24 máj 21, 01:11:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A Köd 7 Kardforgatója  (Megtekintve 55822 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #150 Dátum: 11 ápr 01, 22:19:18 »

kisamenak van haja mert én eddig azthittem hogy az a fején az egy cápauszon féle Nyelvesít
Naplózva
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #151 Dátum: 11 jún 13, 10:09:03 »

Samehada. Az egyik kedvenc kardom.   Kisame meg a kedvenc kardforgató. Bár igaz a többi kard forgató nem igazán mutatja Zabuzán kívül. Csak amikor visszatérnek Kabuto segítségével.
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
cickafarka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 8



« Válasz #152 Dátum: 11 júl 25, 13:18:31 »

Nos, nekem Zabuza a kedvenc karakterem a narutoból kár hogy meghalt. Remélem egyszer újra éled.
Amúgy várom azt a percet amikor együtt láthatom az egész"bandát". Szerintem nagy lesz.Nevet Hümm-hümm
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #153 Dátum: 11 júl 25, 14:10:49 »

A favorit az Houzuki Mangetsu és ha sikerül az öccsének is akkor Suigetsu is az lesz! Nevet Tetszik hogy ilyen folyékony meg hogy ő az amelyik mindegyik kardot feltétel nélkül tudja használni, esetenként megidézni! Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #154 Dátum: 11 júl 25, 14:46:27 »

Tetszik hogy ő az amelyik mindegyik kardot feltétel nélkül tudja használni, esetenként megidézni! Nevet
Ez tényleg király, de hogy kellene elképzelni?
Pl: Zabuza nagyban harcol valakivel, és egyszer csak eltűnik a kezéből a kard, mert Mangetsu azzal akar konzervet nyitni.
Gondolom, nem így működik, de vicces lenne.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #155 Dátum: 11 júl 25, 15:21:25 »

Ezt ne tőlem kérdezd meg hanem kishitől, hisz ő rágta bele suigetsu szájába (lásd. manga 523 vagy 524 fejezetet)!
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #156 Dátum: 11 júl 25, 15:51:24 »

Pl: Zabuza nagyban harcol valakivel, és egyszer csak eltűnik a kezéből a kard, mert Mangetsu azzal akar konzervet nyitni.
Gondolom, nem így működik, de vicces lenne.
Nem, azt nem tudja megidézni, ami a tulajdonosánál van. Lásd Az iker kardot, és samehadát nem tudta előhívni a tekecséből.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #157 Dátum: 11 aug 20, 18:52:03 »

A samehada előző tulajdonosa a dagadt tigris nek az a jutsuja amivel a hajával átdöfte a csávókat miután megidézte őt Kabuto, az ugyanaz a jutsu lehet mint amit Jiraiya szokott művelni a hajával?
És az "áramos kard, ami mindennél élesebb" az ugyan az a kard mint az egyik "naruto moziban" annak a csávónak a kardja aki a 2 kard segítségével villám támadásokat intézett narutóék ellen?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #158 Dátum: 11 aug 21, 07:45:28 »

Tigris? Ohh My God
1. Nem tudom, lehet, hogy ugyanaz, lehet, hogy nem, de valószínüleg hasonló alapon működik.
2. Igen, ugyanaz volt a FILLERben.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #159 Dátum: 11 szep 05, 13:52:57 »

Hu, az a filler elég gáz volt :S Egy kardforgatótól egy akasukis-szintet elvártam volna... Vagy legelább azt, hogy ne legyen teljesen becsavarodva o.O
Am én eddig mind a 3at szerettem akit mutattak, Zabuzát, Kisamét, és Suigetsut(vegyük bele) is imádom Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #160 Dátum: 11 dec 15, 18:54:56 »

Akardokra nézzünk egyet: Samehada-szentem a legjobb kard a hét közül.
Iker- nem rossz Villám-klafa villám elemü kard, kár hogy a használója egy balfasz volt Lefejezö(Zabuzáé)-én birom, bár a képesség nem valami toppos, de az ötlet az jó és egész hasznos.
A maradék most következö kardok csak a hej betöltésére jók:
 Tompa penge-most komojan, valami kovács szerszám, semmi értelme sincs.
Hosszú-összevarja az ellenséget, de minek? Ha már úgy is halott nem tök mindeggy hogy mi less vele?
Robbanó-ez még is mi akar lenni? Apenge robban vagy mi? Akkor a használó is megszívja. Nem értem hogy ez mégis miféle képesség, nevetséges.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #161 Dátum: 11 dec 15, 20:46:59 »

A villám elemű kard használója mért volt balfaz ?
A tompa pengének totálisan semmi értelme nem is értem.
A varrótű nem biztosan öli meg az ellenfelet. Ha a hasán szúrja át akkor speciel rohadt jó mert roncsolja az emberek belső szervrendszerét, illetve nem tudom milyen gyorsan használja de nincs kétségem afelől hogy baromi gyors megzavarja a formációt, és ez tegyük fel csapatmunkában igen hasznos nem beszélve arról ha tegyük fel a kezén vagy a lábán szúrja át.
A robbanó kard meg nem robbantja fel a használóját csak minden egyes csapódásnál robban egy sor robbanójegyzet. Tehát ha valakit hát tud csapni abból egy kupac véres gennyes massza lesz Nevet 
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #162 Dátum: 11 dec 19, 22:23:33 »

Nagyon dúrván tólják az ipart de remélem az animében több részen át lesz velük a harc Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #163 Dátum: 11 dec 20, 07:18:47 »

Biztos, hogy meg lesznek hosszabbítva a harcok, mivel ez a háború szerintem az eddigi leghosszabb arc és az animéseknek valamivel húzniuk kell az időt.
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #164 Dátum: 11 dec 20, 15:57:35 »

részemről ez volt a legnagyobb csalódás.. Mivel nagyon sokoldalúak ezért érdekes technikáik vannak amiket jó lett volna megnézni Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!