24 máj 17, 16:21:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ANBU  (Megtekintve 53005 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
love_sasu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55



« Válasz #30 Dátum: 08 ápr 09, 18:55:40 »

ja ebben igazad van :'X...bocsi
Naplózva




i may not have gone where i intende to go, but i think a have ended upwhere i intended to be
Szakura chan
Vendég
« Válasz #31 Dátum: 08 ápr 09, 19:21:48 »

de itachi télleg régebben ANBU vezető volt???? Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #32 Dátum: 08 ápr 09, 19:24:57 »

Igen 13 évesen már ANBU vezető volt.
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #33 Dátum: 08 ápr 09, 19:47:45 »

Jah de amint mondtam ez elég röhely má!! Indokom fentebb... Am amiko Oro kinyirja a 3.hokagét azok a láma ANBU tagok csak kommnetálnak nah az kikészített, azt viszont csípem igaz filler rész, amiko hipnozitálják Narutot nah kitett-->pro jutsu
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #34 Dátum: 08 ápr 09, 21:14:42 »

Igen ezért mondtam énis hogy ahoz képest elméletileg milyen erősek mégis az egyik beleszált abba a falba amiről lehetett tudni hogy nem cukorból van de mondjuk egy másik példa mikor üldözi Ibiki azt az áruló Jaunint a két ANBU kisérőjét egyből leszedik.
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #35 Dátum: 08 ápr 09, 21:56:26 »

Háát nem túl sokat tudtak volna tenni az ANBU-k tekintve, hogy a Sound 4 tartotta belülről a barriert, és ők erre voltak specializálódva alapból is. Egyikük megpróbált beugrani, nem nyert Mosolyog A többinek volt esze nem utána menni xD
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #36 Dátum: 08 ápr 09, 22:06:25 »

Hogy hamar elvéreznek catában az ANBU tagok, szerintem azért lehet, mivel őket főleg rejtőzködésre, lopakodásra, kémkedésre, meg orvgyilkosságra/támadásra képezték ki, nem pedig nyilt csatára. Pl az éj leple alatt simán odalopakodik, és kinyír egy S osztályú ninját, de egy, egy-egy elleni küzdelemben egy chounin is elintéi.
Naplózva

love_sasu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55



« Válasz #37 Dátum: 08 ápr 10, 10:29:48 »

Jah de amint mondtam ez elég röhely má!! Indokom fentebb... Am amiko Oro kinyirja a 3.hokagét azok a láma ANBU tagok csak kommnetálnak nah az kikészített, azt viszont csípem igaz filler rész, amiko hipnozitálják Narutot nah kitett-->pro jutsu
nem tudjátok az melyik rész?? tetszett ar arcuk amikor neji meglátta hogy egész konoha alatt ilyen bigyók vannak.. Technikai KO
Naplózva




i may not have gone where i intende to go, but i think a have ended upwhere i intended to be
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #38 Dátum: 08 ápr 10, 13:37:50 »

197. résztől kezdődik az a pár rész amit akarsz!!Am meg azé mondjuk csinálhattak volna pár jutsut a falra had hgyengüljön v vmi, 3-an voltak azé szal nah minde... De viszont amiko Sarutobi vissza emlákszik h elkapta Oro-t akko is 1 ANBU tag van vvele azt is mien gyorsan elintézi má Oro! Pirul :'X :/ De amit mondott az elöttem levő tag lehet h igaza van h kémkedés, de erre is megvan sztem a külön fajta ANBU csapatok , de akkik a Hokagét védik sztem nem kémkedő ninják hanem jól képzettek a 1v többen is!!
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #39 Dátum: 08 ápr 10, 16:51:23 »

Engem a legjobban az lepett meg hogy miután Oro legyőzte nagy nehezen a 3.hokagét és eltűnik a fal milyen könyen elkapják őket egy pókhálóval.Persze a tisztel moderátor szavaiba is sok igazság van de attól még egy ANBU vezetőtől többet vártam volna.
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #40 Dátum: 08 ápr 10, 17:38:17 »

Jah, és ezek védika Hokagét! Ako Yamato meg Kakashi mi lehetet ANBU kapitáyn kapitánya?? Nyelvesít Pojén Me ök azé jól tolják!
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #41 Dátum: 08 ápr 11, 07:30:16 »

Kakashi pl ANBU nyomkövető volt amennyire tudom, Yamato Tsunade keze által választott ANBU tag, szóval gondolom hokage körül tevékenykedik sokszor
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #42 Dátum: 08 ápr 11, 13:31:07 »

Igen ezért mondtam énis hogy ahoz képest elméletileg milyen erősek mégis az egyik beleszált abba a falba amiről lehetett tudni hogy nem cukorból van de mondjuk egy másik példa mikor üldözi Ibiki azt az áruló Jaunint a két ANBU kisérőjét egyből leszedik.
Nem lámaságból ugrott neki már nem tudott megállni mert a pofájába tolták a falat...Az ANBU-sok épp útba voltak a Hokagét megvédeni  és fölhúzták az erőteret ,egyébként meg nem tudták még miféle erőtér...Ja aluról nem lehetett volna behatolni az erőtérbe pl? ,mert nem volt alja...   Gondolkozik Ott a tető volt..Legalább hívtak volna erősitést vagy valami...
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 11, 13:32:56 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
uchiha bence
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #43 Dátum: 08 ápr 12, 07:22:47 »

Az ANBU-sok bol lesznek jouninnok? vagy 2 teljesen más dolog :'X
Naplózva
Dei
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 838



« Válasz #44 Dátum: 08 ápr 12, 07:26:19 »

az ANBU egy teljesen külön dolog Nevet
nincsen sok közük a genin-chuunin-special jounin-jounin ranglistához Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!