24 máj 03, 23:19:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Démongyümölcs - Paramecia  (Megtekintve 30492 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Dátum: 10 ápr 28, 17:38:35 »

Ez a fajta Ördög gyümölcs elfogyasztója testét változtatja meg.
Ilyen gyümölcsnek köszönheti az erejét Luffy, akinek a Gomu gomu ni gyümölcs elfogyasztása után gumivá változott a teste, és így képes annak bármely részét megnyújtani. A gumi testnek hála, sokkal ellenállóbb a tompa támadásokkal szemben. ( mint pl. az ütések, vagy normál lövések )


A démongyümölcsökről bővebben Itt olvashattok.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 12:59:29 írta Hiei D. Legend » Naplózva

shikamaru184
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


« Válasz #1 Dátum: 10 máj 05, 11:49:32 »

Igen ilyen buggy is. Ő a bara bara nit ette meg amivel fel tudja darabolni a testét.De ez csak 1 példa a rengeteg paramecia gyümi közül.
Naplózva

I wanna be the king of the pirates!^^
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 júl 28, 08:51:24 »

Lehet hogy már volt, de a bara bara no mi a hosszanti vágásoktól is véd? Mert mintha eddig csak keresztbe szeletelve láthattuk volna Baggyt.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 10 júl 29, 23:11:05 »

Azt hiszem az imel downban egyszer átszelik hosszában is nem?
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4 Dátum: 10 júl 30, 10:47:20 »

Én is ezen gondolkoztam de nem vagyok benne biztos. Gondolkozik Sajna már megnézni se tudom mert azok a részek le vannak törölve. smirksweat
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5 Dátum: 10 júl 31, 15:29:00 »

nemtudom hova írjam úgyhogy jön ide.
Akkor mi van hogyha valaki 2 fajta démongyümölcsöt is megenne? képes lenne használni mind a kettőt?
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 10 júl 31, 16:10:50 »

Nem bele halna. Ezért nem értik a lowok miért képes BB többet is használni:D. Azt lehet hülye vagyok nincs kedvem utána néznixD
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #7 Dátum: 10 júl 31, 21:11:43 »

Egyáltalán hogy tud 2 gyümölcsöt megenni? Ha egyet megesz akkor a tengerben elsüllyed és nem tud mozogni, és tudtommal a Démongyümölcsök e tengerben vannak Gondolkozik
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8 Dátum: 10 júl 31, 21:13:25 »

felhozatja valakivel vagy nem tudom:D
Buggy is el akarta adni eredetileg amit véletlen megevett xD

de ha belehalna az egy kicsit kellemetlen lenne xD
Naplózva

valakinyolc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #9 Dátum: 10 júl 31, 22:54:21 »

Nem lehet 2 fajta gyümölcsöt megenni, ez alól kivétel Blackbeard mert neki "kissé más" a testszerkezete. Erre még nem tértek ki a sztoriban, hogy miért. Lehet, köze van ahhoz, hogy D., de lehet, hogy csak rá jellemző.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10 Dátum: 10 aug 01, 04:22:53 »

Mintha úgy lenne, ha a megeszed a másodikat is, akkor felrobbansz, vagy ilyesmi. hmm

Ja ja Kurohige kissé más testszerkezetű, mivel ő Logia. Shirohige erejét meg elnyelte a sajátjával aztán újrahasznosította.
Naplózva

valakinyolc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #11 Dátum: 10 aug 01, 12:06:47 »

Nem éppen azért, a logiák sem tudnak még egy gyümölcsöt enni. Blackbeardnek eddig meg nem nevezett sajátossága van ami miatt erre képes, és ezzel egyedülálló a történelemben. A mostani fejezetben a Gorosei is említette ezt, ami arra vall, hogy tényleg páratlan.

http://www.onemanga.com/One_Piece/577/16-17/ itt említi Marco is
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #12 Dátum: 10 aug 10, 10:42:41 »

A CP9 egyik tagja az a "farkas csávó" (akit sanji győzött le) említi meg, hogy ha kettőt ennél meg akkor a két különböző gyümölcsből létrejövő ördögök  Ördögi vagy démonok vagy mik  Nevet amik benned lennének utána egymással harcolnának és ez ölne meg vagy mi a fene  Gondolkozik nem értettem pontosan az egész lényegét, mert még a szereplő sem tudta miről beszélt, de valami ilyesmi volt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13 Dátum: 10 szep 02, 20:04:48 »

A magam részéről úgy gondolom, hogy ettől még lehet olyan gyümölcs amelyiket meglehet enni és nem egymást marják hanem erősítik egymást. Azt is gondolom, hogy nem hiszem, hogy egyik gyümölcs erősebb lenne mint a másik. Természetesen a típuson belül. Én a különbséget az emberekben és azok korában, képzettségében látom. Mindegyik gyümölcsnek megvan a maga természetes ellentéte. Például BB-nek a fény gyümölcsöt elmajszoló admirális. Természetes ellentéte a kettő egymásnak.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #14 Dátum: 10 dec 31, 17:24:26 »

Nem véletlenül hívják őket démongyümölcsnek, vagy Devil's Fruit-nak ( az Ördög Gyümölcse ) vagy Aakuma no Mi-nek ( a Romlás Gyümölcse ). Jyabura elmondta, hogy ha két gyümölcsöt megeszel, akkor a bennük lévő "démon", vagyis az az entitás, ami felruház a hatalommal, megküzd a másikkal, és szétrobbansz. Vegyétek úgy, mint a gyümölcsre tejet. Fosat. Jégerre tekilát. Hányat. Gyógyszerre piát. KO.
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!