24 máj 04, 01:31:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Okama kenpo/Newkama kenpo  (Megtekintve 3078 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Dátum: 12 ápr 18, 14:12:41 »

A transzvesztiták harcművészete, gyakorlói képesek kombinálni a férfi erőt és a női kecsességet.
A stílus legnagyobb mestere Emporio Ivankov.
 Csók
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1 Dátum: 12 júl 12, 08:52:16 »

Szerintem ez ugyan az mint a Rokushiki. Legalábbis amit eddig Sanjitól láttunk a Geppo, még Robin is mondta, hogy CP9-ek álltal használt technika az-az Rokushiki. Csak valamiért az Okamak átnevezték és talán csempésztek bele 1 kicsit a saját stílusukból, de ameddig Sanji nem mutat valami eltérőt addig ez sima Rokushiki  Pontosan.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
renato
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 12 júl 12, 12:27:07 »

A "gond", hogy Sanji nem használ Okama Kempo-t. Remélhetőleg soha nem is fog, mivel az Okama Kempo-val való bánáshoz okamává kell válni.
Amúgy elég pusztító stílus, a gond, hogy a használói miatt elég nevetségesnek tűnik. Ivankov lézeres műkörme nagyon adta a háborúban Nevet
Naplózva
Waff
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15


« Válasz #3 Dátum: 12 aug 12, 09:10:56 »

Szerintem ez ugyan az mint a Rokushiki. Legalábbis amit eddig Sanjitól láttunk a Geppo, még Robin is mondta, hogy CP9-ek álltal használt technika az-az Rokushiki. Csak valamiért az Okamak átnevezték és talán csempésztek bele 1 kicsit a saját stílusukból, de ameddig Sanji nem mutat valami eltérőt addig ez sima Rokushiki  Pontosan.

Szerintem a Geppót nem konkrétan ők tanították neki, csak annyit menekült előlük, hogy mint mondja is Sanji egyszer csak a levegőben futott. Szóval igen ez Rokushiki technika. Nagyon kíváncsi vagyok hogy ha tanult tőlük valamit az Okama stílusból akkor az mi lehet, ha tanult akkor biztos hogy csak veszélyes helyzetben veti be mert nem égeti magát ilyennel ikszdé. De szerintem Sanji csak harcolt ellenük végig és a saját tapasztalatai alapján fejlődött maximum ellesett egy két mozdulatot az okamáktól ami tetszett neki hát elég kíváncsi vagyok rá...

OFF:
Plusz szerintem a Rokushiki csupán az erőnlét fejlesztéséből és ahogy mi mondjuk nem jut eszembe most más kifejezés "felület erősítésből" áll, tehát bárki megtanulhatja. Ha jól emlékszem Luffy is használja Gear Secondban de lehet hogy ez már hülyeség.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 09:14:44 írta Waff » Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!