24 máj 03, 23:36:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Démongyümölcs - Zoan  (Megtekintve 28101 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #75 Dátum: 12 feb 02, 18:29:43 »

Szerintem, ha egy állat megeszi a a saját fajának gyümölcsét, akkor megdupázódmak a fizikai tulajdonságai és kap némi regenerációs képességet.
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #76 Dátum: 13 jan 01, 12:11:41 »

most tartok az amazon lily arcnál, és hancock két testvérének hogy lehet ugyan oylan démon gyümölcsük? (Zoan kigyo)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #77 Dátum: 13 jan 01, 12:20:53 »

Nem ugyan olyan a két gyümölcs. Mindkettő Zoan típusú de maga a modell eltér egymástól. Az egyik kobra míg a másik azt hiszem szalamandra.
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #78 Dátum: 13 jan 01, 12:23:10 »

Azért mert a kígyóknak is több fajtája van az egyik szalamandra a másik meg valami más... Például kutya fajta is volt már vagy 3 arabastában sakál, rakétavető kutya eines lobbyn farkas. Lucci gyümölcse is macska gyümölcs leopárd forma de attól még létezhet tigris, oroszlán stb.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #79 Dátum: 13 jan 01, 14:08:16 »

A mitikus zoan gyümölcsök amiért ritkábbak mint a logia az azt is jelenti hogy erősebbek?
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #80 Dátum: 13 jan 01, 14:19:22 »

Az erőssége a használón múlik Nevet Tök mind1 mid van ha ütni se tudsz. Viszont mivel nagyon ritkák (ritkább mint a logia) gondolom csak a legjobbak tudnak hozzá jutni... Marco se véletlen az 1. hadosztály parancsnoka. Vagy Sengoku gyümölcse is mitikus és hát ő se egy kis hal Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 01, 14:21:10 írta alig33 » Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #81 Dátum: 13 jan 01, 14:34:50 »

Hát ha összehasonlítom, Marco gyümölcse a legerősebb a zoanok között, de még a logiáknál is jobb. Másrészt a végén tényleg a paramecia gyümölcsök fognak dominálni, a logia lényege hogy haki nélkül nem tudod megütni aztán kifújt.

Marco ezzel szemben regenerálódik, repül tehát alázza a logiákat.
És a haki miatt jön ki szerintem hogy: brutális paramecia>mitikus zoan>logia>=zoan>paramecia
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #82 Dátum: 13 jan 01, 14:42:59 »

Szerintem ha már van hakid akkor egy sima zoan is oda vághat mert ugye ha edzel nő a testi erőd ha ehhez adunk egy Rokushiki-t is akkor nagyon brutális közelharcost kapunk aki simán felveheti a versenyt egy logiával... Ahogy Vergo is mondta egy haki használónak csupán előny ha a logiák teste megnő mert nagyobb lesz a támadási felület Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #83 Dátum: 13 jan 01, 15:28:44 »

Szerintem teljesen mindegy, hogy melyik gyümölcsöt fogyasztja valaki. Azok ellen akik nem képesek hakira vagy még a korai időkben a logia a legjobb fajta. Ha viszont már elérnek egy bizonyos szintet a hakiban akkor már teljesen mindegy, hogy logia, paramecia, zoan vagy mitikus zoan a delikvens. Ott már inkább a haki tudásának a szintje a döntő tényező. Illetve még valami ami a gyümölcsök egymáshoz viszonyított hatását veszi figyelembe. Például a tűz a vízzel, homok a vízzel, villám a gumival kapcsolatos dolgok szintén döntőek lehetnek. Éppen ezért nem hiszem, hogy a mitikus zoanok ezért különösebbek lennének a többi típusnál. Persze valamivel jobb a közönséges zoannál de ez nem számít ha egy erősebb haki használóval vagy egy éppen ellentétes típussal vagy modellel kerülne párba.
Naplózva
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #84 Dátum: 13 jan 01, 15:28:59 »

a logia lényege hogy haki nélkül nem tudod megütni aztán kifújt.


Ez nagyon nincs így. Attól, hogy meg tudod ütni például Aokiji-t, ugyanúgy megfagyaszt. Jozu is használ hakit gondolom, mégis simán megfagyasztotta.
Vagy nézzük Akainut! Magmának elvileg 1000 Celsius fok körüli a hőmérséklete. Na most akkora hő közelében lenni, az nem olyan, mint gyertya felett tartani a kezünket.
Mindketten képesek kilőni jeget vagy lávát, a testüket visszanöveszteni. Mint ez a sérülés se jelentett gondot Akainunak:



A logia messze túl mutat azon, hogy nem lehet megütni.

De One Piece-ről lévén szó, ahol egy szalmakalap mindent túl él, pedig a szalma elég lobbanékony, ezért a fizikai törvények se igazán érvényesek.

Szóval inkább az ember erős és ahhoz hozzátesz a démongyümölcs. Például ott van Garp, aki gyümölcs nélkül is nagyon erős. Vagy ott van Teach, aki elég ügyetlen, mert mindenki bevisz ellene támadást, de ő másban erős. Valaki ki tud ügyesen térni ütések elől.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!