24 máj 04, 02:17:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Démongyümölcs - Logia  (Megtekintve 34545 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #15 Dátum: 10 okt 07, 20:46:42 »

Ez a Narutoban is ellentmondásos dolog. Megnézném azt a tűzet például amelyik szembe megy a széllel. A tűz ereje biztos megnő a szél hatására de nem is arra fog menni tovább. Van kapcsolat a víz és a villám esetében is. A villám hatása jobban megrázza a vizes embert de ha nem csak vizes hanem egy nagy víz alján áll akkor a villám hatása is jobban eloszlik és kevésbé vagy egyáltalán nem hat a víz emberre. Természetesen a villám erejének növelésével nőhet a támadás sikere de a víz mennyiségének növelésével ez csökkenthető is. Az biztos hogyha csak vizes akkor komolyan megrázhatja az áram, ha például vízfalat használ és nem érintkezik a vízzel akkor a vizes tagot nem fogja megrázni a villám mert a fal elvezeti az áramot.
Naplózva
Morz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1


« Válasz #16 Dátum: 11 jan 09, 11:05:40 »

Igen a 2. One Piece movieban,egy Honeywoman nevű nő ette meg a folyadék gyümölcsöt és változott át folyadékká.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #17 Dátum: 11 aug 07, 17:32:50 »

Magellánnak logiája van , vagy paramecia ?
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
renato
Vendég
« Válasz #18 Dátum: 11 aug 07, 18:02:40 »

Ha jól tudom Magellan gyümölcse a parameciához tartozik, elvégre meg lehet ütni, csak... nem ajánlott xD
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #19 Dátum: 11 aug 07, 20:28:55 »

Ha jól tudom Magellan gyümölcse a parameciához tartozik, elvégre meg lehet ütni, csak... nem ajánlott xD

5 kiló viasszal a kezeden lehet próbálkozni .  Nevet
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #20 Dátum: 11 szep 14, 19:48:27 »

Én a wikivel ellentétben Logiának mondanám. Elvégre ha belement Luffy keze, akkor nem Paramecia. A wiki szó szerint ezt írja: "the user cannot transform their body or any part of their body into poison."
A használó nem tudja átváltoztatni a testét vagy bármilyen testrészét méreggé. Én úgy láttam, hogy átváltoztatta, főleg a Hydra technikánál. Ráadásul a Paramecia használókkal ellentétben tudta mozgatni a hydrákat, nemcsak "kilőtte" őket. Biztosan rám tudtok cáfolni, és kérlek tegyétek is meg.  Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #21 Dátum: 11 szep 14, 19:54:04 »

Haki nélkül is sebezhető. Luffy valóban megütötte őt viasz nélkül is. Tehát alapvetően nem logia. Nem képes a semmiből "újraépülni".
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #22 Dátum: 11 szep 15, 15:42:53 »

Hm... Ez igaz lehet. És akkor mi van B.B. sötétséggyümölcsével? Őt is meg lehet ütni. Végtére a Logia egy elem birtokosává teszi a használót.
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #23 Dátum: 11 szep 15, 16:14:41 »

Nekem úgy rémlik, hogy mondta BB, hogy ő az ő logiája az egyetlen kivétel, az ő testét meg lehet ütni haki nélkül is, cserébe viszont el tudja nyelni mások démongyümölcs erejét.
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #24 Dátum: 11 szep 15, 16:19:28 »

jaja 
nemrég láttam azt a részt acenek mondta
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #25 Dátum: 11 szep 15, 20:12:42 »

B.B. 1 ketlabon jaro feketelyuk ha hozzaersz akkor ugrott az erod akkori s ha o hozzad er. Nagyon ki van talalva.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #26 Dátum: 11 szep 15, 21:00:52 »

Feketeszakáll képessége: igen meglehet ütni és elnyeli más démongyümölcs használók képesség ééés a használója is képtelen használni mellette a képességét.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #27 Dátum: 11 szep 16, 16:11:09 »

Jó-jó, azt tudom, hogy mit csinál, én csak feltettem azt, hogy mi van, ha a méreg is olyan. De ha külön mondták, hogy csak a sötétség megüthető, akkor természetesen hiszek neked. Nem mellesleg, ha a viasz épp a méreg ellentéte volt (amit kétlek, de ez is egy alternatíva), akkor is lehetséges a "megütése". Meg kéne kérdezni egy SBS-ben  Nevet
De mivel ez valószínűleg a parameciába tartozik, és ezt a paramecia topicban már kitárgyaltátok, ezt a témát hanyagolom.
Amúgy a fény gyümölcsöt mivel lehet legyőzni? Nekem a "tükör"gyümölcs tűnik a legmegfelelőbbnek.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 16, 16:18:53 írta Keva » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #28 Dátum: 11 szep 16, 16:30:24 »

Felvetődött bennem egy kérdés. Akainu Logia, ugye? Akkor miért nem hatott rá Vista Hakija itt
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #29 Dátum: 11 szep 16, 16:42:51 »

Az animből úgy rémlik azt mondja neki, hogy és te egy haki használó lennél? Vagy gyenge vagy nem használta a képességét.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!