24 máj 15, 06:21:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogy találtál rá az oldalra?  (Megtekintve 58559 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #165 Dátum: 10 júl 21, 07:56:25 »

Én úgy találtam, rá, hogy volt egy másik oldal és ott volt kiírva Nevet De az oldal megszűnt, mmint él csak nem szerkesztik (itt néztem Narutot régen)
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #166 Dátum: 10 júl 21, 15:31:13 »

Hmmm... kezdjük ott h én az elején rüheltem a Narutot. Annyi volt, hogy tesóm nézte, de én mindig leszóltam őt... de utána én is mellé csapódtam és néztük. A part 1-et egyik haverjától kapta cd-ken de nem az összes részt. én meg keresgéltem, hogy hol lehetne a többit letölteni, meg hozzá a feliratot. Meg is találtam xy oldalon. De a Google egy másik oldalt is kidobott nekem (ugyebár Naruto-kun-t.Nevet)... Gondoltam, megnézem... és megdöbbenésemre ott már valami más fajtát fordítottak, magyarul a Shippuudent. és.... xD, de azért tetszett meg az oldal, mert volt sok jó infó és nagyon bejött a dizájnja (húúú, az még sima Narutos volt, szürke színű... de rég is volt.Nevet). =D És ott ragadtam. ^^ Amikor végeztem a sima Narutoval, az NK-ról kezdtem letölteni a shippuut. olyan 2007 júniusa körül. Azóta... hátha nem is aktív, de tagja vagyok, és nagyon örülök, hogy rátaláltam.
A mangát akkor kezdtem el olvasni, mikor az anime ott tartott, hogy Sasori és Sakura harcol.
ennyi. Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #167 Dátum: 10 júl 21, 15:33:05 »

Hmmm... kezdjük ott h én az elején rüheltem a Narutot. Annyi volt, hogy tesóm nézte, de én mindig leszóltam őt...


Ez velem is pont ugyanígy volt. Mosolyog Én amúgy az oldalt is a tesóm révén ismertem meg. Mosolyog
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #168 Dátum: 10 júl 21, 16:12:59 »

Olyan vagyunk mint a herpesz Nevet Szájról szájra terjedünk. xD
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #169 Dátum: 10 júl 26, 21:18:56 »

Amikor elkezdtem a Narutot rengeteg dolog volt amit nem ertettem es rakerestema gugliban es nini rabukkantam a naruto-kunra Nevet
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #170 Dátum: 10 aug 05, 10:23:33 »

indavideón írták a kommentekbe a mangát
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
stefyy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 17

Ookami-chan


WWW
« Válasz #171 Dátum: 10 szep 16, 07:33:01 »

Hű, pár éve az animax fórumon valahogy szóba került a Kakashi gaiden és kaptam egy linket, ahonnan meg tudom szerezni, és ez volt az az oldal. Nevet Csak emiatt regisztráltam a főolalon, de most eldöntöttem, hogy a fórumra is regisztrálok. Mosolyog
Naplózva


"Én soha nem növök fel, csak megtanulok viselkedni."
Nitroglicerin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148


« Válasz #172 Dátum: 10 nov 03, 21:20:27 »

A narutoneveldén mindig kérdezősködtem, hogy hol találok magyar Naruto mangát és 10 emberből 10 ezt ajánlotta Mosolyog
Ennyi a nagy történet.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #173 Dátum: 10 nov 03, 22:57:41 »

Fú én már nem is emlékszem hogy találtam az oldalt, réges rég volt. De azt tudom hogy jó ideig nem regiztem csak felnéztem,a  fórumnak meg a közelébe se mentem Nevet de akkor még a régi fórum volt. Hm... mennyit változott azóta az oldal.
Nade hm... szerintem úgy hogy elakartam kezdeni olvasni megint a mangat hisz az animet már 100x láttam, és valahogy ide lyukadtam ki. ^.^
Naplózva


Narutooo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 10



« Válasz #174 Dátum: 10 dec 28, 12:06:24 »

Be irtam a google be hogy Naruto adások TV ben magyarul
es erre bukantam regisztr... smirksweat Pirul
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #175 Dátum: 10 dec 28, 15:49:15 »

Én mindig Videoplayeren néztem a magyar feliratos Naruto (és Shippuuden) anime részeket (NKW felirata), és ott mindig írta a feltöltő, hogy a naruto-kun.hu engedélyével. Aztán mikor beértem az animét, ahol épp akkor tartott (ezt még akkor nem tudtam; egyébként akkor az Asuma halála előtti résznél járt), emlékeztem, hogy ezeknél a videóknál mindig ír valami narutos oldalt, gondoltam, ott hátha fenn van a többi rész. És nagyjából ennyi a történet. :) (meg persze megvilágosodtam, hogy a többi anime rész még nem jött ki)
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 28, 15:55:41 írta Krieg » Naplózva
vzsombi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #176 Dátum: 10 dec 28, 17:13:09 »

Én is ott néztem amíg el nem fogyott és akkor találtam rá a legújabb részeket fordító oldalra!:D
Naplózva

Ne becsülj le! Nem félek!
ram-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 25


WWW
« Válasz #177 Dátum: 11 feb 02, 16:23:56 »

Hű hát úgy látom nem én vagyok az egyetlen aki eleinte utálta a Naruto-t. ikszdé

Néhány éve ismerkedtem meg a középsulin egy gyerekkel aki ilyen kezdő anime rajongó volt, de csak egy két animét nézet. A kedvence a Naruto volt, amit én nagyon utáltam ( mondjuk ebben az is közrejátszott, hogy Jetixes szinkronnal kezdtem el nézni és hát... ) nekem viszont a Bleach volt az abszolút szimpi, de azt ö meg nem ismerte ezért nem akarta megnézni! Telt múlt az idő és néhány hónapja óriási mindent elsöprő tervet eszeltem ki! Ami a következő volt : Ha én elkezdem nézni a Narutot és ajnározok róla egy kicsit hogy mien jó akk majd a haverom is elkezdi nézni a Bleach-t az én ösztönzésemre. Ennek az lett a vége, hogy jól beleestem a saját csapdámba. Óriási Naruto fan lettem, folyton arról beszélek mien király és.......... éééééééééésssssss már jó pár hónapja nem nézek más animét csak Naruto-t ( még Bleach-t se ) ikszdé

Még régebben találtam az oldalt a CTA toplistáján, és miután fan lettem újra felkerestem és most már fórumozok is Mosolyog
Naplózva

Aki másnak vermet ás.... az a sírásó!!! ikszdé
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #178 Dátum: 11 feb 22, 20:42:01 »

Az enyém nagyon egyszerű vmelyik nap felhoztam osztálytársnak hogy én nézem a Narut de csak az indán és ő meg rögtön mondta h ha le akarom tölteni akk pont ide kell jönnöm Nevet
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #179 Dátum: 11 feb 22, 21:55:21 »

Az első barátnőm elköltözésekor az elválás után kaptam tőle egy emailt amiben küldött egy számot egy animeből, hogy emlékezzek rá, mert már akkor is anime bolond voltam, sokáig hallgattam, közben eltelt vagy 2-3 év aztán egy barátom segítségével kiderült, hogy melyik animeből van ez pedig a BECK volt, a szám címe pedig a Moon on the water, feliratot keresgélve itt kötöttem ki és itt még nem ér véget a sztori.

Később a fórumon olvastam a conokról és úgy döntöttem, hogy a legközelebbire elmegyek, odafelé menet a vonaton pedig találkoztam a volt barátnőmmel, azt gondoltam magamban, hogy ekkora véletlen nem létezhet, úgyhogy az nap nem mentünk conra viszont azóta is járunk.

Nekem azóta is a BECK a kedvenc animem és örülök neki, hogy a múltkori végleg megszűnünk csak kamu volt. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!