fogja tenni, ebben biztos vagyok).
Na de azt mondod esélyük se lett volna. Nevet Ugyanmár. Miért ne lett volna? Nevet Gérard már jóval-jóval erősebb lehet akármelyik szentmágusnál, ugyanúgy ahogy Luxus is, meg a többiek is. Nyilván, egyedül nem verte le volna a három ellenfelet, de egyet simán meg kéne oldjon.
4. Luxus nyert. A fejezet elején át van húzva Wahl képe. A fejezetben elmondták, hogy egyet kiiktattak azon a területen. Mire vársz még?
5. Van benne valami. Csakhogy a sárkánykirály ünnepe szerintem egy mindenki-mindenki elleni háborút jelent, aminek három frontosnak kell lennie. Aztán, hogy ennek mi logikája van, én azt nem tudom.
De amúgy. Zerefnek a Fairy Heart kell. Azt meg a FT nem fogja odaadni. Szóval ez elég indok a háborúra szerintem.
Na meg az, hogy közben megölnek mindenkit, aki útjukba kerül, országokat és városokat pusztítanak el. Zeref meg nem fog egyezkedni. Hogy miért nem, azt tőle kéne megkérdezni Nevet

Szerk.:
És igen, lehetséges, hogy később ki lesz bontva rendesen Dimaria mágiája, és megismerjük a gyenge pontját. Lehetséges, hogy meg lesz magyarázva Urtear visszatérése. Csakhogy az lenne az ideális, ha ezek a húzások nem random lennének meglépve, csak hogy elképesszék az olvasót, mert ez így nem működik, lásd, a többség kibukott rajta.
Meg lehetett volna ezt úgy is csinálni, hogy logikus legyen, felépített, kiskapukat, apró utalásokat kellett volna hagyni, amiből az egész nem kikövetkeztethető, de igazolható (khm, One Piece).
De ez így csak idegesítő már, pláne ennyiszer eljátszva.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 22, 15:44:21 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #12685 Dátum: 16 feb 22, 16:18:31 »

ja és csak amúgy milyen serena? meghalt. már a térképen is csak jacob meg august van.  bye bye

amúgy neinhart lovagjai tök jül néztek ki. kicsit dühös vagyok hogy ennyire voltak jó bezzeg ajeel katonáit vagy 5 fejezeten keresztül nézegethettük.  >.<#
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12686 Dátum: 16 feb 22, 16:23:02 »

Szerintem eddig is nyilvánvaló volt, hogy Ultear valamiképpen vissza fog jönni. Legalábbis nekem. A kérdés az volt, hogy mikor és milyen módon kerül vissza. Most kaptunk egyfajta magyarázatot, bár nekem ettől függetlenül sántít de ez van. Egyik mangaka sem szívesen válik meg egy fontos teremtményétől. Ahogy sokaknak nem tetszik a vissza hozatal, úgy megint mások pedig örülnek neki. Fogadjátok el. A rész egyébként a Sorciere visszatérésén kívül semmitmondó volt számomra.
Naplózva
DarkEagle87
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 2



« Válasz #12687 Dátum: 16 feb 22, 17:50:23 »

Szerintem eddig is nyilvánvaló volt, hogy Ultear valamiképpen vissza fog jönni. Legalábbis nekem. A kérdés az volt, hogy mikor és milyen módon kerül vissza. Most kaptunk egyfajta magyarázatot, bár nekem ettől függetlenül sántít de ez van. Egyik mangaka sem szívesen válik meg egy fontos teremtményétől. Ahogy sokaknak nem tetszik a vissza hozatal, úgy megint mások pedig örülnek neki. Fogadjátok el. A rész egyébként a Sorciere visszatérésén kívül semmitmondó volt számomra.

Bezony bezony. Nevet Ráadásul nem is lenne shounen ha nem térne vissza egy fontosabb szereplő. Nevet
Egyébként aki nézi a Doctor Who-t annak nem ismeretlen eme dolog amit Mashima Ultear-el csinált. DW-ben is ugyan ezt csinálták kb Clara-val. Meghalt erre a Doki befagyasztotta egy idősíkba a a halála előtti percben és azt a percet a végtelenségig el tudja tölteni. Nevet Én valahogy így képzelem el Ultear ügyét is hogy visszapörgette az időt ugye 2 percet és az a két perc megfagyott, Dimaria képessége miatt pedig előkerült a térből. Mert az fix hogy Ultear mágiája a térre és az időre is hat. De úgyis kapunk majd rendes magyarázatot. Nekem az az érzésem, hogy nem örökre jött vissza, amint legyőzik Dimariát Ultear visszatér a befagyasztott 2 percébe. Nevet
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #12688 Dátum: 16 feb 22, 18:36:25 »

Amilyen jól fel lett vezetve és jól indult ez a történetszál, most legalább annyira rossz lett és tele van ellentmondásokkal és logikai bukfencekkel.

Nekem sem tetszett Gerardék belépője, nekik nem itt kellene lenniük és az Oracion Seist is hiányolom. Gerardnak sem itt kellene bohóckodnia amúgy.

Egyetértek azokkal, akik szerint jól lett lezárva Ultear sorsa, mert szerintem azt nagyon jól oldotta meg Mashima, de én ettől függetlenül 100%-osan megvoltam győződve, hogy megfogja lépni ezt és szerintem ezzel nem csak én vagyok egyedül.

Mást nagyon nem lehet elmondani a fejezetről, mert sok nem igazán történt, Gerardék belépőjén kívül és abban nagyon egyetértek, hogy ez egyáltalán nem volt badass, hanem semmilyen, unalmas. Meg ugye a végén kaptunk egy pofont Ultear visszatérésével.

Azt mondom kár ezért a történetszálért, mert nagyon jó lett volna, de komolyan az utóbbi fejezetekben már annyi logikai bukfenc volt és olyan dolgok amik előtt értetlenül állok, hogy nagyon elvette a kedvemet. Na mindegy remélem ennél már nem lesz rosszabb.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #12689 Dátum: 16 feb 22, 22:45:59 »

Én vagyok az egyetlen aki nem Urtearen van megrökönyödve, hanem azt is olvasta, hogy Mavis Zeref ellen akar menni?!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 844 845 [846] 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!