24 máj 03, 17:51:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Démongyümölcs - Logia  (Megtekintve 34541 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #90 Dátum: 13 jan 02, 16:04:27 »

A loggia szerintem jobb mint a paramenciás gyűmik. mivel az elemeket változatosabban lehet használni, pl akárhogy nézem krokodil száritása a homok elem manipulálása. A lángok szerintem a méreg és betegségek ellen is elég jó mivel kiégeti azt. Az hogy melyik az erőssebb a loggia, zoan, paramencia,..... az elsősorban a használója kísérletező kedvétől (új módszerek keresése és alkalmazása, meglévők fejlesztése kombinálása )és belső alaperejétől függ.

Szerintem nem tud róla hogy hakizik, esetleg csak a kardja élébe vezeti bele és azért nem látjuk mert egyezik a kard/él szinével (emlékeim szerint lufy és law beszélgetésekor lufy azt mondja zoro hakizik, )(úgy emlékszem a sötét király azt mondta hogy a fegyverzet hakinak több szine lehet és mindegyik másra jó.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 16:46:56 írta Krulszeme » Naplózva
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #91 Dátum: 13 jan 02, 17:16:39 »

A tengervíz gyengíti le őket. Szóval csak akkor működne, ha az lenne, de, ha az lenne, akkor elvileg saját magát is legyengítené, tehát nem tudná használni a saját erejét. Az ember nagyrészt egyébként is víz.

Zoro is tud használni hakit.
Haki azt hiszem akaraterőt jelent. Tehát valami olyannak képzelem én, hogy ha hiszem, hogy meg tudom ütni, akkor nem fog menni. Ha tudom, hogy meg tudom ütni, akkor meg tudom. Amolyan matrixos elven. Ha azt hiszem képes vagyok átugrani a háztetőn, akkor nem biztos, hogy menni fog. Ha minden kétely nélkül biztosan tudom, hogy menni fog, akkor simán átugrom.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #92 Dátum: 13 márc 19, 16:41:30 »

2 kérdés az ami érdekel.

1. Mindegyik Logia-nak aktiválni kell a képességét vagy csak némelyiknek? Pl arabasta-ban az étteremben ahol ace evett, ott smokert hátulról telibe találja luffy. Nem is megy át rajta vagy ilyesmi. Ráadásnak ace is velük repül, de ő látta az eseményt. Akkor aktiválniuk kell?

2. Volt valaki aki a vízgyümölcsöt használta? Movie-ban vagy akármiben? Ha igen érdekelne mi volt az és ha nem, akkor az érdekelne, hogy őt is legyengítheti a víz?
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #93 Dátum: 13 márc 19, 19:54:49 »

Azért egy 550résszel ezelőtti képet nem feltétlen kell készpénznek venni. Akkor lehet nem volt automatikus a logia bekapcsolása, de most már szerintem az.
Hiszen ennyi erővel bármilyen észlelés haki nélkül hátba lőnek azt kampeca.

Víz logiára a megoldás: Zoro felszeleteli, vagy Enel megáramozza aztán cshő Babi néni, cshő. (vagy luffy felszívja mint anno a vizet, mizu mizu luffy  ikszdé)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #94 Dátum: 13 márc 19, 21:17:54 »

Na igen. Ami a normál idő szerint kb 10 évvel ezelőtt volt. (Arabasta), az nem feltétlen alap a mostaniakhoz. Pl ha megnézed a supernovás részeket, amikor Kizaru megjelenik a szigeten, akkor egy mezei kalóz távcsöves puskával megpróbálja kilőni, de anélkül, hogy Borsalino látta volna őket, simán átment rajta a lövedék.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #95 Dátum: 13 márc 19, 21:29:36 »

Ezzel az a baj, hogy ugye kizaru az egyik legerősebb ember akinek tudjuk az erejét, nincs kizárva hogy az érzékelés hakija fejlett mint a fénysebesség^^
De ha azt a példát hozzuk hogy az a kétkönyökű-tunyacsáp altatás közbe kettélőtte az már helytállóbb.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #96 Dátum: 13 márc 28, 12:52:17 »

Szerintem inkább valamiféle limitről lehet szó. Ha olyan erős behatás éri a logiát, ami kárt tehetne benne, akkor anyagtalanként viselkedik, máskülönben pedig van fizikai formája. Különben pl. Smoker a kardját se tudná megfogni, ha teljesen automata lenne. Talán pont fordítva viselkednek, mint a nem newtoni folyadékok.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #97 Dátum: 13 okt 24, 19:53:12 »

Szerintem Smoker kardja nem Logia. Maga az ember Logia, ruhával. Olyat nem olvastam még, hogy tárgy is lehet Logia, ha pl. Smoker megérinti.
Ha pedig az Arabastai balhéról van szó, mikor Luffy meglöki hátulról Smokert, akkor ezek a gondolataim elsőzör is:

- Oda-san, akkor még nem gondolta át teljesen a cuccost.
- Nem lett volna semmi poén, ha nem repül el, és nem üti el Acet.

Mosolyog
Naplózva
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #98 Dátum: 13 okt 24, 21:54:16 »

Félreértetted, arra gondolt, hogy ha nincs fizikai formája Smokernek, akkor nem is tudná megfogni a kardját.. Azt meg még mindig nem értem hogy a ruháik miért változnak át mindig Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #99 Dátum: 13 okt 24, 22:18:42 »

A kardja ráadásul karioseki. Fura lenne ha az is át tudna változni.

A ruha szerintem azért, mert hülye dolog lenne, hogyha pl. Ace-ről leégett volna minden alkalommal, mikor használja. Milyen gáz már, hogy egy harc után, nem nézhet fölényesen a legyőzöttre, mert el kell szaladni, hogy magára kapjon valamit.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #100 Dátum: 13 okt 25, 09:24:31 »

Szerintem Smoker kardja nem Logia. Maga az ember Logia, ruhával. Olyat nem olvastam még, hogy tárgy is lehet Logia, ha pl. Smoker megérinti.
Ha pedig az Arabastai balhéról van szó, mikor Luffy meglöki hátulról Smokert, akkor ezek a gondolataim elsőzör is:

- Oda-san, akkor még nem gondolta át teljesen a cuccost.
- Nem lett volna semmi poén, ha nem repül el, és nem üti el Acet.

Mosolyog
Logia tárgy ugyan még nem volt, de Arabastán volt egy Zoan puska/ágyú.
http://onepiece.wikia.com/wiki/Zoan?file=Inu_Inu_no_Mi%252C_Model_Dachshund_Infobox.png erre gondolok. Nem kizárt, hogy lehet Logia is.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #101 Dátum: 13 okt 25, 13:09:51 »

EEsmiley:

Szerintem tévedsz. Smoker és Ace akkor fizikai formát vettek fel. A logiákat a meglepetés erejével is meg lehet sebezni. Erre jó példa Arabasta, ahol smoker egyáltalán nem számított semmire sem és Luffy elrepítette. Ace is meg volt lepődve, azért repült ő is.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #102 Dátum: 13 okt 25, 16:00:18 »

Ezt hol olvastad? Még nem vagyunk benne semmiben biztosak, ANNYIRA.
Mikor Luffy megette Crocit, Croci meglepődött, mégse nagyon hatott rá a támadás.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #103 Dátum: 13 okt 25, 16:25:47 »

Ezt sehol sem olvastam, hanem következtettem, mert ha jól megnézed, akkor észreveszed.
Tudod mi az a meglepetés ereje?

Vagy azt akarod mondani, hogy Smokert és Ace-t azért reptette el, mert hakit használt? Esetleg kairosekivel? Ne nevettess...

Zoro is haki nélkül vágta ketté Mone-t, aki lehet, hogy nem sérült meg, de annyira beszart Zoro-tól, hogy Zoro elérte a félelem keltéssel, hogy ne tudjon materializálódni se.
Eddig 2 formáját ismerjük, amivel megszívathatsz 1 logiát. A meglepetés és a félelem. Ki tudja még, hogy mivel lehet elérni az ilyeneket.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 25, 16:26:50 írta Szabika » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #104 Dátum: 13 okt 25, 18:16:17 »

Ne beszélj butaságot. Zoro és Sanji is képes az érzékelés és a fegyverzet színére. Law és Luffy beszélgetésénél kiderül. Zoro igen is hakival sebezte meg Monet. Arabastás esetet pedig nyugodtan tudd be poén kedvéért elkövetett bakinak. Illetve ott még Oda se gondolt erre. Feltéve, hogy a mangában egyáltalán ez benne van.
Sanji még nem mutatta meg a fegyverzet színét, de Zoro igen. Ettől független azt mondták képes megsebezni Ceasart szóval gondolom nem kairosekivel hinti be a lábát.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!