24 máj 03, 21:02:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Démongyümölcs - Logia  (Megtekintve 34543 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #105 Dátum: 13 okt 25, 19:00:45 »

Én azért ettől függetlenül még mindig nem láttam Zorot és Sanjit hakit használni. Amikor Zoro kettévágta Monet akkor sem hakit használt, tehát képes máshogyan is megsebezni valakit mint hakival. Erre a haki tudásra csak egyedül Luffy mutatott rá de más még nem bizonyítja ezt a képességet.

Másrészt az is bebizonyosodott már, hogy a logiáknak nem csak a haki az ellenfele hanem a természetes ellentéte vagy ellenfele is képes azt komolyan befolyásolni. Mint például a tűz és a víz vagy a víz és a homok vagy ehhez hasonló dolog. Netán jó példa erre Magellán mérge és a viasz.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 25, 19:04:40 írta rini67 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #106 Dátum: 13 okt 25, 19:04:11 »

Monet hakival sebezte meg. Nincs kairoseki a kardjában. Mone nem ijedt meg és változott szoborrá. Zoro megvágta az arcát, hogy megmutassa neki megtudlak ölni, ha akarlak és ennyi. Lehet  a kardja hegyén volt csak a fegyverzet színe nem tudom, de azzal sebezte meg. ebben egészen biztos vagy, de rajtam kívül valószínűleg a világ 99% az. Ez itt már off. Ha vitatkozni akartok róla irány a haki témája vagy a One Piece duma.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dante 1998
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #107 Dátum: 14 nov 22, 23:27:59 »

Akkor elmondom az igazságot. Monet-nek mikor az arcát vágta meg akkor használta a Hakiját de mikor félbevágta akkor nem így maradt életben. Zoro megfigyelőjének bizonyítéka pedig az amikor Hody-val harcolt mert a tűket előre látta. Sanji pedig a megfigyelővel találta meg Luffy-t miután a Krakennel harcoltak
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!