24 máj 03, 22:04:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Démongyümölcs - Paramecia  (Megtekintve 30490 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #90 Dátum: 12 máj 05, 23:35:08 »

Én azért nem így látom. Amíg nem sajátítják el a hakit addig általában a logiák a legerősebbek. Egy-két kivétel azonban akad. Például Magellán méreg gyümölcse is ilyen. Ha viszont mindegyik megtanulja a hakit akkor pedig már a gyümölcsnek a jelentősége hátramarad. Mindegyik úgy üti meg a másikat ahogy akarja, mindegyiknek fáj. Ilyenkor csak az a döntő, hogy melyikük hakija és akarata erősebb. Melyik kezeli jobban ezt a megtanult képességet. És ez vonatkozik mindegyik fajta gyümölcsre illetve használóra a különböző Zoantól, Logiától a Parameciáig.  Másrészt mindegyik gyümölcsnek megvan a maga előnye és hátránya a másikkal szemben. Amit írtál például a súly gyümölcs is lehet nagyon erős. Már persze ha normális személy használja. Buggy gyümölcse sem gyengébb mint Luffyé csak hát a használója olyan amilyen.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #91 Dátum: 12 máj 05, 23:44:18 »

Én is így látom, sőt mikor először láttam luffy gyümijét nem is gondoltom túl erősnek. Csak luffy az. Buggy ha jobban használná, az egyik leghasznosabb gyümölcs lehetne az övé.
De a logiát ha jól használod sokat dobhat a hakin, ha nem is maga a támadás, de a használó sebességén és védekezésén sokat javíthat.

Szerk.: Bár jobban belegondolva ez más gyümikre is igaz. ikszdé Az igazság az, hogy sztem haki nélkül a legjobb, de hakival már nem lehet így megmondani, mint hogy a logia jobb, mint a paramecia, itt már külön kell őket megvizsgálni.

A logiák sztem szinte egyformán jók, de olyan viszonyban vannak egymással, mint az elemek, a parameciából viszont  van amelyik kevésbé jó(vagy csak nem láttuk a használóját olyan magas szinten használni) és van amelyik még akkor is nagyon hasznos, amikor már a haki is játszik.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 05, 23:55:11 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #92 Dátum: 12 máj 06, 00:07:30 »

Éppen elakartam küldeni a válaszomat mikor láttam, hogy szerkeszteted mert észrevetted az ellentmondást az írásodban. A lényeg, hogy a haki elsajátítása mindenkin fejleszt és hátrasorolja a gyümölcs képességeit típustól függetlenül. Persze ettől specifikus védelmeket, képességeket tartalmaz mint Luffy villám immunitása de leginkább már csak a haki játszik. Szinte mindegy, hogy a másik milyen típusú gyümölccsel rendelkezik ha te jobb vagy a haki használatában. Ez majd kifog derülni szerintem Kurohige ellen is, hiába blokkolja Luffy Parameciáját.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!