24 máj 04, 04:19:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egyéni technikák  (Megtekintve 17527 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Dátum: 10 ápr 28, 18:08:24 »

Ide kerülhetnek az olyan technikák, amiket Usopp, Franky, Nami, vagy a CP9 tagjai használnak.
Szóval minden olyan, aminek nincs külön topicja.
Naplózva

valakinyolc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #1 Dátum: 10 máj 06, 00:06:24 »

Rokushiki, eszméletlen hasznos technika csokor, minden Vice-Admiralnak és felfelé kötelezővé tenném az elsajátítását, de ahogy láthattuk némelyik Vice-Admiral már birtokolja ezeket a technikákat.

Mantra. Igaz ez kevésszer fordult elő eddig, de ha valaki ismeri ezt a technikát, és jó harci képességei vannak, jó esélye van, hogy elkerülje a sérüléseket. Coby is hasonlót, vagy pont ezt használt a mostani részekben.
Naplózva
Bore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 35

Naruto,Fairy Tail,One Piece FAN


« Válasz #2 Dátum: 10 jún 12, 15:43:43 »

Gear Second , egy technika amit Luffy fejlesztett ki ami minden támadását erőteljesebbé és gyorsabbá tesz beleértve a mozgását.
A lába mint egy pumpa fel le mozog így felgyorsítja a vérkeringését és mivel gumiember ,kitágítja  az ereit jobban mint egy átlagos ember.Ettől a bőrén rózsaszínes foltok világítanak több helyen a testén és gőzölög is így kicsit nehezebben kap levegőt.
Naplózva

"Kaizoku oni ore wa naru!"
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3 Dátum: 10 aug 31, 18:51:34 »

nekem nagyon bejön a Tekkai elég jó kis védelem de nem legyőzhetelen hátrány:mozdulatlannak kel lenni hozzá amikor használod(blueno mondjuk tudta mozgásba de ő csak egy kivétel) de jó lenne mondjuk tekkai közbe beviszel  egy ütást az biztos fájna Nevet
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #4 Dátum: 11 ápr 24, 21:11:37 »

A CP9 technikái nagyon bejönnek. Mosolyog
Pölö az ajtógyümölcs segítségével ha keresel egy tárgyat (amit elvesztettél), akkor azt eléggé könnyen meg lehetne találni. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 14:10:11 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #5 Dátum: 11 máj 19, 12:11:01 »

hát, azért usoop se olyan gyenge Nevet
pl a water 7-ben amikor el akarta hagyni a csapatot, és harcolt luffyval, akkor milyen kombókat vezetett már fel?
és utána enies lobbyba kilóméterekről találta el az ellenségeket... szal' ő inkább rafinált, és jól tud célozni, ezért erős Nevet
mondjuk ilyen bazi erős ellenféllel még nem igazán tudna mit kezdeni, csak akkor, ha a társai ott vannak, mert egyedül ilyen tüskés golyó, robbanó golyó, csípős, stb nem sokat ér 1 pszihopata bérgyilkos ellen :/
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6 Dátum: 11 máj 19, 12:29:25 »

Attól függ, hogy a valóságot veszed alapul vagy az anime/mangát. A valóságban szinte senkinek nem lenne esélye ellene de az animében/mangában annál többnek. Usopp ereje a távolságban rejlik. Ő mellé mindig kell olyan személy aki távol tartja tőle az ellenfelet, hogy legyen ideje cselekedni. Most ezt az új lövedékeivel elérte, hiszen ezek a nagyra nőtt bogarak megadják neki ezt a lehetőséget. Másrészt biztosan a pusztító lövedékei is izmosabbak lettek és nem csak ő szedett fel egy kis izomzatot azon a szigeten.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #7 Dátum: 11 aug 03, 19:33:23 »

kedvenc támadásom az usopp zaj:D
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8 Dátum: 11 dec 11, 12:46:10 »

tök jó, hogy luffy a timejump után a gear secondot már csak a karjával is meg tudja csinálni, és nem kell hozzá bepózolnia xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #9 Dátum: 11 dec 11, 20:13:35 »

Sabaku: szerintem is király, de szerintem mind a  kétféle mód kegyetlen menő (bár ez egy kicsivel jobban tetszik).
De szerintem azon felül, hogy egy kézzel is meg tudja csinálni az is lehet az oka, hogy ha nincs szüksége akkora erőre/sebességre akkor feleslegesen ne terhelje a testét.

Mondhatni ez egy új kicsit gyengébb, és test kímélőbb gear second  (mármint szerintem)
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10 Dátum: 11 dec 11, 22:13:02 »

szerintem csak annyi az előnye, hogy gyorsabban, egy karlendítéssel megvan, nem kell hozzá 'lehajolnia'. Mégiscsak gyorsabb meglendíteni a fél karod, mint mind a két lábaddal pumpálni ^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #11 Dátum: 11 dec 14, 20:01:19 »

de azért luffy gear second póza elég menő volt szerintem.De végre láttam azt amire eddig vágytam:gear third elephant gatling gun.A másik meg sanji új technikája a hell memories.Kegyetlen menő szerintem bár egy kissé ace paródiának tűnik.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #12 Dátum: 11 dec 17, 14:27:12 »

Nemhiszem hogy Ace paródia lenne. Ace lángolt Sanji meg izzik. Nevet Nekem nagyon tetszenek sanji új technikái. Az hogy megtanulta a Cp9-os repülést az pedig külön tetszik Nevet
Naplózva

Neptunusz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #13 Dátum: 11 dec 29, 16:56:36 »


Mantra. Igaz ez kevésszer fordult elő eddig, de ha valaki ismeri ezt a technikát, és jó harci képességei vannak, jó esélye van, hogy elkerülje a sérüléseket. Coby is hasonlót, vagy pont ezt használt a mostani részekben.

A mantra az úgy tudom nem egyéni technika hanem a haki egy fajtája.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14 Dátum: 11 dec 30, 10:39:19 »

a mantra konkrétan a haki, csak más néven.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!