24 máj 10, 11:57:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Boruto mozi  (Megtekintve 100982 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #540 Dátum: 15 okt 22, 00:00:06 »

Kishi azt nyilatkozta, hogy nem áll szándékában tovább folytatni semmilyen módon a Naruto-t.

Az új mangájáról annyit tudni, hogy valószínűleg havi lesz és Sci-fi és már jobbára kész van a karakterdizájnokkal.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #541 Dátum: 15 okt 23, 16:57:49 »

wow a vége nekem teljesen kiesett...arra értem hogy a legvégén Naruto meg Boruto öklöznek egyet.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #542 Dátum: 15 okt 23, 20:55:50 »

Nevet Nevet Nevet Nevet
Természetesen megnéztem!!!! Nevet
A köszönöm szót ha lehetne fokozni, megtenném. Mosolyog  bow bow bow bow bow bow Exkirion Zseniális vagy! Mosolyog

Vannak sötét foltok, de összeáll a kép. Mosolyog
SasuxSaku akciót hiányolok, de megelékszem a végén a jelenettel, meg Sarada beszólásával, mikor kijelenti Sakura mennyire "csillog", mióta apuci hazajött. Nevet Nevet Valami olyat hallottam ki, ami direktbe a szexualitásra utal, de ez nem sok mindenkit zavar, úgy hogy a többit oda lehet képzelni. Nevet Nevet A gaidennel összevetve a képzeletemre hagyatkozom, csak nem fair, hogy míg Capac megkapta a Lastnál NaruHina romantikáját, nálunk miért csak Kishi gondol az SS fanokra??  Sír Sír Johhny Depi És még ő is alig.... Nevet
Hát, ez van.  smirksweat

Engem Boruto annyira nem zavart, talán azért, mert nagyon tükrözi a 21. századi gyerek képet. Ők pedig ilyenek...
Az a Ben10 karperec zavart, mert így olyan érzésem volt, mintha a nagyágyúk tudását más is bármikor tudná alkalmazni, és abban nincs pláne, hogy mindenki tud minden jutsut használni. Hova lesz így Shikamaruék tekintélye. Nevet hehe.  Faceg Ez lopás!!! Nevet Nevet Nevet (viccelek, de van érzelmi igazság alapja a részemről. Mosolyog)
A harcnál meg a Tininindzsa Teknőc vs. SusaKurama ott volt!!! Nevet Bár nekem nagyon úgy tűnt, ez a Momoshiki gyérebb, mint Kaguya volt. Kaguya simán beverte volna, de ezt már csak én látom így. Mosolyog Viszont, ha azt vesszük, Sasuke és Naruto beverte Kaguyát... Nevet

Capacnak viszont igaza volt, azzal, hogy megnéztem, megnyugodtam, egészet kaptam. Mosolyog És ez jó érzés, bár én változatlanul nézem az animét, és a Borutot is szerintem 60x látni fogom. Nevet

Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #543 Dátum: 15 okt 25, 13:23:34 »

ez már a teljes verzió vagy még mindig hiányos?
Naplózva

fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #544 Dátum: 15 okt 25, 19:35:01 »

na ez borzasztó, nem értek belőle egy szót se, nem tudom kiolvasni a feliratot, de mivel nem bírtam magammal belenéztem és most már még jobban várom hogy láthassam....  >.<# ikszdé
Azért köszi Exkirion!  Nevet
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #545 Dátum: 15 okt 26, 01:43:08 »

na ez borzasztó, nem értek belőle egy szót se, nem tudom kiolvasni a feliratot, de mivel nem bírtam magammal belenéztem és most már még jobban várom hogy láthassam....  >.<# ikszdé
Azért köszi Exkirion!  Nevet

Muhahahahahahahahahahaha!



------------

Amúgy én szóltam előre, hogy a felirat nm látszik jól. Engem ugyan nem zavart, mert értem az egészet, de direkt kiírtam, hogy jó ha az is, aki megnézi ^^
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #546 Dátum: 15 okt 26, 10:42:07 »

ez már a teljes verzió vagy még mindig hiányos?
Néhány perc még hiányzik belőle.Szóval majdnem teljes.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #547 Dátum: 15 okt 26, 11:00:24 »

Néhány olyan perc, amit ha nézted a trailereket és a filmből hivatalosan kiadot részleteket már úgyis láttál.
Naplózva

fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #548 Dátum: 15 okt 26, 16:56:20 »

Hát ez ördögi Exkirion! Madara elbújhat mögötted.... Nevet ikszdé
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #549 Dátum: 15 okt 26, 16:56:26 »

A DVD megjelenés olyan március\április környékére tehető nem?
Na azt várom.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #550 Dátum: 15 okt 26, 17:14:44 »

Addigra már talán az anime is véget ér.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #551 Dátum: 15 okt 27, 15:31:56 »

Ja kb én is akkorra teszem az anime végét.Bár ahogy a fillerek haladnak,2016 nyaráig is elhúzzák ezek a tardok.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #552 Dátum: 15 okt 27, 21:50:04 »

Ha reálisan akarom szemlélni a dolgokat, akkor most aranyba fogjátok foglalni a nevem. Nyehehehe Nevet Nevet Nevet Nevet  Pirul  Faceg Faceg

https://drive.google.com/file/d/0B2S5VyILyalWTXNaempOa3pSaW8/view?pli=1

A felirat is jól látszik. Nevet
Köszönet érte, mert a linket nekem is úgy küldték. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 27, 21:50:56 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #553 Dátum: 15 okt 28, 02:22:17 »

Fel tudnád dobni megára?; mert túl sokan nézték már meg és nem lehet megnézni, letöltésnél meg hibát ír.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #554 Dátum: 15 okt 28, 08:50:56 »

Na mondtam hogy még ebben a hónapban lesz tűrhető camos felvétel.A minősége egész jó, a felirat látszódik.Fasza.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!