24 máj 05, 14:31:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gaara csapat (Kankurou, Sabaku no Gaara, Temari)  (Megtekintve 169346 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szili1992
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #585 Dátum: 10 feb 23, 20:01:41 »

Csak nekem tűnt fel, de mintha Kankurou új bábja Sasori lenne. Már a Kage-találkozó elején is látni, de mikor Sasuke-t támadják tisztán látszik. Vélemény?
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #586 Dátum: 10 feb 23, 20:08:52 »

Ez elég részletesen ki lett vesézve, csak vissza kell olvasni, új fejlemény szerintem azóta nincs, hiszen nem is láttuk őket.
Személyes véleményem az, hogy az új báb Sasori teste, nem hinném, hogy ennyire hasonlítana rá, ha Kishi egy teljesen újat akart volna kitalálni, a többi báb se egy kaptafára épült..
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #587 Dátum: 10 aug 16, 16:51:58 »

ez egyértelmű hogy sasori teste, de ez a wikin és leafninján is le van írva. Az a test, amit sakura lepecsételt, vagyis az első. nem amiben meghal.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #588 Dátum: 10 aug 16, 17:06:02 »

Amúgy az a  test kíváncsi vagyok mit tud még... nem valami ismeretlen überfegyverre gondolok, iylen biztos nicns benne, hanem Konkrétan a hátán a pecsétek érdekelnek, az egyik tűz volt, a másik víz, de a többi? Vagy azokban csak bábok votlak elzárva?
Ami még jó kérdés leeht, hoyg Sasori emberbábbal, amoylan sandaime kazekagésan eleht esetleg ahzsnálni többszintű bábterchnikát? Konkrétan arra gondolok, amikor a száz bábot írányítottta, eléggé úgy tűnt, hoyg annak nem kevés köze van a bábtesthez.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 17:06:55 írta STM » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #589 Dátum: 10 aug 17, 07:44:31 »

Tűz víz, a 3. ő húzta ki, abbol idézte a bábokat, és egyet nem használt, vagy csak nem emlékszem. Az is lehet hogy a 4. a csakrafonalakhoz kell ami a mellkasából jön ki. de ez valszeg már nem derül ki.
ezt a többszintű dolgot nem teljesen értem. Mármint h egy bábbot irányít ami irányít mégegyet v mi? Nevet bocs ha hülyeségde télleg nem értem :S
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #590 Dátum: 10 aug 17, 17:51:47 »

Pedig érted. Írányít egy bábot Kankuro, ami ugye Sasori ex-teste, az a báb pedig irányít másik egy-két tucatot... Gondolkozik
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #591 Dátum: 10 aug 18, 15:15:41 »

de honnan veszed hogy az irányít 1-2 tucat bábot? azt a technikát és még sok mást miat  teste tudott, maga fejlesztette ki, és sztem a sírba vitte őket. kétlem hogy rejtett/mérgezett fegyvereken kívül mást is tud az új báb. pl a gyomor helyén lévő kábel is ki lett szedve ,a karokrol leszerelte a pengéket stb
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #592 Dátum: 10 aug 18, 15:32:56 »

A kábel ki lett szedve? Kétlem, legfeljebb rákerült egy "ajtó", de nonszensz lenne, ha teljesen kiszedte volna. Ez nem is sérült meg, de...
..rendesen összetört az a báb, úgyhogy biztos rendbe kellett rajta rakni ezt meg azt, lehetnek jelentős változások.

Amúgy azért látok ilyesmire esélyt, mert ez a báb valamilyen szinten az eredeti Sasoriból készült ember báb, és a százbábos technika alkalmazása engem egy kicsit emlékeztetett ezzel a mellkason lévő ablakkal a vashomok technika során a kazekagénál látott hasonló "effektre".
De nem valószínű, hoyg lesz ilyesmi.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 18, 15:36:58 írta STM » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #593 Dátum: 10 aug 18, 15:45:17 »

"After his death, Kankurō retrieved Sasori's lifeless body and made several modifications to it.[12] He removed the pair of blades on the back, the cable stinger in the stomach,"  innen tom h ki lett szedve.
de úgy tűnik hogy teljesen átalakította csak  "tokot" hagyta meg... pl a titkos vörös technika se sasorié volt, az is ő találta ki, pedig ő fekete technikákat használt, de mivel sasori báb gondolom direkt nevezte át. szó sincs arról hogy megszerezte a sasoritest, és egyéb bábuk technikáit
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #594 Dátum: 10 aug 18, 15:58:01 »

Ez nem bizonyít semmit, ami nem konkrétan a mangában van ott, vagy Ksihi' írja le egy adatkönyvben esetleg, amiben tudtommal még nem szerepelhetett Sasori ebben a  formában, az csak valakinek a magánjellegű meglátása.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/464/15
Szerintem itt nem egyértelmű, hogy ez nem csak egy olyan "ablak" mint kicsit feljebb az a kisebb a mellkasán.
Naplózva
vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #595 Dátum: 10 aug 22, 11:39:43 »

Rosszul tudjátok. A hátán lévő tekercsek sorrenbben (fentről lefelé) Tűz, 1. száz báb, 2. száz báb, és a többi 98 báb.  Vizet a mangában nem tud úgyhogy az filler. Én mingegyiküket szeretem a gaara csapatból. Eredetileg nem kedveltem őket de amikor jöttek segiteni sasuke megmentésében megtetszettek, főleg Kuroari, és az a macska is tarolt amit Temari idézett de azért gaaranak sem kell szégyenkeznie.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 22, 11:42:49 írta vancha » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #596 Dátum: 10 aug 30, 19:55:01 »

Moderátor:
Pár hsz törölve. Az "élő" Sasori kivesézése az "Akatsuki" témába való. A jutsujai meg a "Bábtechnikák" témába.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
jaina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 124

A kétely a bölcsesség kezdete!


« Válasz #597 Dátum: 11 jan 13, 01:21:46 »

Szegény Kirikiri... Pojén ő nem macska, hanem fehér menyét...  Nevet
Naplózva

Lehet, hogy a gyilkos galóca is finom, mégsem eszed meg...
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #598 Dátum: 11 jan 13, 01:44:50 »

Legyünk pontosak, fehér kamaitachi, ami a japán folklórbna is jelenlévő, veszélyes, sarlót használó, démoni képességekkel operáló, sokszor a szélhez kötött lény.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #599 Dátum: 11 márc 18, 18:05:08 »

Én azon döbbentem meg, hogy tudjátok vannak Databook-ok és abban mindenki értékelve van 8 kategóriában 1-5-ig. na és abban Gaara összpontszáma 29, pedig ő kage, és Yamatoé 31, szóval yamato erősebb mint a kazekage? Mellesleg Sasoiré 34.5 Nevet  bow
Naplózva
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!