24 máj 03, 17:17:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Saját Technika, démongyümölcs  (Megtekintve 3585 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Dátum: 12 okt 30, 12:31:12 »

Ide írhattok, saját képességet, bármilyen képességet találhattok ki!

Én legszívesebben a szélgyümölcsöt enném meg.

- Képes vagyok másokat messzire repíteni.
- Képes vagyok épületeket elrepíteni,
- Képes vagyok a sötétséget messzire elfújni, és nem tud elnyelni.
- Képes vagyok repülni, ezért a rengésgyümölcs nem hat rám, egyben láthatatlan tudok lenni.
- A folyékony Logiákat, eltudom fújni, pl Magma gyümölcsöt, jéghideg széllel, gáz gyümölcsöt normális széllel.
- Képes vagyok hajókat felborítani széllel.
- És kb, fizikai erőm olyan mint Fehérbajuszé.
- Ha a levegőben, láthatatlanná válok, akkor több felé is válhatok, és úgy én csak repíteni, meg házakat, hajókat lerombolni, felborítani... nem tudok senkit se meg ütni; de úgy engem se tudnak megütni, még Hakival, sem, mert ez olyan mint ha nem létező képesség lenne, nem lehet látni, viszont lehet érzékelni a Hakival, hogy hol vagyok, megütni lehetetlen. A gázgyümölcsöt sem hinném, hogy meglehetne ütni, de az látható......

« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 15:36:27 írta Csobi » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1 Dátum: 12 okt 30, 14:05:25 »

A fény is legyőzhet, de hővel is le lehet győzni.

Egyébként ez a téma -> http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=4504.0 Le kell, hogy fedje a tiédet is.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2 Dátum: 12 okt 30, 14:09:17 »

Nagyon beképzeltnek tűnsz. :/
Sajnos én is kitalálhatok akármit.

Az én démongyümölcsöm: A blokkológyümölcs
Blokkolóember vagyok.
A blokkoló gyümölcs ereje abban rejlik hogy kisugárzok energiákat ( láthatatlan energiák ) és azok nem engedik senkinek se használni a démongyümölcsét. Pl aokiji megtámad egy nagy jégsárkánnyal és előttem kb 3-4 méterrel eltűnik a jégsárkány. Azért tűnik el mert belépett abba a légkörbe ahol a démongyümölcs erő nem használható. Legyen az Logia, paramecia vagy zoan. Egyszerűen nem tudod használni ellenem a démongyümölcsöd. És haki-val egyenlő félként is küzdhetünk.

Csobi: sajnálom hogy a szélgyümölcsöd használhatatlan ellenem. :/

Törölhetitek a hozzászólást csak idegesít néha ha valaki legyőzhetetlennek hiszi magát. Nevet ikszdé  Nem mintha engem nem lehetne legyőzni
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 14:31:37 írta Kentonsama » Naplózva
Csobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #3 Dátum: 12 okt 30, 15:39:01 »

Nagyon beképzeltnek tűnsz. :/
Sajnos én is kitalálhatok akármit.

Az én démongyümölcsöm: A blokkológyümölcs
Blokkolóember vagyok.
A blokkoló gyümölcs ereje abban rejlik hogy kisugárzok energiákat ( láthatatlan energiák ) és azok nem engedik senkinek se használni a démongyümölcsét. Pl aokiji megtámad egy nagy jégsárkánnyal és előttem kb 3-4 méterrel eltűnik a jégsárkány. Azért tűnik el mert belépett abba a légkörbe ahol a démongyümölcs erő nem használható. Legyen az Logia, paramecia vagy zoan. Egyszerűen nem tudod használni ellenem a démongyümölcsöd. És haki-val egyenlő félként is küzdhetünk.

Csobi: sajnálom hogy a szélgyümölcsöd használhatatlan ellenem. :/

Törölhetitek a hozzászólást csak idegesít néha ha valaki legyőzhetetlennek hiszi magát. Nevet ikszdé  Nem mintha engem nem lehetne legyőzni

Hmm, blokkológyümölcs? Ez elgondolkodtató Nevet
Ebből még gyümölcs párbaj jön ki. Nevet

De fizikai ereje, olyan mint Fehér Bajuszé, tehát így legyőzhet a szél használó.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4 Dátum: 12 okt 30, 16:55:45 »

A fény is legyőzhet, de hővel is le lehet győzni.

Egyébként ez a téma -> http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=4504.0 Le kell, hogy fedje a tiédet is.

Ez pontosan így van! Témát lezárom ott lehet folytatni a beszlégetést erről. Később összefogom vonni a két témát.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!