24 máj 03, 21:32:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kard technikák  (Megtekintve 18458 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Dátum: 10 ápr 28, 17:48:39 »

Ide a One Piece-ban használt kard technikák és stílusok jöhetnek.
Kiemeltebb kard használok: Roronoa Zoro, Mihawk, Kaku, Hatchan, Ryuuma.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 24, 16:15:04 írta Robot » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 29, 18:31:36 »

Brookot kihagytad, ő is a haruno uegiri (tavaszi felvágott) gyártásának az elkötelezett híve xDD
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2 Dátum: 10 ápr 29, 18:57:37 »

Nem hagytam ki, csak kiemeltem egy párat.
Azért elég sok kard használó van ahhoz, hogy az ember inkább csak kiemeljen párat Nevet, pl. Brook tényleg jól forgatja a kardját. Arlong-nak meg sajnos nem volt sok esélye arra, hogy forgassa, pedig az a kard jól nézett ki.
Whitebeard seregéből pedig Vista is érdekes kard használó, hiszen képes volt a haki segítségével megsebezni az egyik admirálist, és blokkolni tudta Mihawk támadását.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 10 júl 25, 15:15:42 »

Kétszer írtad KakutxD és nem írtad oda, hogy stb:D azért akad több kard forgató is:P
Shanks vajon csak dísznek hordja a kardot?Nevet nagyon kíváncsi vagyok rá:D. Ő is kard forgató lehet:D.
Kaku kard technikái szánalmasnak tűntek. Tiszta megalázás volt szegény ZoronakxD
Naplózva
balli
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 76



« Válasz #4 Dátum: 10 okt 24, 21:32:20 »

nekem zoro tetszik nagyon Nevet
Naplózva
Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #5 Dátum: 10 okt 25, 10:43:15 »

Kedvenc emberbarát zombink: T-bone tájsó.
Chokkaku Senkō Bōn Sowāru
Chokkaku Hichō Bōn Ōdorī
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6 Dátum: 10 okt 25, 15:03:18 »

Az igazi kardforgatókhoz most csatlakozott Vista is akinek tudását még Mihawk is elismeri.

Shanksról nem gondolnám, hogy az  igazi kardforgatók közé tartozna. Ő inkább a haki használók egyre népszerűbb és nagyobb táborát bővíti a harci tudásával. Kardforgatóból rengeteg van aki fegyverként használja, de olyan aki ennek szenteli az életét, abból bizony nagyon kevéssel találkozhatunk. Ezeknek igazi megszállottaknak kell lennie mint Zoronak. Csak ők képesek ilyen szinten kezelni ezeket a fegyvereket.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7 Dátum: 10 okt 25, 17:17:11 »

Az én kedvencem az öreg Koshiro az Arabastas részekben bebizonyosodott, hogy jobb kardforgató volt Zoronál.
Egy falatka képviselet a szamurájok örökségéből ezt testesíti meg ő az animeben legalábbis számomra.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #8 Dátum: 11 ápr 24, 21:10:26 »

Shanks vajon csak dísznek hordja a kardot?Nevet nagyon kíváncsi vagyok rá:D. Ő is kard forgató lehet:D.
Ő valóban kardforgató, pölö amikor találkozik fehérbajusszal, összecsapnak egy pillanatra.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 14:36:25 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9 Dátum: 11 ápr 25, 13:47:50 »

Shanks biztos, hogy kard forgató Mihawk ezért harcolt és trainingelt vele állandóan.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10 Dátum: 11 nov 22, 20:42:00 »

Ryuuma kardforgatónak számít? Mert csak a teste volt az, benne Brook árnyékával, szal Zoro igazából Brook felpimpelt változatával harcolt. Ryuuma kardtechnikáját nem ismerjük, csak mint mario volt jelen (zombitest).
 Viszont Vista nekem nagyon erősnek tűnt, tekintve, hogy félig-meddig egyenlőként harcolt Mihawkkal, ami azért nem semmi o.O
 És Kaku mióta az? xD Ő egy zsiráááf :'D Meg azt a spéci CP9-technikát használta főleg. Bár tényleg hadonászott valami reszelőkkel,meg karddal is,még az elején.
 Hatchant meg Zoro még félholtan is kb. 10mp alatt legyőzte xD Bár a 6kardos technika tényleg elég ritka.
 Tényleg, mintha láttam volna egy olyan altengernagy-szerűséget, aki a hajából is kezeket formált, és azzal is kardozott.néztem is, hogy WTF?O.o
 És mint kardofrgató ott van persze Momonga-altengernagy, és Esős Shiliew.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #11 Dátum: 11 nov 22, 20:44:04 »

Ryuuma erősebb kardforgató volt mint Brook és Zoro valszeg:D. Mivel a szamurájok szigetéről származik.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #12 Dátum: 12 ápr 10, 14:41:48 »

Az én kedvencem az öreg Koshiro az Arabastas részekben bebizonyosodott, hogy jobb kardforgató volt Zoronál.
Egy falatka képviselet a szamurájok örökségéből ezt testesíti meg ő az animeben legalábbis számomra.

Hát nemtudom miből gondolod ezt, talán hogy aztmondta vannak akik eltudják vágni az acélt, míg máskor egy papírt sem? Azért mert bölcselkedett és nem mutatott semmit nem értem mitől lenne jobb:D mert egy papír zsepit se bírt szétvágni az ügyefogyott nem bizonyítja hogy megbírná sebezni mr.1-et. Ja míg gyerek volt Zoro nyilván erősebb volt;  20éve  Pojén



Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13 Dátum: 12 ápr 10, 14:50:14 »

Igen, de aztán láthatttuk, hogy mikor zoro legyőzte Mr.1-t azelőtt képes volt úgy a kardjával megcsapni egy falevelet, hogy az nem vágódott ketté.
Ez binyonyítja, hogy mikor zoro rájött arra, amit Koshiro már tudott, akkor tudta legyőzni Mr.1-t. Ráadásul zoro akkor erre a képességre még csak akkor volt képes, mikor halál közeli élménye volt. Valamit hallott, a tárgyak lélekzetét, ikszdé vagy már nem emlékszem, régen láttam. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14 Dátum: 12 ápr 10, 15:07:16 »

Ez szerintem inkább arra utal, hogy Zoro lehet erősebb mint Koshiro de a tudás és a tapasztalat Koshironál hatalmas előnyt jelent. Zoronál többször láttuk, hogy a technikái inkább a brutális erőt részesítik előnyben mint a kardforgatás technikáit. Márpedig ezen dolgok mint a papír és hasonlóan lágy dolgok elvágásához inkább technika kell mint erő. Magával az erővel megoldható feladatok teljesítéséhez nagyon is jó volt Zoro és pont ezért akadt meg a fejlődésben. A technikai finomságok hiányoztak belőle amely által összhangba kerülhet az erő és a kardtechnikai finomságok használata. Hozzáteszem, hogy itt nem azokra a látványos technikákra gondolok amelyeket használt mert az erőnek is megvan a maga technikája.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 10, 15:17:36 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!