24 máj 15, 21:31:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hányszor tudsz megnézni egy animét?
1x
2x
3x 5x
sokszor
Attól függ
Még egyet sem néztem végig

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hányszor tudsz megnézni egy animét?  (Megtekintve 35165 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #30 Dátum: 09 feb 17, 14:59:03 »

Én, eddi csak az NGE-t tudtam megnézni többször + amik az Animaxon mentek régen Mosolyog.
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #31 Dátum: 09 márc 16, 14:19:27 »

általában max csak 2x mivel amikor feljövök még nicns magyar felirat és megnézem nélküle majd ha van akkor meg ujra felirattal Mosolyog
Naplózva

Pikkon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #32 Dátum: 09 máj 22, 20:30:36 »

a kedvenceimet akárhányszor megtudom nézni, csak legyen rá időm életem során Nevet
Az első 3 kedvencemet már nem tudom számon tartani, azokat egyszerűen télleg végtelenszer láttam. Nevet a 6. kedvencemet az Evangeliont 5-ször.  Ördögi

De persze az átlag animéket, mármint amik nem fogtak meg annyira, azokat vagy egyszer, vagy ha tetszett akkor kétszer, mint pl a Kiddy Grade, sok idő után megnéztem másodszor, meg az összefoglaló moviekat is, de ennyi már elég volt.
Naplózva

Believe in the Will of Fire inside you!
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #33 Dátum: 09 máj 24, 02:47:51 »

Őszintén szólva, nem sűrűn nézek meg, egy animét többször. Kivéve akkor, ha olyan animét nézek melyhez még nincs teljesen felirat, vagy egyáltalán, na olyankor kétszer szoktam egyszer felirat nélkül, és egyszer ha már van hozzá. De ez ritkán fordul csak elő.
Naplózva
Mocsok22
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #34 Dátum: 09 jún 09, 18:26:25 »

Maximum 2-szer ha jó......

Többször nem nagyon nézem végig......de avatart és háttérképeket csinálok belőlük..... Nyelvesít
Naplózva
Saleen S281
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191

...:::Uchiha Saleen:::... --=EAÉ avatar készítő=--


« Válasz #35 Dátum: 09 jún 18, 02:21:36 »

én jó párszol meg tudom nézni de ha de ha hogy ugynazokat a részeket tolják egyfolytában akkor egy idő után elégé rá lehett unni.
Naplózva
Riel---chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


Nyunyógumóhusivirágszál *-*


« Válasz #36 Dátum: 09 júl 31, 08:43:41 »

hát sztem attól függ, hogy milyen hosszú az anime és milyen jó a történet ( meg hogy milyen régen néztem, és mennyire felejtettem el >.<# ) pl. semmi pénzért nem vállalkoznék rá, hogy még egyszer megnézzem a narutot, még ha király is a történet... de egy 20-30 részes animét miért is ne ?? Nevet
Naplózva

Unokanővérem : Kletta
Szenszéém : Miroku
Csapattársak : Marci1996 és pintermate
Anyum:Shiro_Chidori
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #37 Dátum: 09 aug 05, 17:00:52 »

én akármennyi naruto részt megtudok nézni, persze úgy h még nem láttam őket.... pl: mots jöttek ki és még soha nem láttam 20 részt akkor megnézném egymás után őket.... >.<#
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Riel---chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


Nyunyógumóhusivirágszál *-*


« Válasz #38 Dátum: 09 aug 06, 13:30:27 »

Hát úgy én is töménytelen mennyiségben falnám őket ( mármint, ha új részek lennének) pl. ha elkezdek egy animét nézni, akkor addig nézem, míg meg nem fájdul a fejem Nevet
Naplózva

Unokanővérem : Kletta
Szenszéém : Miroku
Csapattársak : Marci1996 és pintermate
Anyum:Shiro_Chidori
defga
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #39 Dátum: 09 aug 06, 22:21:52 »

Én pl Narutót és társait csak 1-szer tom végignézni mer másodszorra már unalmas :S
Csak a Yu Yu Hakusho volt olyan amit többször is végigtudtam nézni ( talán azért is mert a TV-ben adták le és nem a gépen néztem )
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #40 Dátum: 09 szep 14, 19:22:46 »

Attól függ, hogy mennyire tetszett, milyen hangulatot hagyott maga után. Van, hogy egy-egy részt nézek csak meg többször. De a fillereket száműzöm, és van, hogy egyszer sem.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #41 Dátum: 09 szep 26, 18:41:00 »

Vannak kedvenc részek azokat többször de úgy általában egész sorozatot csak egyszer nézek végig (de akkor fillerestől mindenestül...)
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #42 Dátum: 09 szep 26, 18:46:34 »

Hát, attól is függ, miylen hosszúságu animéről van szó, a kedvenc sorozataimat (a rövidebbeket) többször is láttam, megnézek többször egy filmet is, ha úgy van, de egy full metal alchemist hosszúságú sorozatot (az egy full metal alchemist kivételével) már nem állok neki többször megnézni, viszont a Comedyt már vagy tízszer láttam.
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #43 Dátum: 09 szep 28, 14:31:27 »

Ha egy anime nagyon-nagyon hosszú (pl. naruto meg bleach) akkor valószínűleg az életbe nem fogom még egyszer az elejétől fogva újranézni, legfeljebb bizonyos részeket, de ha valami nagyon megtetszett és nem olyan hosszú akkor többször is megnézem, mint pl. a samurai champloot is már 2x, 3x végignéztem
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
T@BI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37

Örökös Hot-Dog /blöki/ faló! x|


« Válasz #44 Dátum: 09 szep 28, 15:02:08 »

nálam ez attól függ hogy milyen az anime és hány részes a narutot pl akárhányszor végig toom nézni mert mindig nagyot röhögök rajta/már ami rész kész van/
de ha unalmas semmi akció anime akkor inkább vakuljak megxD
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!