24 máj 10, 17:09:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Legerősebb szereplők listája.  (Megtekintve 49433 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #75 Dátum: 13 nov 09, 20:07:22 »

Annyit fűznék hozzá hogy feketeszakáll még time skip előtt menekült el akainu elől. Bár nem tudom miért, a gyümölcsével ( a régivel elszipkázza a másikét aztán a legénysége csak megöli)

Enelt meg nem szerepeltetném a topok között mivel bárki elverné aki fegyverzet hakit használ szerintem.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #76 Dátum: 13 nov 09, 20:49:01 »

Azért ez nem ilyen egyszerű. Ahhoz, hogy az erejét elszipkázza valakinek azzal a személlyel érintkezésbe kell kerülnie. Ha csak a hajóját vagy magát BB-t megsorozza Akainu egy kupac meteorral akkor nekik annyi mert pont a testét nem képes megvédeni a gyümölcse speciális képessége. Szóval azért az a gyümölcs nem mindenható. Viszont azzal, hogy megszerezte WB gyümölcsét már képes lehet harcolni úgy igazán. A gondja szerintem még mindig az, hogy annak kezeléséhez igen csak test és akarat szükségeltetik. Szóval nem nevezhető még olyan erősnek.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #77 Dátum: 13 nov 10, 08:59:44 »

Na jó de ez a lényeg hogy az még 2+éve volt, azóta meg csak ragadt rá valami a koszon kívül.
Előtte is ahrcolt egyébként, pl acet leverte, meg fehérbajusz ellen is nem mondom hogy nyert, de legalább nem halt meg, és az is valami  Pojén
Meg mondjuk luffyval is összecsimpaszkodott impel downba ahol szerintem hosszútávon szintén több pénzt tettem volna rá.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #78 Dátum: 13 nov 10, 09:47:47 »

Feketeszakáll legnagyobb baja, hogy buta mint a föld és öntelt. Shirohige is megmondta neki, hogy azért ilyen szánalmas. Harc közepén neki áll hencegni. Tuti rá nem véletlen nem láttuk eddig. Azon se lepődnék meg, ha az egyik keze vagy lába hiányozna. Esetleg fél szemre megvakult volna.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #79 Dátum: 13 nov 18, 14:04:07 »

na, itt az én listám indoklással:

( a listámban úgy veszem, hogy minden szereplő él és a legerősebb formájában van jelen: pl-fehérszakáll él és feketeszakáll rendelkezik már 2 gyümivel. illetve sok szereplőtől ugyan nem láttunk semmit, de őket is beszámozom, mivel sejtésem az van: pl dragonról vagy kaidóról)

1. Gol D Roger: evidens, az op történelemben ő volt a legerősebb, még senki nem jutott el arra a szintre, amin ő volt. de szerintem őt is túl lehet szárnyálni.
2. Fehérszakáll: még öregként is elég erős volt ahhoz, hogy... inkább nem írom le, tudjátok ti:)
3. Garp: nem mutatott sokat, de ha roger méltó ellenfele volt, akkor nem tehetem lejjebb
4. Dragon: Jelenleg ő a legerősebb élő ember szerintem
5. Big Mom: a legveszélyesebb yonkou szerintem
6. Kaido
7. Shanks: szeritnem shanks még nem érte el a képességei határát, még van mit fejlődnie
8. Feketeszakáll: ugyanaz igaz rá, mint shanksre, számomra majdnem biztos, hogy a végső nagy harc közte és luffy között lesz
9. Akainu: nincs yonkou szinten, de nem sok választja el őt ettől a szinttől




ezek a one piece legerősebb szereplői, innentől jön egy erőbeli szakadék és ott jönnek az admirálisok, yonkou emberei, shichibukai, erősebb kalózok
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #80 Dátum: 13 dec 05, 17:26:35 »

vaniliaspudinglover

Nagyjából egyetértek a listáddal, annyit még hozzátennék, hogy Mihawk-t is a legerősebbek közé tenném, nem egyszer hangsúlyozták, hogy egyenlő szintként harcolt Shanks-szal, de lehet ahogy mondtad Shanks még fejlődőképes míg Mihawk már a képességeinek határait súrolja, majd kiderül előbb utóbb milyen erős a két karakter.....

A másik amit még hozzátennék az a Sengoku, azért csak ő volt a flotta-admirális, és nem gyengéket helyeznek ilyen magas rangra, szal Sengokut is valahol Garp környékére helyezném......
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 17:29:35 írta jasek89 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #81 Dátum: 13 dec 05, 21:34:51 »

Én egyfajta értékelést adtam mindegyik karakternek.

Értékelés:
- Legend ( csak legerősebb karakter )
- SSS
- SS
- S
- A+
- A
- B+


Legend kategória: Legerősebb szereplő
- Shirohige ( aka Edward Newgate )

SSS kategória: Yonkou szintű szereplők vagy akik megközelítik
- Shanks, Big Mom, Kaido, Garp, Sengoku, Kurohige, Rayleigh, Dragon

SS kategória: Admirális vagy annál valamivel magasabb szinten álló szereplők ( azok is akik nem messzi állnak az admirális szinttől )
- Akainu, Kizaru, Aokiji, Fujitora, Doflamingo, Mihawk, Luffy, Ben Beckman, Marco, Jozu, Yonkou-k 1. tisztjei

S kategória: Shichibukai szint, vagy annál erősebb, gyengébb valamivel
- Trafalgar Law, Boa Hancock, Bartholomew kuma, Ivankov, Roronoa Zoro, Enel, Magellan, Vista, Little Oars junior, Oars, Moria, Jimbei

A+ kategória: Altengernagy szint, vagy annál erősebb, gyengébb valamivel
- Sanji, Smoker, Altengernagyok többsége mint pl: Momonga, Shirohige osztag parancsnokai, Bartolomeo, Ceasar, Vergo, Crocodile ( 2 évvel ezelőtti )

A kategória: Pacifista szint, vagy annál erősebb, gyengébb valamivel + 100m beli fölött ''érő'' szereplők
- Egy pacifista, Marardék szalmakalapos tagok, Kinemon, Monet

B+ kategória: 100m beli alatti értékkel ''érő'' szereplők
- 2 évvel ezelőtti skypea-i 4 pap, Skypea-i öreg Gandalf szerzet vagy mi volt a neve, Szellem Df-el rendelkező lány aki Moria alatt szolgált, Sorhajó kapitány rangúak

Kb ennyi.



Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #82 Dátum: 14 jan 16, 16:03:08 »

Nem arról volt szó a magnába, hogy Kaido közel sem jár Shankshez? Mikor Kaido be akarta támadni Fehérbajuszt, akkor Shanks megakadályozta, és abból ítélve amit a tengerészetnél mondtak, hogy "nem volt valami nagy harc" és arra következtettem, hogy Shankshez képest egy senki.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #83 Dátum: 14 jan 20, 14:40:18 »

Szerintem az inkább arra vonatkozott, hogy nem kezdtek bele egy háborúba.  Hiszen épp kibontakozóban volt a Fehérbajusz Kalózok vs Tengerészet háború, a Shanks vs Kaido pedig csak olaj lett volna a tűzre. Pláne, hogy akkor valószínűleg 2 Yonkou esett volna el rövid idő alatt.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #84 Dátum: 14 jan 20, 17:50:38 »

Pedig az animében megalázó hangnembe közölte az egyik tengerész tán Sengokuval, már nem emlékszem. A lényeg, hogy egyből arra aszociáltam, hogy Kaido rohadt gyenge. És a Dressrosa arc csak megerősített ebbe a hitembe. Kaidou-t Moriához hasonlítanám, csak nem árnyékokkal játszik, hanem az embereinek veszi a SMILE-t, hogy erősebbek legyenek. Még azt is el tudom képzeln, hoyg lesz egy falshback, amikor visszaemlékszik a szégenyteljes vereségre, és azért akarja az embreit Zoan típussá változtatni.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #85 Dátum: 14 jan 20, 18:04:51 »

Természetesen ez sincs kizárva Nevet Amúgy ne becsüld le, hiszen még mindig Yonkou. Tehát körülbelül azon a szinten kéne lennie, mint a többinek. Nem hiszem, hogy ekkora erőkülönbségek lennének köztük. Pláne, hogyha képes lenne megtámadni Joker-t a SMILE hiánya miatt. És szerintem Kaido pontosan, tudja, hogy kicsoda Joker és hogy kikkel kell szembenéznie, ha megtámadja.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #86 Dátum: 14 jan 20, 19:56:38 »

Law úgy emlegette, mint a világ legerősebb teremtménye. Nem nagyon lőttek még mellé a pletykákkal, kivéve természetesen Buggy-t.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #87 Dátum: 14 jan 20, 21:24:50 »

Maradjunk annyiban, hogy Buggy sem lenne gyenge ha nem lenne nyuszi. A képessége szinte teljesen megegyezik Luffy gyümölcs képességével. A hakit most hagyjuk. Ez már csak Buggyn múlna. Luffyit immúnis a lövésekre és zúzás alapú támadásokra. Viszont nagyon érzékeny a vágás és szúrás jellegű támadásokkor. Buggy pedig éppen az ellenkezője. Luffy tud nyúlni, Buggy pedig többfelé tud válni. Szóval nagyon is hasonlatosak.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #88 Dátum: 14 jan 20, 21:43:45 »

Igen, egyetértek Rinivel. Buggy képességében szerintem is nagy esély van, de túlságosan is poén karakter lett, de ez már off. A lényeg, hogy ő is sokféleképp használhatná a képességét, hogy előnye legyen. Mihawk vágásaiba se halt bele, akkor meg miről beszélünk? Haki ide vagy oda...

Szerintetek Kurohige tudja olyan jól használni shirohige képességét? Ha tudná szinte verhetetlen is lehetne, de erre shirohige állóképessége még rátett egy lapáttal.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #89 Dátum: 14 jan 21, 08:12:35 »

Maradjunk annyiban, hogy az erő nem csak egy képesség birtoklása.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!