24 máj 18, 14:50:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688115 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2415 Dátum: 13 aug 24, 12:40:58 »

Valaki megtudja mondani, hogy a mostani arc során mikor jelent meg először Doflamingo?
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #2416 Dátum: 13 aug 24, 13:52:47 »

Mistich: Pont ebben a részben jelent meg először Doflamingo. Eddig mindig csak megemlítették.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2417 Dátum: 13 aug 24, 14:02:34 »

Tökéletes időzítés akkor. Nevet Úgyse akartam sok részt visszanézni. Köszönöm a választ.
Naplózva

OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2418 Dátum: 13 aug 25, 21:03:07 »

Jó volt a mai rész. Itt az Animében sokkal hangulatosabb volt a Mone-Luffy párbaj. Mikor Luffy gyengült, akkor nagyon jó volt a kiválasztott zene, meg persze: Visszaemlékezés a Zoro által idézett mondatra: Luffy, ez még csak az Újvilág eleje! Nevet
Lawot nem becsülném le azért, mivel Law szíve Vergo kezébe van, így nehezen cselekedhet. Tehát.. Ha Vergonál nem lenne Law szíve, akkor Law szerintem szépen elverné Vergot, úgy mint a másik "altengernagyot", Smokert.
Szegény Chopper, de szerencsére jött neki a segítség. Megjelent Mone, Zoro simán elintézi őt, hakival. Mone mondjuk felvette a harcot Luffyval, de Luffy nem volt eszes, Mone meg az - Tudjátok, hogy szorgalmas, Caesar említette. - Zoro szerintem szét tudja vágni a hórétegeket.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2419 Dátum: 13 aug 25, 21:05:27 »

Na jó ezt a tempót már nem lehet bírni. Alapból nagyon lassú a One Piece manga tempója, de még az anime rá is játszik erre az 1fejezet/rész adaptációval. Az 5-10 perces monoton manga történést nyújtják el 20 percben és tényleg nem történik semmi!!! Legyen inkább filler, de ez így nagyon nem jó.

Amúgy a részről: Law és Vergo megint találkozik, hát ez most elég semmilyen volt. Szinte ugyanazt láttam, mint az első "összecsapásuknál", akarom mondani alázásnál  >.<#
A gyerekekre már nincs is szó, mennyire unom őket.
Luffy kínlódásán már majdnem fogtam a fejem, de szerencsére ő is rájött, hogy most már nem kéne többször kikapni. Ez az 1 jelenet nagyon tetszett Nevet Amúgy az egész rész egy nagy semmi volt...
Naplózva

OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2420 Dátum: 13 aug 25, 22:33:04 »

Csabi28, örülj, hogy van Anime. Akkor vállald el az Anime részek elkészítését. Készíts Fillert. Nem hinném, hogy azért annyira örülnének neki, hogy fillert adnak elő. Plusz meg próbálnak plusz dolgokat belerakni az animébe.
Türelmetlen vagy.... Enyi az egész!! Türelmetlen. Akkor ne nézz animét. Nézd a mangát! Még az is lassú, de az nincs el nyújtva.
Nekem jó ez a tempó, gondolom nem mindenkinek. Tehát nem kell nézni az animét, ennyi. Elegem van, hogy mindig azt hallom, hogy "el van nyújtva, elegem van"
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2421 Dátum: 13 aug 25, 23:26:09 »

Nem vagyok türelmetlen, csak ennek semmi értelme. 5-8 perc alatt el lehet olvasni a mangát NEM KAPKODVA! Mivel anime párti vagyok még így is ( szín, mozgóképek, háttérzenék, jó szinkronok ), ezért tovább nézem. Azonban itt szabad a véleményed leírása, tehát kérlek ne légy ilyen durva.

Továbbá hiszed vagy sem nem nehéz egy filler szálat kitalálni. Régen is volt nem egy a One Piece-ben, és 1-2 kivételével NAGYON jók lettek. Ez egy jó univerzum fantáziadús karakterekkel, tehát meg tudnák ők oldani, mint anno. Meg persze ott vannak a side-storik, amik a mangaka által készítettek, nyugodtan leadhatnának azokat is. Engem még most is érdekelne pölö Enel története.

Szeretem a One Piece animét, de ez a tempó tényleg nem emberi. A 60 részes gyojin ívet 30 résszel is el lehetett volna intézni és valljuk be, nem kicsit lett volna pörgősebb és élvezhetőbb a sztori.
Ugyanez volt a baj a Dragon Ball-al is annó. Nagyon élvezetes volt az is, de annyira látszódott a nyúúúúúúújtás a különféle értelmetlen töltelékekkel, 5 perces erőtöltésekkel és persze 6 perces előző rész tartalmakkal.  Ne értsetek félre, még így is nagyon szeretem, de ott a Kai, és azért tényleg nem mind1, hogy 200 rész vagy 100. ( Ettől függetlenül a Z-ben sokkal jobbak a háttérzenék )
Naplózva

OnePieceComment
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2422 Dátum: 13 aug 26, 10:40:10 »

Azt mondják, hogy a One Piece - ben nincsenek sok fillerek. De ha már itt tartunk, megcsinálhatná Caribou Kehihije fillerjét.
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #2423 Dátum: 13 aug 26, 10:43:00 »

Na, ez szerintem egy elég jó rész volt, csak érdekes volt, ahogy Luffy szinte egyből kiszabadult Mone öleléséből...de a Vergo kontra Smoker harc elég jónak tűnik.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2424 Dátum: 13 aug 26, 11:33:45 »

...

Ezért vagyok én is képtelen nézni az animét. Bele untam, hogy hetente várom és semmi nem történik benne. Ráadásul mivel követem a mangát még tisztában is vagyok vele hogy semmit nem történik. Irritáló!
Punk hazard-nál Law megjelenésénél kiszálltam belőle. Inkább nézek fillert mint a G8 vagy a szivárványköd. Azzal se volt bajom amikor Sanji tanította főzni a tengerész csókát. Mondjuk ennél bármi jobb lenne:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2425 Dátum: 13 aug 26, 13:11:54 »

Minden water 7 óta van, ott lassult be iszonyatosan a tempó. Gondoljatok csak vissza, az első évadban ( első 50 rész ) mennyi minden történt: Buggy, Kuro, Krieg, Arlong, Loguetown és persze több rövid ív. Több, mint HAT arc-ot daráltak le nagyon élvezetes tempóval. ( majdnem ugyanígy a 2. évaddal ) Persze utána fillerek is jöttek, de azok is teljesen szórakoztatóak voltak.

Utána jött ez a "legyen már minden szigetnek jó hosszú cselekménye" skypia/water 7 ötlet, és azóta ( Sabaodyn kívül ) csak ilyenek vannak! Egy év alatt örülhetünk ha végig adnak 1 ívet, de ez is a ritkábbik eset ( gyojin sziget 50+ rész ).

Nem tudom, mangát nem olvasok, csak utólag bele-bele nézek az anime után, de ez is mindig ilyen lassú volt ? Monoton mangából adaptálnak egy fejezetet, így jó hogy monoton lesz az anime is. Az előbbinél ez még annyira nem baj, mert tényleg kevesebb, mint 10 perc és elolvastad szépen, de a sorozatban ez a tempó minden, csak nem tempó. Hiei-el kell egyetértenem, tényleg irritáló.

Persze ragozhatnánk még ezt, a kutyát se fogja érdekelni.  Habár nem hiszem, hogy más országok is élvezik ezt a "tempót".
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 26, 13:13:09 írta Csabi28 » Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2426 Dátum: 13 aug 26, 21:11:22 »

Az, hogy ki mikortól érzi azt, hogy belassul az anime, az igazán függ attól is, hogy mikor ért el odáig a történetben, hogy várnia kelljen a következő részre egy hetet. Teszem azt, aki eneis lobby-nál jutott el oda,hogy várja a kövi részt, annak már onnantól lehet lassú.

Én magam részéről a Marinford-i csata közepén jutottam el erre a pontra. Az anime minőségi romlást, és belassulást viszont csak az időugrást követően a gygin arc-tól kezdem érezni.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #2427 Dátum: 13 aug 26, 21:52:49 »

Én pár hete értem be. Először a Skypie arc közben éreztem lassúnak a tempót, utána a Gyojin szigetig szerintem rendben volt.
Itt azért rendesen meglátszik a fillerek hiánya. Mondjuk az sem jó amit a Narutóval művelnek.
Amúgy ez a rész olyan mint a mostaniak: Már majdnem történt valami.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Shing
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



WWW
« Válasz #2428 Dátum: 13 aug 28, 10:04:31 »

Szerintem az utóbbi részek már emészthetőek voltak. Előtte sokkal lassabbnak éreztem, rengetegszer mutatták a gyerekeket ahogy menekülnek, sírnak, cukorkát akarnak, stb. és baromira irritált. Meg persze nem csak ilyennel húzták az animét.
Az OP régebben is volt lassú. Ha jól emlékszek először az Arlongos részeknél éreztem soknak mire leverik a főbosst. Utána Arabastában is voltak elhúzások, az Égi szigeten pedig főleg. Water 7-nál nem annyira éreztem, mert szerintem nagyon jó részek voltak. Azóta pedig megintcsak vegyes érzéseim voltak.
Aki nézi a mangát annyit elmondana, hogy szerinte milyen lesz az anime változata az új ívnek? Remélem a következő nem lesz ilyen vontatott és jobban érezhető majd, hogy halad a főszál, megtudunk érdekes dolgokat, mert én még egy évet nem bírok ki úgy, hogy nem érzem a sztori haladását.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2429 Dátum: 13 aug 28, 14:05:47 »

Hát ezt spoiler nélkül nehéz elmondani, de megpróbálom. A kövi saga annyiban talán jobb lesz, hogy érdekesen alakul majd a cselekmény és több szállra szakad a történet. Tehát nem tudsz majd bele unni, mert ha jól csinálják gyakran lesznek helyszín váltások. Ami félő lehet pár harc úgy fog kinézni mint Enies Lobbyn Lucci és Luffy harca. Nagyon tagolt lesz a sok helyszín váltástól. Amúgy jóval érdekesebb és összetettebb részt kapunk majd. Ami valóban előre fogja vinni a történetet úgy hiszem. Viszont még mi mangások se tudunk sok újat mondani, mert most alakulnak a dolgok. Enies Lobby szagú arc is lehet ebből.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!