24 máj 17, 01:22:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mit nem kedvelsz egyes animékben?  (Megtekintve 36949 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #45 Dátum: 10 máj 03, 20:34:58 »

Van egypár: - Fillerek
- Nebáncsvirág karakterek, pl Orihime és Hinata.
- Ha el van húzva valami, mint pl. Sasuke üldözése
- Természetellenes személyiségű karakterek, pl: Naruto, vagy Hitsugaya.
STB.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #46 Dátum: 10 máj 03, 20:56:08 »

- Természetellenes személyiségű karakterek, pl: Naruto, vagy Hitsugaya.

Ezen mit értesz?

Meg elég ellentmondásos, hogy pont Toushirót említetted példának, mert ahogy olvastam 1-2 hozzászólásod eléggé "fangörl" vagy...
Naplózva



FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #47 Dátum: 10 máj 03, 22:04:58 »

őőőőő ja. Utálom is meg szeretem is. Ez van.
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #48 Dátum: 10 máj 03, 23:02:42 »

Stance nálam is kiveri a biztositékot ez az elalélok rá, de rühellem dolog...

Mit nem szeretek egy animébe... hmmm:

- A hosszu fillereket (az 1-2 részes poénos részek teljesen korrektek:D)
- Animétől függően bizonyos karaktereket: Egy olyan összetett világban, amit Kishi teremtett, az olyan jelentéktelen fölösleges karaktereket mint Ino, Lee, Konohamaru, Iruka stb vagy az olyan karaktereket mint pl Sakura, h az az ember érzése h jó fel *********, szimplán a miheztartás végett. Az olyan karaktereket akik a fangirlik, vagy boyok miatt vannak agyon szerepeltetve, pl Toushiro...
- Az irreálisan agyontápolt főhősöket
- A sablonosságot (minden fünek fának sharinganja van, mindig ugyanazok vivják a csatákat (már bleach))
- A romantikát, a tulsok érzelmet és főleg a szerelmet.

Elsőre ennyi... amugy fura, h a nagyobb animékben/mangákban mennyire kicsi az élvezhetőségnek a hatásfoka a sok xar miatt. Nem? ikszdé
Naplózva







Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #49 Dátum: 10 máj 03, 23:08:52 »

na amiket én nem tudok elviselni:

ha egy karakternek semmi más szerepe nincs mint hogy folyton vinnyogjon,meg mindig meg kelljen menteni(Inoue a legjobb példa)az elején konkrétan még bírtam de mostanában igen erősen eltúlozzák...

a nagyon hosszú fillereket(narutoban a sanbis részek,a bleach-ben a zanpakutosak)a rövid párrészesekkel semmi bajom:)

ha az egyik karakter nem bír megdögleni semmitől xD:Ichigo például...vagy ha mégis kifekszik végre,állandóan feltámad(yusuke...)nem az a bajom hogy él,hanem hogy meghal feltámad,meghal feltámad...inkább ne halna meg és kész...

ha a harcokat sokáig nyújtják...gondolom nem kell részletezni..


Hirtelen ennyi^^
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #50 Dátum: 10 máj 04, 07:55:07 »

Na ja... azt én sem bírom, amikor már vérveszteségbe rég megdöglöttek volna a csata szereplői, már az összes reaitsujuk elfogyott, aztán még jön egy "adjunk bele mindent a végső támadásba" rész xDD
Naplózva



FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #51 Dátum: 10 máj 04, 07:59:58 »

A fillerszereplőkre kifejezetten allergiás vagyok. Pl Sora a Naruto-ból, vagy az a sok hülye zanpakuto  Lehánylak
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #52 Dátum: 10 máj 04, 14:36:26 »

Hát...
Nekem csak az ilyen túlságosan elnyújtott, sefülesefarka fillerek nem tetszenek, az elcseszett fillerszereplőkkel együtt... Erre jó példa a Bleach és a Naruto fillerei.... a Katekyo Hitman Reborn! fillereit szeretem, egyrészt mert viccesek, másrészt a fillerszereplők is feltűnnek a mangában (itt utalok az Arcobalenos fillerre és a mostani Primo famigliás fillerre)

És persze, a túlhypeolt karaktereket nem szeretem... pl. Rukia ...hát, annyian szidják, hogy Orihime de gyenge...de Rukia mennyivel erősebb? Ichigo egy pöcköléssel leverné... oké-oké Dark Rukia kivétel, de az 3 karakter volt egyszerre egy testben a filmben O.O

És ezeket a "terminátor" karaktereket utálom még, mint Sasuke... Olyan nincs, hogy egy karaktert senki nem győz le O.o"
Eddig így voltam Aizennel is, de Isshin azért elég ügyes vele szemben... Nevet
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
kimiko_o
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 7


« Válasz #53 Dátum: 10 jún 14, 15:16:56 »

Amiket én nem szeretek:
- Filler: valamikor széppé és jóvá tudja tenni a történetet, de mikor vége a fillernek teljesen zavaros lesz minden és a néző is összezavarodik és az anime is unalmassá tud válni. Na meg persze a filler szereplők amit már előttem is említettek páran, azokról se beszéljünk.
- Mikor halomszámra történnek az események de az anime nem halad sehová sem.
- Összecsapott részek: mikor már az animébe beletesznek mindent csak hogy haladjanak a részekkel.
- Fölösleges szereplők: nagyon nem csinálnak semmit, alig tudunk meg róluk valamit a nevükön kívül, ráadásul még mikor szerepelnek néha akkor is csak a nyafogásból állnak ki, némelyik még beszélni is alig beszél. :/
- Túl sztárolt karakterek.
- Mikor a karakterekhez egyáltalán nem passzol a szinkronhang. -.-"
Naplózva

"Amikor egy személynek van valami értékes amit megvédjen...akkor válik igazán erőssé!"
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #54 Dátum: 10 jún 14, 15:33:58 »

Ha már a Rebornt felhoztad, akkor eszembe jutott az a jótétlélekség, hogy soha senkit nem ölünk meg, mert mi nem vagyunk olyanok.... Aztán persze valahogy csak meghal, vagy hirtelen jó útra tér, és feláldozza magát valamelyik pozitív szereplőért, vagy a társai végeznek vele.
Egyre több animében fordul ez elő...
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #55 Dátum: 10 aug 31, 08:32:42 »

Azt utálom legjobban pl: a magyar szinkronos Narutoban, hogy "ékezet nélkül" beszélnek. Tudom, hogy ez a magyarok hibája és nem az anime készítői, de akkor is idegesítő.
A Soul Eaterben mikor először megláttam a Napot, a Holdat és Shinigami-samát, azt hittem sírok. Minden ki volt dolgozva rendesen, csak ez a 3 dolog volt xar. Később megszoktam  Pontosan
Most hirtelen ennyi jutott eszembe  Pirul  smirksweat
Naplózva

....................................................................................................................
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #56 Dátum: 10 dec 03, 18:59:32 »

Nos holgyeim uraim  Nevet Xmillió dolog van amit utálok az animékben de akkor is nézem iket  smirksweat Tehát elso sorban én is a Narutó-t kritizálnám,sakura hozzá állása narutó kozelédéséhez pofán csaplak ha hozzám érsz a Narutóban még talán vicces is volt,de a shippuudenben nekem már ez egy kicsit sok.Hinata vékony hangja ugyan úgy orihime hangja is a dobhártyámat tonkre teszik,majd szét szedem a monitort ha oket hallom,foleg a korbe korbe naruto-kunozás még kurosaki-kunozás azért ki csapja néga a biztosítékot.Most a bleach-hez szólnák még hozzá-észre vettétek hogy Ichigo RUKIÁT menti meg folyton?És hogy ahogy Ichigo megjelen egybol meg van mentve a nap?Ez is kezt idegesíto lenni.Oszt a mostani harcok,az a pár óra harc ami az bleach világban zajlik azt mennyi rész is orokítti meg?150(fogalmam cincs hogy ennyi e csak tippelek  Nevet ) és még mindig nem kozeledunk a végéhez? Most a bleach mangát is kritizálnám tehát Spoiler: Tite Kubo ezzel hogy így folytatsa szerintem el cseszi az egészet mert nagyon sablonos legalább is szerintem. SPOILER VÉGE Tehát ecchikben dettó a toketlen fiúkat akik azt se tudják mire van a farkuk és buzi ként viselkednek,illetve dettó a óriás mellu noi szereploket akiknek a hangjuk a pistyogással egyenlo.A mostani fillerek narutóban  amik nem illenek a torténetbe szerintem csak Kishimotot gylázzák,bleach fillerek még már  ténleg no comment.Mert ok is meg tudnák csinálni mint a One piece filler alkotói,azok a fillerek zseniálisak,legalább is a 80%-a  Mosolyog
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #57 Dátum: 10 dec 06, 19:14:19 »

Sokan csak Narutoról írtak, ha nem gond én nem azt fogom mindig példának venni.
Nem szeretem, az oylan karaktereket, mint péládul az Elfen Liedben Nyu. Egy szerencsétlen hülye lány aki szerencsétlenkedik, és probálnak belőle poén csinálni. Számomra ez nagyon idegsítő votl. Lucyt szerettem de mikor Nyu lett és bénáztak, az engem a legtöbb esetben eléggé idegesített.
Nem szeretem egy animében, mikor a történet jó és komoly és nézhető, de a rajzolással elrontják.(például, eszméletlenül nagy mellek: High School of the Dead). Továbbá az oylan szereplőket se szeretem, akik kis csunyán vannak megrajzolva és csak azért vannak mert undorítok, és jó perverzek emiatt, mert nekik pl úgy se lesz soha csajuk. A szokásos loser karakter. példának most hirtelen az Air Gearből Onigiri karaktere jut eszembe.
Nem szeretem ha egy anime túl elvont és unalmas. Jó lendülletben kezdődik de aztán ellaposodik, és most nem csak az ilyen hosszú animékről beszélek, hanem ez még egy-két rövid animénál is elöfordul.
A fillerekkel semmi gondom, amíg nem viszik túlzásba. Amikor nem add nekünk semmilyen érdekes vagy jó információt, csak egy sima, unalmas rész az már nem okés... Mosolyog
Az a gond, hogy pont a múltkor beszélgettem erről a bátyámmal, és most mikor írom alig jut eszembe valami, pedig akkor egy csomó mindent felsoroltunk, mi idegesít minket egyes animékben. Na de mindegy, majd ha eszembe jut, frissitem magam. ^_^ Pirul
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #58 Dátum: 10 dec 08, 08:55:15 »

Ha az ecchi/fancervice a karakterfejlődés (Amaenaide yo!), vagy a történet (Those who hunt elves) rovására  megy.
Ha nem az animéhez megfelelő (ha már nem is méltó) grafikát alkalmaznak, pl Shippuden egyes részei
(ezt kell mondjam az ilyen esetekben az 1AÉ grafikája kenterbe veri a Shippudenét)
Ha a harci fejlődések következtében a csaták már nem állnak másból mint színes robbantgatásokból.
Ha (ezt tuti nem hagyom ki) bármit is cenzúráznak.  Lehánylak

------
Aszem nagyon ritkán találkozok olyan felesleges karakterrel, mint Kyouhei a Burst Angelből.
Ő volt az első megjelenő karakter az animében, vagy legalábbis főleg róla szolt az első rész.
Én először, mint az egyszeri néző azt hittem, hogy az ő szemén keresztül mutatják be a dolgokat, vagy valami. Sőt még arra is gondoltam, hogy Rockhoz (Black Lagoon) némelyest hasonló karaktert kapok.
Erre mindössze annyi derült ki róla, hogy első osztályú szakács, meg hogy cukrász akar leni, és ezért Európába aka menni tanulni.
Ez idáig okés van egy egyszerű fiatal diákgyerek az álmaival egy olyan környezetben, ahol össze vissza lövöldöznek egymásra, meg óriásrobotokkal harcolnak, szal folyik körülötte az akció meg minden. Jó nem azt mondom, hogy legyen ő a hirtelen lever mindenkit faszagyerek. De annak ellenére, hogy végül is központi helyen szerepelt az animében, ne legyen hatással se a többi karakterre, se az eseményekre, se a történetre, meg  ráadásul jellemfejlődés sincs nála.
Szóval azt  lehet mondani, hogy ő a "maradt még egy kis tinta rajzoljunk oda valamit" karakter.



Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #59 Dátum: 10 dec 08, 23:03:56 »

Hmm lássuk. Mit nem szeretek gyűlölöm a hosszú soha véget nem érő értelmetlen fillereket. A jelentéktelen karakterek pl Ino stb-stb. A sablonosságot, a rohadt sok nyálas érzelmet, romantikát a belem kifordul tőle. Illetve az irritálóan magatehetetlen főszereplőket lásd pl Needless Cruz Schild. És eszméletlenül idegesítenek az olyan tutyi-mutyi nyamvadt karakterek akik döntésképtelenek még arra sincs erejük, hogy saját magukat megvédjék de "általában" mindenkit + az egész világot megakarják menteni úgy, hogy senkit nem ölnek meg. Nagyjából most ennyi jutott eszembe.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 08, 23:04:46 írta Train » Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!