24 máj 21, 20:00:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004607 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #30 Dátum: 13 márc 09, 20:10:20 »

Zaraki: azok már zanpakutok Nevet mindegyik az afróé  Nyelvesít

De minek tart ennyit? Az addig rendben van  hogy ő a kardisten meg minden, de mért nem készít magának egy igazán fullos kardot. Szerény véleményem szerint a kis segítője a saját zanpakutója, meg amúgy meglehet érteni ha császárnak képzeli magát és háremet tart Nevet
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #31 Dátum: 13 márc 09, 20:26:48 »

Szeret felvágni,és nem kedveli a magányt.
Ha már amúgy is képes rá simán kihasználhatja,zp-je úgyse hagyja neki hogy elszálljon vele a ló Mosolyog
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #32 Dátum: 13 márc 09, 20:52:16 »

Az biztos, és én is gondoltam már arra, hogy a csaj a zp-je. Nem elég jó neki és inkább több tucat nő zp-t hozott létre magának.

De akkor már ne csak nagy mellű nők legyenek ott, hanem néhány normálisabb is, mint a sajátja. Ha meg már akkora isten, miért is tartja az asauchikat egy nagy gödörben? Szerintem inkább rá dühösek, mintsem a shinigamikra.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #33 Dátum: 13 márc 10, 01:01:32 »

Mi van akkor ha a lenti Asauchiknak a másik alakja az sok csaj fönn?
Egyszerűen edzés idejére levette róluk ez a "dekort",vagy ők vették magukról.
Normál esetben pedig fönn mulatják vele az időt,+akkor már lenti gödrös edzés előtt be is mutatta nekik Renjuéket
felmérésnek Gondolkozik
Naplózva

Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #34 Dátum: 13 márc 10, 09:02:38 »

Lehetséges. Én úgy gondolom hogy azok alap zanpakutok amiket tisztek kapnak, az asauchikat pedig a az erősebb a rangsorban 3. tiszttől fölfele álló shinigamik kapják hisz ők bármit kihozhatnak a kardjukból. Bár ha feltevésedet veszem alapul akkor azt nemvágom hogyha az asauchik ennyire vérszomjasak akkor hogy válnak ilyen gyengéd hölgyekké? Mind skizo lenne? Nevet
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #35 Dátum: 13 márc 10, 09:55:54 »

Én nem hiszem hogy a gödörben lévő asauchik voltak a csajok.
Szerintem eredetileg nem annyira vérszomjasak, hanem inkább semmilyenek, és majd a léleklenyomat álltal fejlődik ki a tulajdonsága. Amiket láttunk azok azért ilyen vérszomjasak, mert ott tartja őket egy gödörben a sötétben. Persze hogy egy idő után vérszomjasak lesznek, ha így bánnak velük.
Naplózva
Tomo96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #36 Dátum: 13 márc 10, 11:41:38 »

Szerintem minden Asauchi ugyan olyan, nincs alap erő beli különbség, szimplán a shinigam lelke határozza meg az erejét, és a lelke ereje határozza meg hogy mennyire tud fejlődni és ezáltal a ranglétrán hol fog tudni elhelyezkedni.  Gondolkozik
Ja és nagyon úgy tűnik, hogy Issin, Shinjiék után volt kapitány, mivel a végén láthatjuk hogy Aizenék már kapitányok.  Nevet
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #37 Dátum: 13 márc 10, 11:50:18 »

0. os csávónak az a csaj lesz a fő zanpakutoja amelyik fejen vágta, lemerem fogadni hogy a kinézete ellenére valami fullosan erős kard.  A többi csaj kardokat talán meg tudja hasznlni kis seregként, vagy zanpakuto váltásnak. És tuti hogy ők is nagyon erősek a bikinin túl. Ha el lopnák tőle a zanpakutoját, semmi gond nem lenne, csak felvesz egy másik csajt Nevet praktikus, főleg a jelenlegi ellenség ellen.

Most hogy megtudtunk csomó új dolgot a kardokról, számomra egyértelműen kirajzolódik hogy vissza is tudják majd kapni akiktől ellopták.
----
Ezért tudják akkor el lopni a bankaikat, mert a zanpakutouk ilyen mű power up ok a shinigamiknál, egy gyártott eszköz, ami ellen gyártottak egy medált ami eltudja szívni. De hogy??? Mi van ha van egy áruló, vagy egy kém aki kitálalta a zanpakoutok működését a Quincyknek. Mert vagy 1000 évig nemnagyon mutatkoztak, és egy medál megalkotásához elég behatóan kellet tanulmányozniuk a kardokat. Mi van ha az egyik Zanpakutoja tűnt el a 0. osnak és az árúlt el mindent a quincyknek, valami bosszú gyanánt.

Ichigo bankaiát szóval nem azért nem tudták el lopni mert túl nagy az ereje és Kirge gyenge votl hozzá, hanem azért mert a medálokat Asauchis kardok elszívására készítették, Ichigo meg valami fura másféleképpen szerzett zanpakutot, és a medál nemismeri fel.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 10, 12:01:43 írta Szofron » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #38 Dátum: 13 márc 10, 12:12:09 »

Ichigonak természetesen lett neki. Max akkor került bele egy kicsi asauchi féleség, mikor Rukia átadta az erejét. A 0.-nak meg nem tetszik, hogy valakinek asauchi nélkül lett zp-je, mivel ő az úristen. Sőt tán ő állt át titokban a quincykhez, és ő adta meg az infókat, és tán ő készíthette a medálokat.
Na jó ennek semmi lehetősége, de egyszerűen nem szimpi nekem ez a 0. osztagos.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #39 Dátum: 13 márc 10, 13:34:47 »

Nem kell hogy céljuk legyen a zanpakutoknak, legalábbis ami abban a palotában van  smirksweat magát a palotát is felvágásbol építette, ezen az elven készíthette a zanpikat is... a saját szórakoztatására készíthette az összeset, viszont megkockáztatom hogy mindegyiket olyan jol ismeri h bármelyikkel Komamura szintű bankaira lenne képes ha már ő a zanpi isten Hümm-hümm
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #40 Dátum: 13 márc 10, 14:46:59 »

Azért azt ne felejtsük hogy mindeggyiken ki kelett alakuljon megfelelő lélek lenyomat, és feltételezve hogy nem változott a személyisége nem nagyon lenne értelme. Mondjuk simán kinézem belőle hogy végső fegyverként egy fuzionált dupla bankait nyomat el.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #41 Dátum: 13 márc 10, 15:52:47 »

Pedig szinte biztos, hogy van céljuk a zanpakutonak. Ugyan úgy mint Zangetsunak is volt célja így ezeknek is az lesz a célja. Bármi áron megvédeni a gazdájukat hiszen a létük is tőlük függ. Másrészt az ő lélek lenyomatait veszik fel így nagyrészt a gazda érzéseiből, jellegzetességeiből is táplálkoztak és átvettek néhány dolgot. Nem kell feltétlenül ragaszkodni ahhoz amit korábban megtudtunk a mangából ezekkel kapcsolatban. Ez olyan mint amit az emberek is gondolnak a világegyetemről de biztosat tudni senki nem tud. A kardkészítő sem feltétlenül tud mindent az ashauchikról illetve azok kívánságairól.  Persze többet tudhat mint bárki más de közel sem mindent.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #42 Dátum: 13 márc 10, 16:50:39 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/518/15
itt ishinre gondol?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #43 Dátum: 13 márc 10, 17:00:22 »

Jó meglátás, szerintem rá gondol. A múltkor  beszéltük már hogy Kukkaku tett rá célzást hogy Ichigo valamilyen rokoni kapcsolatban áll vele de akkor nem kerestük meg.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #44 Dátum: 13 márc 10, 21:55:47 »

Ilyenkor jó ha az ember alaposabban elolvassa a fejezetet és vissza is olvas.
Amúgy szerintem jó pár szereplő már hamarabb rájött vagy sejtette.Ganjuból meg pár lassú felfogásúból viszont kinézem hogy ha az orrukra kötik akkor is nehezen jönnek rá,vagy nem is érdekelte őt(őket),csak jól összekaptak Ichigoval smirksweat

A most történtekből lett egy párbeszéd ötlet is kacsint
http://bleachlists.tumblr.com/post/37124269195/bleach-characters-kaien-and-ichigo-are-related-what

Szívesen megnézném több zanpaktou igazi(emberi) alakját is,nem csak amennyi a fillerbe volt.
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!