24 máj 03, 00:50:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1766417 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 21:34:13 »

Fairy Tail manga téma:

Az éppen aktuális (vagy legfeljebb 1-2 korábbi) rész kivesézése és esetleg normális jövendölések a következő fejezetre vonatkozóan. Ha egy szereplőt akartok kivesézni, akkor azt az adott szereplő témájában kell. Ugyanez vonatkozik a mágiákra is.

Spoiler szigorúan tilos, aki ezt nem tartja be, 3-tól... sok napig terjedő kitiltásban részesülhet.

1000 oldalig megy, utána újat kezdünk. ^^


_______________________________

A manga magyar fordításból már számtalanszor kifejtett, hogy miért kimaradt fejezetei pótolva lesznek.

(2012.07.21.)
A fenti részek bekékítve, mert sokak nem olvasták el. Hátha így felkelti a figyelmüket.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 11:36:38 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 20, 23:06:04 »

A heti rész azt hozta amire számítani lehetett, kialakultak a küzdőpárok.
Az is várható volt hogy Gazille is kap valakit mielőtt kimenthetné a céhtársait, túl egyszerű lett volna ha csak úgy odamegy és kiszabadít mindenkit Pojén És ha Lily első osztagos kapitányi címe azt szimbolizálja hogy erősebb mint a 2. osztagos edorasi Erza akkor ez egyáltalán nem lessz egy könnyű menet.
A legjobb az lenne ha Gazille lenyomná Lily-t és ő lenne a macskájaxDD
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 ápr 20, 23:49:29 »

Hát az enyhén poén lenne. Nevet Egy akkor a dög, mint 'Lily cipelné Gazillét... ikszdé
De én biza már korábban is sejtettem, hogy PantherLily valami exceed-szerűség lehet, hiszen a párduc is macska. És más hozzá hasonlót eddig nem láttunk Edolasban. ^^
Nem hiszem, hogy a mágiahadosztályok sorszáma jelentene valamit. Annyi, hogy 'Lily az 1. mágiahadosztály parancsnoka/kapitánya. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #3 Dátum: 10 ápr 21, 20:43:32 »

Ez az új fejezet nagyon nagy volt ikszdé
Natsunak az a fej... És nem csodálom, hogy betett neki az Edorasi Gray (főleg a mostani coveren... Hát LOL).
Remélem Wendy is fog harcolni, jó lenne, ha mutatna valami harctudást  Nevet
Kíváncsi vagyok az Erza vs Erza harc végkimenetelére. Legalább most tudjuk, hog ki fog nyerni: Erza xD
Gazille meg... hogy én mennyire szeretem azt a hülyét xD
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4 Dátum: 10 ápr 22, 21:13:40 »

Most ezért belenyúlt a lecsóba Gazille. Mit fog kezdeni 'Lily-vel meg azzal az 5 m-es borotvával...? ^^"
Várjunk... Az a kard is fémből van nem? A többit odabízom. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5 Dátum: 10 ápr 22, 21:18:49 »

Én is pont ezen agyaltam Nevet
Natsura jellemző hogy a harcait vert helyzetből hozza vissza úgy hogy tüzet(többször nem is csak az átlagos fajtát) kajol, így elkezdtem gondolkodni hogy Gazille vajon mihez kezd majd Lily ellen ha sarokba szorul, hisz ott nincs vas.
De aztán beugrott, kirágja a párduct a páncéljából Nevet

Wendytől én is várok harcot, ezt a topicjába is beírtam, benne van az erő csak ki kell aknáznia Mosolyog
Naplózva

Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #6 Dátum: 10 ápr 23, 16:46:21 »

kirágja a párduct a páncéljából Nevet

És máris ott is van Gazille pucér kiscicája Nevet
Bár, ha végetérnek a harcok Edolasban, szerintem már a "de minden sárkányölőnek van macskája, csak nekem nincs" dolog is érvényét veszti.

Én azon röhögnék, ha a kis Wendy lenyomná azt a kis férget (és most nem jut eszembe a neve....)
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #7 Dátum: 10 ápr 26, 11:13:30 »

Azért én Lily-től sejtek egy olyat, hogy nem csak a hatalmas kardja az ereje, főleg ha azt Gazille megeszi, mert az úgy kicsit túl könnyen menne.
Wendy pedig valóban harcolhatna, habár még itt van az Erza vs Erza harc is,  mondjuk én az edolas-i Erza-t nem tartom esélyesnek.
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #8 Dátum: 10 ápr 28, 18:08:15 »

Hát ez a új rész kicsit lapos volt.
Poén volt a hullámvasútas kép lucyról és natsuról  Nyelvesít
Lucy már megint felsült.
Jobban érdekelt volna Gazille harca.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #9 Dátum: 10 ápr 28, 18:20:45 »

Igen, én is kicsit laposnak éreztem.
Nemtudom, valahogy már nagyon unom Natsu harcait, nincs vele bajom de mindig csak tűzzel üt meg tüzet lehel nameg eszik ami ad powerupot, kezd már uncsi lenni, kéne neki pár új teknika.
De a következő rész címe érdekesen hangzik, kíváncsi vagyok kikre utalhat.
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #10 Dátum: 10 ápr 28, 18:26:38 »

Valóban nem volt túl nagy szám ez a fejezet, vicces volt a hullámvasutazás, csak szerintem kicsit sok időt elvett.
Lucy tényleg kicsit benézte, de ki számított volna arra, hogy ez a gyerek mindent fegyvernek tud használni? Nevet
A Gazille harcot én is szívesen nézném, vagy legalább a két Erza csatáját, de ez a Sugarboy még külön irritál is. Nevet

Natsu harcai pedig tényleg kezdenek kicsit egyhangúak lenni, remélem hamar tanul valami újdonságot.
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #11 Dátum: 10 ápr 28, 21:35:05 »

Meg jó lenne megtudni valamit a mágiáról is . Hiányolom a bemutatását , ahogy Narutoban a chakrát meg az elemeket , hogy legyen valami sejtésem hogy az éppen használt varázslat mennyire erős.
Néha olyan bugyuta varázslatok vannak , pl. ez a hullámvasutas  Neeem  pedig itt aztán az ember fantáziája elszabadulhatna.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #12 Dátum: 10 máj 06, 22:10:38 »

Sugarboy tényleg egy tenyérbemászó alak, hugom Obi-Wan Kenobinak hívja pedig sztem nem vmi nagy a hasonlóság Nevet

Amúgy a héten nem lessz manga? Mert még egyik megosztón se tettték közé pedig mikor még szép időket éltünk már hétfőn kijött.
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #13 Dátum: 10 máj 06, 22:43:19 »

Örülök, hogy nem csak számomra nem szimpatikus, jó, én rühellem. Nevet Hasonlóság meg tényleg nincs, inkább valami kiöregedett amcsi színész. Nevet

Jó kérdés, szerintem nem lesz, csak az a 8 oldalas special, de azért reménykedek.
Naplózva

roppaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #14 Dátum: 10 máj 07, 15:19:58 »

Nem hiszem hogy lesz új manga mert az egész jump csapat 5.-ig szabin volt. Szomorú
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!