24 máj 21, 18:40:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Danzou  (Megtekintve 59014 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #30 Dátum: 09 jún 13, 18:17:44 »

Az viszont már lehetséges , hisz nemtudom miért mondjuk kitagadták , és azért ki akarta nyiratni az egész uchiha klánt Itachival .
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #31 Dátum: 09 jún 20, 12:08:54 »

Moderátor:
Pár hsz törölve. Hagyjuk már ezt a Tobi=Madara=Danzou elméleteket. Rengeteg témában, kismilliószor ki lett tárgyalva. Itt Danzouról essék szó, a többi törölve lesz.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #32 Dátum: 09 jún 20, 12:50:09 »

Nagy figura Danzou ezzel a pecséttel, így gyakorlatilag aki tudja a piszkos kis titkait az nem tudja elmondani, hacsak valami úton-módon nem szedik le Sai-ról a motyót. Arra hivatkozva, hogy ne lehessen vallatni, pedig az ANBU-k felrobbantják magukat, ha olyan helyzetbe kerülnek amivel kompromittálhatnák a falu biztonságát!!

Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #33 Dátum: 09 júl 04, 18:26:48 »

nem tudja elmondani, hacsak valami úton-módon nem szedik le Sai-ról a motyót.
Vágjuk ki Sai nyelvét  Ördögi  Ördögi  Ördögi
AM. Danzou olyan stiklis kiss mocsok személyiség, épp ezért nem sajnálnám ha kinyiffanna Nevet
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #34 Dátum: 09 júl 05, 07:31:16 »

Na még valami a Danzou= másvalaki kategóriához... Mangában le lett lőve a dolog... Maga Danzou mondja hogy azok sérülések, és Oro technikái között keresné rájuk a gyógyírt...
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #35 Dátum: 09 júl 08, 18:10:54 »

Muhahah!

Spoiler:
Ha jól láttam az e heti manga egyik spoiler-képe alapján a Danzou=Madara elméletet tagadók most kicsit necces helyzetben vannak. Nyelvesít

Tudom, ez még korántsem jelent semmit, de: ÉN MEGMONDTAM! Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #36 Dátum: 09 júl 08, 18:13:57 »

Attól hogy van neki egy nyomorék sharinganja attól még nem mondanám hogy Madara bár igaz a fene se tudja ezek után már bármit el tudok képzelni, de mindegy nem kezdek el OFF-olni, majd kiderül.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #37 Dátum: 09 júl 08, 19:51:10 »

Lehet ugyanazzal a módszerrel lett sharinganja mint Kakashinak... Elvégre ő is kötés alatt hordja használaton kívül...

Annyira nem necces... Mondjuk én már semmin nem lepődök meg ami ezzel a mangával kapcsolatos...
Naplózva
Sasuke14
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #38 Dátum: 09 júl 09, 20:52:22 »

Lehet h Danzou  tényleg uchiha és lehet h ezért csinálták meg a kakashi gajdent(nem tom helyesen leírni >.<#)most animében. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #39 Dátum: 09 júl 09, 23:35:04 »

A manga kb. 100 résszel van az anime előtt.
A Gaident inkább azért csinálhatták, mert a Shippuuden mozi 3-ban nagy szerepe lesz Kakashinak...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #40 Dátum: 09 júl 10, 00:11:05 »

Éjszakai bagoly Nevet Nevet

Ebben Chakra igazat szólott, a movie 3-ban tényleg fontos szerepe lesz Kakashinak, illetve lesz pár flashback!
Különben is a Gaiden szerves része a mangának!
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #41 Dátum: 09 júl 12, 22:10:46 »

Szerintetek Danzou ,hogy reagál majd arra a hirre ,hogy Madarra bácsi életben van és mégsem azok az uchihák voltak a felelősek akiket diszkriminált és kiirtatot .De lehet hogy amúgyis kiirtatta volna őket ahogy a sharinganját elnézem.
Szerintem semmit nem fog szólni,mivel köze nem volt az egészhez!
Madara csak összehabogott mindenféle hülyeséget,hogy sasuke az oldalára álljon,és konohát akarja lezúzni!
Danzounak nagy eséllyel semmi köze nem volt ahoz az akcióhoz! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 12, 22:18:53 írta con » Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #42 Dátum: 09 júl 12, 23:43:16 »

Nos, gondoltam ide is beleírom a gondolataim Danzouról.. amit megtettem a Ki lehet Tobi-s topicban is, ha vkit érdekelne széleskörűbben.
Az jutott eszembe, hogy Danzou...
1. nem Uchiha, részletesebben kifejtve a fentebbi topicban
2. Danzou Sharingan szeme szerzett, vagy ellopta Madarától halálán a Végzet völgyében, vagy
3. szövetségre lépett Madarával annak halála előtt (mivel csak Sharingan használó adhat át vagy rakhat be Sharingan szemet)
4. vagy halálán, hogy életben hagyja, ha neki adja egyik Sharinganját
5. esetleg Madara halálakor az öccsel szövetkezett a Sharingan szemért, átengedi a bosszút az öccsnek, ha megosztoznak a 2 szemen. Ez így korrekt, nem?
Mindennek előzetes feltételezett oka.... a Kyuubi megidézése és irányítás alá vonása.
Bár, ha azt vesszük alapul, hogy azóta tulajdonítják a Sharinganhoz, hogy képes irányítani a Kyuubit, amióta megidézett lett (feltételezésük szerint) a Kyuubi 16 évvel ezelőtt... akkor nem ez lehet az ok, hanem maga a MS.
Ennyi. Lehet támadni! Nevet
Naplózva
ZIBBI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

Egy Akatsukis Élete-nézd meg és okulj a világról


« Válasz #43 Dátum: 09 júl 13, 08:27:53 »

én is a "Ki is lehet Tobi" témában ügyeskedtem és ott arra jutottunk hogy(most jön a feltételezések sora) ugye a haldokló/halott madarátol lop egy szemet amit megtanul használni ezután idézi a kijubit(nem tom hohy kell leírni smirksweat), nézi hogy mit csinál és még hogy konohának is legyen jinchurikije és egy cáfolás a Tobi=Danzou marhaságra(és Muriel-nek)

MANGA 218. FEJEZET! Danzou színrelépése, Tobi második megjelenése:

Jelenet: Tobi klasszikus: Tobi összetűzésbe kerül Deidarával, miután megtalálta a karját. Deidara a lábával folytogatja Tobit.
Következő jelenet: Danzou elküldi Sait Narutoékhoz.
Naplózva

Riel---chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


Nyunyógumóhusivirágszál *-*


« Válasz #44 Dátum: 09 júl 13, 08:37:10 »

nekem nincs semmi bajom danzou-val, neki köszönhető ugyebár, hogy Sai "bekerült Narutoék életébe" vagys hát ő küldte el, szal Danzou nem érdekel nagyon, nics róla se pozitív se negatív véleményem...
Naplózva

Unokanővérem : Kletta
Szenszéém : Miroku
Csapattársak : Marci1996 és pintermate
Anyum:Shiro_Chidori
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!