24 máj 17, 14:21:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A Kagék kísérői Kage-találkozón  (Megtekintve 13567 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #30 Dátum: 10 júl 23, 19:38:48 »

Temarinak van "saját" témája is: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=11.0 Mosolyog
Ide inkább csak azok a shinobik tartoznak, akiket a találkozóig nem (nagyon) ismertünk. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #31 Dátum: 10 júl 23, 19:50:59 »

Engem az izgat egy ideje, hogy Fuval és Torunéval mi lett. Gondolkozik
Ugyanis gyakorlatilag ők voltak az elsők, akik komoly sérülést okoztak Tobinak. Sz'al sajnálom, hogy eltűntek a képből.
Vajon az örökké valóságig Tobi doujutsujának lesznek a foglyai?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #32 Dátum: 10 júl 23, 19:57:41 »

Vagy egy szakadék felett "kitette őket". ^^"
Erre majd lehet akkor kapunk választ, ha el lesz magyarázva Tobi jutsuja.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #33 Dátum: 10 júl 23, 22:41:52 »

Vagy egy szakadék felett "kitette őket". ^^"
Erre majd lehet akkor kapunk választ, ha el lesz magyarázva Tobi jutsuja.

Ez amúgy nem teljesen hülyeség ha belegondolsz Nyelvesít
Tobi 10 km magasan kidobja azt "placs"
én biztos ezt csinálnám a helyébe Pontosan
Naplózva

LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #34 Dátum: 10 júl 26, 19:49:19 »

de tobi amilyen nyomorék egy puha rét kellős középére teszi őket nem messze konohától Mosolyog Nevet
Naplózva
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #35 Dátum: 10 júl 30, 10:03:53 »

Sokat nem érne Tobi azzal, ha kidobná őket. Mert az egyik az bogaras klánból van, nem tudom a klán nevét.
Naplózva
manorott
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #36 Dátum: 10 júl 30, 11:42:27 »

Nem hiszem h Tobi elengedé őket,mert csak ők voltak képeseke megsebezni szal elmondhatnák a többieknek h hogyan is kell tobi ellen harolni.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #37 Dátum: 10 aug 01, 20:11:48 »

Hát azért durva fogalmazás hogy ők voltak akik komolyabban megsebezték mivel csak egy karba került neki az a harc. Meg ha jobban belegondolunk Torune mini bogarai jutottak a kezére pöppet amikor teleportálta, végülis azt tobi magának köszönheti, de a taktika amivel elakarták kapni az sem volt rossz, én szerintem elég nyilvánvaló kivolt idáig az aki tényleg elkapta tobi grabancát, de ez már más tészta.
De azért nem tudom felfogni hogy mégis hogy vehették rá magukat (Fu és Torune) hogy Danzou-t szolgálják, oké hogy danzou jót akart, de amikor pein tombolásánál megemlítette hogy 'számára nem jelent semmit ha a fél falut kiirtja de akkor is hokage lesz', elvesztettem benne a hitemet! xD
Azon felül Tchuchikage kisérőinek elég jó dolga volt, csak ott ültek azt néztek, azt sem értem mért nem harcoltak ők is sasuke ellen. xd
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #38 Dátum: 10 aug 02, 11:22:33 »

Mert vigyázni kellett az öreg derekára Nevet
Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #39 Dátum: 10 aug 02, 13:04:51 »

hát az öreg se fáradt el nagyon azt is tegyük hozzá ugyhogy követték a főnök példáját ikszdé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #40 Dátum: 10 aug 06, 21:31:15 »

Az adott Kage és a két kísérője közül, azért még a Kage a főnök. Nevet Igazából a két kísérő leginkább testőr, de a parancsokat a Kage adja.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #41 Dátum: 11 okt 30, 20:28:12 »

egy összegzés: most akik a kagét kisérik meg védelmezik azoknak nem kéne illeniük a harcmodorához a kagénak mármint hogy kombinálják egymást.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #42 Dátum: 12 jan 29, 18:25:28 »

Nekem Ao és Chojiro a kedvenceim ikszdé sztem nagyon aranyosak főleg hogy Mizukage veri Ao-t aki szekálja Chojirot ikszdé Cho' sztem tök jól bánik a kardjával. Hogy Ao még miket tud elsajátítani az eléggé érdekel, végülis fél szeme Byakugan..
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #43 Dátum: 12 jan 31, 22:10:09 »

Elsajátítani...? Ezt nem értem. Aonak Byakuganja van és nem Sharinganja. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #44 Dátum: 12 máj 05, 07:36:22 »

Legyezi az ellenfeleit :"D


Hát, szerintem egy  Ao-szintű ellenfelet elver, persze ez attól függ milyen elemet használ a másik... Nevet

Én azon röhögnék, ha elkezdi a " Gyilkos szél jutsu"- vagy mi a francot, a másik meg "Tűz labda" jutsut, és Temarin vissza fele sül el Nevet

Megnézném félig kopaszon Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!