24 máj 15, 21:01:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pockie Ninja (2 soros szabály!)  (Megtekintve 62204 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #30 Dátum: 11 márc 20, 15:56:34 »

Oda volt írva minden cucc tetején, hogy bound vagy unbound. Szóval hogy érted hogy jelölni? A boltból vett cuccok elvileg unboundosak, amíg fel nem teszed őket. Azt nem értettem ,hogy voltan unboundos cuccaim, mégsem tudtam őket eladni

a trade marketban. Volt 23 ami elment 4-5 ezerért, de a többi nem tudtam eladni, csak vártam, hogy adjon disassembly scrollokat és ment a szintézis iron ore-ra, az meg daily questre.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #31 Dátum: 11 márc 20, 16:16:37 »

hát akkor én voltam figyelmetlen Nevet sy

amúgy viccesek voltak a daily questek Nevet
szóval volt olyan h csak 1 vkivel kellett dumálni és azért szépen adakozott a cucc, de amúgy se volt komoly kihívás egyik se
mondjuk bánok pár dolgot amit elrontottam, de openen majd javítom
remélem már handikeppel indul aki bétázott és majd full releasenél is lesz még extra előny Nevet

"
Pockie Ninja
The open beta will open on late March.
7 órája · Tetszik  · "

facebook info
sajnos pont akkor jön a darkspore is
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 21, 16:15:02 írta Negritis » Naplózva



Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #32 Dátum: 11 márc 23, 20:36:22 »

Juhé Mosolyog Örülök, hogy figyelemmel követed Negri ^^ Fiú karaktert szeretnék! De most ezt ugye nem véletlenszerűen adja, hogy na most fiú-e vagy lány... - igen tudom nincs meg a két sor, bocsánat, rácsapok a kezemre és eltiltom magam 24 órára -  Neeem

Az ilyen beszólogatással csak rontod a helyzetet! Legközelebb legyen meg a két sor, az ehhez hasonlókat meg tartsd meg magadnak!

Moderátor


Szerk: Bocsánat!
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 26, 16:26:31 írta Ecklair » Naplózva
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #33 Dátum: 11 márc 24, 09:06:28 »

Nem Ecklair, te választhatod ki a legelején a karakter kreáláskor. Adsz neki nevet, nemet és választhatsz egyet a (zárt béta alapján) 8 fiú karakterből, utána meg olyan karaktered lehet, amilyen rucit veszel, szerzel vagy szintetizálsz. Nevet

Csak annyi a különbség, hogy 3 típusú fegyvert tudnak forgatni, nemtől függetlenül. Voltak fist, blunt és sharp típusok, és minden karakternek meg volt a maga fegyverneme, ha rucit cserélsz lehet, hogy fegyvert is kell. Pl. nekem shino volt a

karakterem, fist fegyverrel, de volt sasuke ruhám, neki viszont sharp kellett, szóval ha többet akarsz használni esetleg, több fegyver is kell. Remélem a wardrobe-ot kijavítják. Múltkor nem tudtam egyáltalán használni. Szombat délelőtt kiderül, hogy mi is lesz ha jól számolom. Itteni idő szerint hajnali 3-kor nyílik meg a nyílt béta.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #34 Dátum: 11 márc 24, 11:33:51 »

én még nemtom kit válasszak, de sztem majd előre fixáljuk le hogy ki mit akar és akkor ha a másiknak van olyan akkor 'akár' ingyen vagy cserére is mehtne a dolog Nevet

lehet most női karit kezdek, meg valszeg egy kéket fogok feltápolni az viszonylag olcsó és sztem elég jó lehet
aztán ha már lesz elég kő valamelyik olcsóbb narancsot érné meg sztem, mer ilyen 0,2-0,4 növekedési különbség van statonként, ami nem jön ki lvl30-40ig, viszont az h az egyik 50k a másik meg 15k az számít

@ecklair
ha nem írod be kisbetűvel lehet átsiklanaka felette Nevet
amúgy ilyenkor beírsz vmi kamu 5letet (mondjuk hogy mit szeretnél) oszt csók

amúgy most jut eszembe h a béta végén írtak olyanokat h Monkey D Dragon meg Luffy suit, gondolom fake volt
Naplózva



Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #35 Dátum: 11 márc 25, 20:07:34 »

Mikor kezdődik Magyar idő szerint az Open Beta??? meg megmondjátok h a closed betaba kik voltak az alap karik akik közül lehetett választani?? és szerintek a skillekbe Itachinál és Sasukenél benne lesz az Amaterasu ?? mert láttam Itanál ott a Susanoo .
Naplózva

Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #36 Dátum: 11 márc 25, 22:10:29 »

elvileg reggel-délelőtt kezdődik, nem tudok pontosabbat mivel kb 5 fajta CST van szóval 8-13 között vhogy Nevet
én sajnos kb dél körül jövök, és mocs csajt választok Nevet
azok olcsóbbak voltak ahogy néztem Nyelvesít bár ki tudja még bármi lehet
lehet h vmi olcsó narancs faszit kéne tápolni, hiába a gyengébb növekedése:P
Naplózva



dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #37 Dátum: 11 márc 26, 01:14:18 »

Hát én szívem szerint Gaarat választanám, de eléggé drágák voltak a narancs cuccok. Ki kell fejleszteni egy jó szintézis módszert, ha lesz ötletetek vagy jó tapasztalatotok, majd lécci osszátok meg velem is és persze majd én is leírom mit

hoztam össze. Nevet Skillek pedig szerintem maradnak, amik voltak, talán 1-2 fog változni. Holnap reggel kiderül, pontosabban 6-7 óra múlva kb számításaim szerint.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #38 Dátum: 11 márc 26, 06:17:59 »

Na megnyilt végre a open béta megcsináltam a karim egy Shinot csináltam  Nyelvesít amugy ugye a skillek nem ugy vannak h csak Sasuke és Itachi tud Oriási tüzlabda jutsut hanem ugy hogy megveszem shinonak és ő is tudja ?? igy sokkal jobb volna Mosolyog
Naplózva

ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #39 Dátum: 11 márc 26, 09:10:18 »

Na én is lekeztem reggel még csak 9 lvl vagyok de nagyon kiráj játék amugy vannak benne ruhák is pl rock lee ruha amit ha felveszel akkor át változol rock lee-re több mint 8 karakterel lehet kezdeni van bent egy csomo skill.Én monjuk Hirako shinjivel keztem.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #40 Dátum: 11 márc 26, 14:55:42 »

Már nem sokára 17 szintű leszek eddig egy csomo Outfitem van de egy olyan sincs ami nekem hasznos:( amugy a Outfitet hogy lehet +olni??? ez már kéne mer +0 val nem sokra megyek később jo volna akár +2 ruci is szóval pls help me:)
Naplózva

dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #41 Dátum: 11 márc 26, 16:20:13 »

Kedves Ricko te nem szoktál olvasni? Ha visszalapozol már korábban leírtam, hogyan lehet az outfitet upgradelni, plusz a játékon belül a ruha leírásában is szerepel. Fognod kell 3 +0-ás ugyanolyan outfitet és szintetizálni kell őket. Ennyi.

Szerintem ezt a játék főoldalán is meg lehet találni és ehhez hasonló dolgokat. Készítettek pár guide szerű összegzést, keresgélj és nézegesd szerintem a fórumot is. Reggel nem tudtam belépni, mert valami gond volt a game321.com-on,

 vagy csak túl lassú volt. Talán most elkezdem én is. Kérdésem lenne. Nyílt béta után lesz megint wipe vagy marad minden és lehet majd folytatni? Nem nagyon próbáltam még játékot tesztelés fázisában.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #42 Dátum: 11 márc 26, 16:39:55 »

Tegnapelég fáradt voltam és nem volt energiám, de ma (konkrétan most) kreálok egy karaktert. Verdant Alley szerverére készítem (látva, hogy van új, az jutott eszembe, hogy a Closed bétánál az még nem volt meg, így valószínűleg ti is a VA-n vagytok) Feltételezem lehet (vagy majd később lehet) kiválasztott ellenfél ellen is harcolni.

A leírásokhoz: Azt hiszem, ez is egy olyan játék amibe tökéletesen bele lehet zavarodni hála - pont - a leírásoknak ^^"
Szerintem majd nyomok egy szerkesztés gombot hogy mit állítottam. A szerver egyébként még mindig borzalmasan lassú (legalábbis nekem) - legalább 4-szer frissítettem.
Naplózva
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #43 Dátum: 11 márc 26, 16:57:22 »

MsNegri néven elkezdtem tolni Nevet fél óra alatt lvl10 Nevet

amúgy dex nemtom hogy lesz, általába full release-nél szokott lenni wipe
majd látják, lehet csak az új szerókon lesz nem tudom

én az 1es szerón tolom és eNBOLER haverom is
Naplózva



Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #44 Dátum: 11 márc 26, 18:10:55 »

Ez tetszett... Lightning Village-t választottam, és kiírja, hogy terror of Gaara... Nevet Mondjuk az elején nagyon megdöbbentem, amikor kikaptam mint a huzat és töltött... Itt kérdezném, hogy másnál is fagyott már be a töltés? (Fekete képernyő, downloading feliratnál) Egyébiránt (mint azt már többször is hangsúlyoztam) fiú karaktert választottam - sokat vaciláltam Shikamaru és Shinji között, de utóbbi maradt.
Az 1. szerverre nem engedett regisztrálni, így az új 2. szerveren elérhettek Nikema név alatt.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!