24 máj 17, 16:44:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sora  (Megtekintve 17807 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Dátum: 08 júl 07, 23:04:33 »

a Mostani Filler egyik nagy szereplője!
Háát olyan mint Naruto, Makacs, szél elemű természet, egyedül nőtt fel és még stb,
Várom a véleményeket kacsint
Naplózva

valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #1 Dátum: 08 júl 08, 06:48:25 »

rendes gyerek Nevet megvédte narutót kacsint amúgy nem valami nagy ereje van... naruto ellen amikor harcolt nem csinálta még a rasengant Gondolkozik  pedig akkor nem hiszem hogy nyert volna Mosolyog amikor használja a "szörny" kezét akkor cseppet megnő az ereje de még így is sokan leütnék.. valaki mondta hogy benne van a 8 farkú, lehet hogy benne van és kiszedik belőle vagy sora meghal és kiszabadul és elmegy(így későbbb sasuke gyűjti be), bár nem tom hogy tudnák kiszeni sorából az a akatsuki nélkül Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva

So troublesome....
h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #2 Dátum: 08 júl 08, 10:20:24 »

Ez lehetetlen!
hisz ez egy filler! ezt ne felejtsük el! Sorához semmi köze Sasukékhez, Kishimoto se tudta eddig ohgy ki az a Sora szerintem:D
csak amíg el nem mondták neki hogy lesz filler és ...
De valaki azt mondja a 2 Farkú van benne! hát az is másban van:)
Sorába valami gyenge szörny van:D:D
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3 Dátum: 08 júl 08, 12:27:06 »


Én ezt egyáltalán nem hiszem el! Miért pont Sorában lenne az a démon, akire az akatsukisok vadásznak?
Láttam néhányszor a szörnykezét, de akkor se tudom elhinni. Inkább egy megégett kézre emlékeztet.
Biztos úgy akarta megsütni a krumplit, hogy betette a kezét a tűzbe.  Nevet Ördögi Vagy ki akarta venni a tűzből ez a
hülyegyerek.
Sora egy öntörvényű, akaratos, hisztis, követelőzős és nem használja a fejét.

OFF: szerintem a sült krumplifaló, fehér hajú ezerszer hülyébb Soránál  Pojén Ördögi
Naplózva
Aslade
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #4 Dátum: 08 júl 08, 18:15:32 »

Sziasztok!
Szerintetek is amiért Sora nem igazán szerepel a mangában és csak egy mellékszereplő, meg fog halni? Nem jutott eddig túl nagy szerephez és az előző részben (64-65) eléggé eluralkodott a káosz Konohában is.. Szomorú
Meg aztán ott van az a különös dolog a karjával és az a pusztítás amit a Tűz Templomában végzett. Ennek is tutira lesznek következményei. És ha nem az egyik démon van benne akkor mégis mi? És mi magyarázza azt, hogy olykor megérzi mit gondol Naruto és ilyenkor a segítségére siet? Érdekes dolgok ezek Mosolyog
Minden esetre én nagyon megkedveltem Sora-t Mosolyog Aranyos gyerek és nem örülnék neki ha baja lenne. De az tényleg fura, hogy a mangában nem szerepel Szomorú

(az a fehérhajú csávó meg nagyon... nagyon.. nagggyon az agyamra megy a bandájával együtt. Grrr *nem szeressük őket* Nevet )
Naplózva
h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #5 Dátum: 08 júl 08, 18:26:26 »

MErt ez egy filler:S
utálom a fillereket úgy mint Sorát haljon megfele
és az sem igaz hogy az a 4 csávó aki megtámadja konohát eddig senki se tudja megölni? azt a 4-et a leggyengébb akatsuki tag is kivégzi! úgyhogy ez hülyeség....
Naplózva

valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #6 Dátum: 08 júl 09, 07:22:43 »

OFF: ja odamenne sasori vagyitachi vagy oszt lemészárolná őket.. attól hogy filler szereplő lehet benne démon mert: ha meghal és kiszabadul belőle az nem befolyásolja azt hogy sasuke később elindul a 8 farkúért(ő már csak azt látja hogy az a 8 farkú),
Naplózva

So troublesome....
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #7 Dátum: 08 júl 19, 08:23:44 »

Sasori nehezen ikszdé Én utálom Sorát és én nem is láttam  a mangában.  Nyelvesít Nyelvesít  A mangában sztem azért nem szerepel mert Kishimoto írja a mangát, és a manga alapján készítik az animét, de az még egy kicsit megspécizik különleges dolgokkal.(gondolom) A mangában a Tűz temploma 1-vagy-2 részben szerepel csak.  Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik



A krumplievős csávót viszont nagyon birom  Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva






Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8 Dátum: 08 júl 19, 10:11:41 »

BuBu, ez fájt. -.-
Kb. 2 hónapja csak abból áll ki a fórum Narutós része, hogy "má' megin' filler".

Amúgy pedig egy kicsit fukarkodhatnál a vigyorfejekkel, ha egyet teszel akkor is megértjük, hogy Nevet .
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #9 Dátum: 08 júl 20, 10:11:35 »

1. Ha Sorában nincs démon, akkor simán el tudom képzelni, hogy belátja, hogy átverték, és segít megvédeni Konohát, utánna pedig visszatér a Tűz Templomába, hogy békében éljen, és őket oltalmazza. Magyarul ő is megtanulja a leckét Narutotól, kb. úgy mint Garaa annak idején. Próbáljuk meg elfogadtatni a létezésünket, védjük meg őket, meg ilyenek. És így még a kimenetel is zökkenőmentes lenne a fillerből.  Mosolyog
2/a. Ha Sorában van démon, és Sora meghal, akkor a démon vele együtt halna meg. Emlékezzetek, hogy amikor Naruto először megidézte gamabuntát, a Kyuubi adott neki chakrát, mert félt, hog vele együtt ő is kipurcan.
2/b. Az viszont elképzelhető, hogy ha Sorában van démon, és Naruto nem tudja átvezetni őt az élet napos oldalára, akkor a démon egyszerűen kiszabadul. Eltörik a pecsét.
3. Szerintem az első variáció a legvalószínűbb. Nyelvesít
Naplózva

Tomi is a good boy.
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #10 Dátum: 08 júl 21, 15:04:35 »


Biztos úgy akarta megsütni a krumplit, hogy betette a kezét a tűzbe.  Nevet Ördögi Vagy ki akarta venni a tűzből ez a
hülyegyerek.
Sora egy öntörvényű, akaratos, hisztis, követelőzős és nem használja a fejét.

OFF: szerintem a sült krumplifaló, fehér hajú ezerszer hülyébb Soránál  Pojén Ördögi

Valami ilyesmi történhetett!
Amúgy Narutóból kitörne Kyuubi, 2 mp alatt lemészárolná Sorát!
65.rész: - Meg akarták ölni az embereket?
Ez egy akkora hülyeség! Szerinte minek törtek be Konohába?

Ha megölnék Tsunade-t, akkor akik őt védelmezik, azokat is meg kell ölniük!
Szal... Ha ebbe Sora nem gondolt bele, akkor tuti nincs a fejében agy, csak üresség!
Amúgy meg elején emlékeztetett Sasukére!-Meg kell bosszulnom!
De Sasuke normális volt legalább egy ideig!

Remélem gyorsan vége lesz a fillernek, már unom!
Én már a rendes részeket nézném!
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 21, 15:05:50 írta Max » Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #11 Dátum: 08 júl 21, 18:19:14 »

Hmm nem is tudom mit írjak Sorára remélem nem sértek meg senkit de kicsit Szöszke potléknak tűnik... félre értés ne essék nem utálom közömbös számomra tipikus filler szereplőnek nevezném.

Én sem szeretem a filler részeket de mindig megnézem egész jól indult a történet és ez a karakter is tetszett volna ha nem a Narutoban már ragájos magány és egyedül vagyok pusztítok típus lenne.

Tömören a véleményem nem alkotott maradandot bennem egyenlőre!!!
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #12 Dátum: 08 júl 24, 03:22:32 »

Én tudom ikszdé azért mert egy beképzelt kis..................... szóval az és jókat szoktam röhögni mikor arról papol Narutonak, hogy milyen sz*r az élet ikszdé miközben neki 100x jobb élete volt mint Narutonak. ikszdé >.<# 
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 24, 03:23:16 írta Csibe19 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #13 Dátum: 08 júl 26, 18:55:13 »

Hát azért... azon kívül, hogy neki vannak halvány emlékei az apjáról, szinte ugyanaz volt vele is mint Narutóval.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #14 Dátum: 08 júl 27, 10:35:41 »

nem tudom miből gondoljátok hogy sora apja a vágott arcú Mosolyog?  hisz asuma mondja hogy én öltem meg Nyelvesít,  amúgy ez off lesz de Chakra hogy lehet valakiből egy szereplő? Mosolyog láttam olyat hogy kakuzu,itachi
Naplózva

So troublesome....
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!