24 máj 17, 20:18:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 10-es csapat (Akimichi Chouji, Nara Shikamaru, Yamanaka Ino)  (Megtekintve 72629 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #270 Dátum: 08 dec 31, 16:36:47 »

OK, megkérdezezm majd tőle Nevet Nevet




Megkérdeztem...Aszongya nememléxik ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 31, 16:41:54 írta BuBu » Naplózva






Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #271 Dátum: 09 jan 01, 09:47:23 »

Max fanartokon vagy valami nagyon jelentéktelen fillerben láthatott ilyet.  smirksweat
Naplózva


 
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #272 Dátum: 09 jan 06, 00:14:51 »

Hát a 10es csapat nélkül semmit se érne az egész anime!:D
Shikamaru a legmenőbb szereplő az egész történetben, Ino a legnormálisabb csaj, Chouji meg a legjobb szívű...
Viszont Shikamaru sosem lesz Hokage, nemis akarna az lenni, megmondta Asuma is.

Azt meg el kell fogadni, hogy kb minden "apuka" és velük egykorú szereplő (talán Kakashit meg Yamatot leszámítva) meg fognak halni, mert az egész anime arról szól, hogy az egyik generáció továbbadja a "tűz akaratát" az őket követőnek...de azért reménykedjünk, hogy minél többen életben maradnak... Hú ez kicsit Off lett, de valahogy csuklóból leírtam, mert jól hangzik.^^
Naplózva

Geeez...
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #273 Dátum: 09 jan 07, 23:18:29 »

Nekem a 7-es csapat után ők a kedvenceim. Jobban mondva Shikamaru a nagy fav, meg Choji-t és Asuma-senseit is csípem.
Shikában azt szeretem, hogy mindig tiszta fejjel tud gondolkodni, és mindenkinél jobban belelát az emberek szívébe. Mosolyog Choji meg alapból egy jószívű srác, aki törődik a barátaival. Nevet Ino-t annyira nem csípem, de utálni sem utálom, olyan semleges.

Hát, én nem örülnék neki annyira, ha minden felnőtt szereplő meghalna, érdekesen nézni ki akkor Konoha. Meg Kishi-senseitől is gonosz dolog lenne. Ördögi Bár most sem sok maradt belőle... Szomorú (gomen, kicsit off-ra sikerült a vége)
Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #274 Dátum: 09 jan 09, 19:43:12 »

Hát a 10es csapat nélkül semmit se érne az egész anime!:D
Shikamaru a legmenőbb szereplő az egész történetben, Ino a legnormálisabb csaj, Chouji meg a legjobb szívű...
Viszont Shikamaru sosem lesz Hokage, nemis akarna az lenni, megmondta Asuma is.

Azt meg el kell fogadni, hogy kb minden "apuka" és velük egykorú szereplő (talán Kakashit meg Yamatot leszámítva) meg fognak halni, mert az egész anime arról szól, hogy az egyik generáció továbbadja a "tűz akaratát" az őket követőnek...de azért reménykedjünk, hogy minél többen életben maradnak... Hú ez kicsit Off lett, de valahogy csuklóból leírtam, mert jól hangzik.^^


Nemis Ino a legnormább csaj Nevet Ö csak a harmadik a sorban Nyelvesít Shikamaru is lehet h menő de sztem Kakashi a legmenőbb Nevet És Chouji meg nálam nagyon nagyon semleges szereplő... smirksweat
Naplózva






shikamaru184
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


« Válasz #275 Dátum: 09 feb 25, 15:00:51 »

  Wátdöfákk Wátdöfákk Nemyóó  INO ÉS CHOUJI????!!! Ezdurva Nyelvesít LEgalábbis részemről.... smirksweat Am valaki megtudja mondani h Shika mikor engedi ki a haját?
megmondom én, soha.Persze fanarton má láttam olyat.Shikamaru már onnantól a kedvencem amióta elöszőr megláttam.Ino néha idegesitő de szép csajszi Pontosan.Chouji öröké zabál.Először még gyenge volt és utáltam de jirobu elleni küzdelem óta megszeretem.A kedvencem az ino-shika-cho (az amelyik a 146 147. részben van)
Naplózva

I wanna be the king of the pirates!^^
Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #276 Dátum: 09 márc 08, 17:08:23 »

Annyira utálom Kishimotot >.<  sosem szerepelteti őket ! oké most... asuma halála és ENNYI ... nekem ez NEM elég!
A Team 10 a kedvenc csapatom. És ino a kedvenc lányszereplőm, és shikamaru a kedvenc fiúszereplőm ^^. chouji hát ... izé nagyon kedves, és törődik mások érzéseivel, de könyörök fogyózhatna xD (röviden: nem a kedvencem)Mosolyog
Én is így vagyok vele  Nevet A Team 10 a legjobb csapat. Ino és Shikamaru meg (szerintem) a legjobb az egész animében (na jó, Naruto is jó karakter). Chouji... Hát Chouji meg csak úgy elvan és tömi a fejét x'Đ. De nem baj, ha lefogyna, nem is lenne Choji-s xD.
Naplózva
shikamaru184
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


« Válasz #277 Dátum: 09 márc 13, 16:10:00 »

chouji úgy jó ahogy van amúgy is már felerösödött pl: megnagyobitja a kezeit és a szúszt is kiszoritja az ellenböl. Melesleg ha belegondolok a team 10 tényleg nem gyakori bezzeg lee csapata igen
Naplózva

I wanna be the king of the pirates!^^
yamashita_chiaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Sana/Chiaki/Gill


« Válasz #278 Dátum: 09 ápr 11, 10:12:50 »

Ino 1ik kedvemcem Nevet
Shikát is szeretjük, 1szer volt 1 jelenet amikor felébredt és megszólalt az ébresztőóra, nem tom ki emlékszik rá, de velem is mindig pont így van ikszdé
Chouji hát, se nem szeretem se nem utálom, nekem ő elég semleges...
Naplózva

^.|/ hm <- Dei
@ hihi <- Tobi xD
E^|^3 <- Zetsu
=°,,,°= <- Kisame
=^_^= <- Naruto?


Which Final Fantasy Character Are You?
Final Fantasy 7
Azt se tudom ki ez de nem baj, aranyos xD
Pikkon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #279 Dátum: 09 máj 21, 20:36:19 »

Inot azért bírom, mert jól néz ki, főleg a timejump után és jó a shintenshinje.
Choujit imádom természetesen a legendás nagy jelenete miatt, a 114. rész, mikor Jirobo ellen megy az számomra mindent visz! Mikor lefogy iszonyú jól néz ki, meg a sok emlék remek életképet ad róla. Alapjába véve meg tökvicces kari.
Shikamaru pedig maga az isten, Naruto után a kedvencem, nagyon imádom, minden jelenete jó, nagyon vicces kari, de ugyanakkor kész példakép is.
"Kellemetlen, de meg kell tennem" és meg is teszi, mindent képes véghez vinni, ami csak telik tőle.
Naplózva

Believe in the Will of Fire inside you!
Ichigo-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #280 Dátum: 09 szep 18, 20:19:25 »

ahoz képest, hogy az elején mennyire utálták egymást egész jó csapat lettek
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #281 Dátum: 09 dec 09, 19:04:53 »

Shikamaruban minden megvan, aminek egy jó vezetőben kell lennie..Kár, hogy nem akar Hokage lenni..) Kiváló stratégia, erő, hidegvér... Emberileg sincs semmi gond vele.. maximum a nőkhöz való hozzáállása... Nevet De ez is inkább poén.. Chouji pedig egy jó nagy üde színfolt, én bírom a kis haspókot.. olyan helyzeteket tud kreálni, hogy.. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 10, 14:41:50 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #282 Dátum: 10 jan 16, 22:59:09 »

Shikamarut a chuunin vizsga elődöntőjének első harca óta csípom.
Nem túl erős, de olyan agya van, hogy ihajj mindenki ellen lenne esélye az esze miatt.
Kár, hogy nem sokat szerepel Szomorú

Az akatsuki ellen is nagyot alakít! Mosolyog
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #283 Dátum: 10 jan 19, 12:35:02 »

Shikamaru tényleg otvan:D
Bár én akkor kedveltem meg mikor a mangában az apja viszaemlékszik h mit mond Shikamaru Narutorol:)
Naplózva
Shika95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9

Ifj.


« Válasz #284 Dátum: 10 jan 27, 19:11:57 »

Nekem Shika a kedvenc karim Mosolyog Nem tom miért, de már az eleje óta szeretem... Tök jófej Nevet
Inot és Coujit sem szeretem annyira... Bár amikor Choji azzal a melák csávóval harcolt akkor nagyon szimpinek tűnt, de azóta nem mutatott semmit "újat", sztem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!