24 máj 19, 02:51:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688387 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2310 Dátum: 13 máj 19, 15:22:33 »

Egyedűl az utolsó 10 másodperc volt jó, mikor Luffy elkapta a Mestert. Nevet
Meg Law, ahogy átteleportált az ajtón.

A készítők remekül ellőtték az előzetesben, hogy mi lesz Luffy elfogási akciójának a vége...
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2311 Dátum: 13 máj 19, 19:12:20 »

Luffy nagyon epic volt, ahogy használta a hakit és elkapta a Tashigi-Smokert Mosolyog Meg Füstit is meggyalázta kicsit, ahogy elkapta és az arcába mondta, hogy majd legközelebb, most gyenge vagy ikszdé

Jól sejtettem, valóban a víz a gyengéje Szmájlinak, míg a tűz pedig csak erősíti.  Ezért írtad akkor Dani a 2 héttel ezelőtti részhez, hogy furcsa volt, ahogy ez a trutyi átment a tűzön és semmi. Hát igen, akkor az valóban baki volt. Mindenesetre Smiley szépen megoldja a túlpartra jutást Nevet

Szerintem is a rész vége lett a legjobb, Luffy így hirtelen elkapja Mestert, ütős volt Nevet

Még mindig nem tetszik a fekete pont szemgolyójú karakterek szeme. Annyira nincs benne élet, hogy szánalom. De ahogy látom, ez nem az anime készítők hibája, a mangában is ugyanez van. Oda-sensei csinálhatna valamit ez ügyben, mert kajak olyan, mintha csak bábok lennének Luffy-ék...

A készítők remekül ellőtték az előzetesben, hogy mi lesz Luffy elfogási akciójának a vége...

Szerencsére megint nem néztem meg az előzetest, mert szokás szerint a legfontosabb jeleneteket mindig beleteszik. Úgy látszik jól döntöttem Nevet

Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2312 Dátum: 13 máj 21, 05:43:22 »

Nagyon vártam a végén, hogy Luffy megüsse CC-t, de ez elmaradt  Neeem. Így nem epic lett a jelenet mint Hodi ellen hanem vicces  Pirul.
Az elmúlt két részhez képest picit gyengus lett DE azért még mindig a halemberes sziget színvonala felett vagyunk  ikszdé
(mondjuk annál erősebb szintet nem nehéz hozni 68 rész... gyáá még mindig nem hiszem el, hogy képesek voltak úgy elnyújtani azt az arcot.)
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2313 Dátum: 13 máj 26, 14:15:52 »

Hogy tudott CC így lenyomni mindenkit? :| Ezen most meglepődtem.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2314 Dátum: 13 máj 26, 18:10:19 »

Ááhh. Egyértelműen eddigi legjobb rész volt Punk Hazard ívből.
Ritka, hogy ennyire szépen mozognak a karakterek, miközben még küllemre is tökéletesen hajaznak a manga beli koncepciókra. Mondjuk Caesar gázgyümölcse igényli is a szép animációkat.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2315 Dátum: 13 máj 26, 19:01:49 »

Hát ez.... érdekes volt.

A rész elején jót nevettem; Brook meséli milyen könyvet olvasott, Sanji meg a Szamuráj pedig el akarják kérni tőle. Kisujj eskü! ikszdé
Na meg "Sanji vagyok a férfi" közben meg szemmel láthatóan egy csaj ikszdé

Igen és ezután elérkeztünk a Luffy vs CC-hez. Hát itt percről percre változott a dominancia, én nagyon örültem volna ha Luffy legyőzi, vagy legalább CC alig bírna állni a sok hakival átitatott ütések után.... Hodinak talán még elnézem, hisz elég durván ki volt gyúrva, hogy ne essen össze egyből egy vérbeli Luffy ütéstől, de CC...

Csalódott vagyok, Ceaser elég köcsög módon legyőzött mindenkit hirtelen. Legalább előkerült Magellan neve és a támadó Hakit is szépen megmagyarázták Nevet

A rész vége is elég érdekes volt. Nem kicsit meglepődtem, hogy Law-ot ilyen könnyen térdre kényszerítik. Most derült ki igazán, hogy Luffyéktól még messze vannak erősebbek :S

Ja, és a rész rajzolása borzasztó volt... Úgy látom visszatértünk az Impel Down-os minőséghez, pedig a gyojin ívben majdnem mindig gyönyörű volt a grafika, de Ph óta ez visszaesett.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 26, 19:03:03 írta Csabi28 » Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2316 Dátum: 13 máj 26, 20:05:36 »

Végre 1 rész amiről lehet írni.
Hát ebből a részből Usopp úgy ahogy van kimarad... Naminak legalább a teste, Sanjinak pedig a szinkronja jelen volt legalább  smirksweat
Mikor úgy tűnik először, hogy Luffy kikap CC-től, a zene ugyan az ami akkor megy mikor Crocodil is lenyomja Luffyt a sivatagban. Jó volt kis Alabasta feeling  Nevet.
A nagyobbik robbanás tökre DBZ-t idézte. CC ereje jól ki van használva, mérges gáz is meg földgáz is, gondolom legalábbis, azért robbant. A végén idegméregre tippelek, más nem hatott volna a hősökre.
Law gyenge pontja a szíve ezek szerint. Úgy tűnik gyülekeznek CC spanjai.

Ja, és a rész rajzolása borzasztó volt... Úgy látom visszatértünk az Impel Down-os minőséghez, pedig a gyojin ívben majdnem mindig gyönyörű volt a grafika, de Ph óta ez visszaesett.

Hát azért gyojin szigeten is el volt csezve Luffy feje Hodi elleni harcban sokszor és most is ez történt, ill. CC feje is érdekes volt úgy a 13 perc környékén. Lenne még mit fejlődni azért  Pontosan

Arra gondoltam, hogy ha született ugye ez a szövetség Law és Luffy között akkor a többi supernova is köthetett, hasonló célból vagy egyéb okokból, nem? Szerintetek? Én egy Hawkins Kid párosítást el tudok képzelni, erősek is lennének ketten. (Hárman mert ugye ott lenne még Killer is).

« Utoljára szerkesztve: 13 máj 26, 20:08:56 írta RoronoaZoro » Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2317 Dátum: 13 máj 26, 22:22:41 »

Jó kis rész volt, személy szerint eléggé élveztem. CC vs Luffy jól meg volt csinálva és én örülök, hogy nem az lett, hogy Luffy csak úgy hipp-hopp lenyomja CC-t. Mégis csak egy nagyágyú ő is, Luffy meg jelentősen túlértékelte magát. Kellenek az ilyen pillanatok is.

Brook és Sanji nagyon haláliak voltak a kisujjesküvel. Szeretem az ilyen poénokat benne.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2318 Dátum: 13 jún 01, 01:46:53 »

Szerintem nem ideggáz volt Nevet Szerintem simán eltüntette az oxigént a tüdejükből.. Gáz gyümölcs ergo minden gázt irányít sanszos... Az ideggáz egy előre létrehozott vegyület mint amiből a köntöse van... és Luffy megmondta rá már nem hatnak a mérgek...  Én erre nem is emlékeztem... miért nem hatnak rá a mérgek ???
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2319 Dátum: 13 jún 01, 06:43:50 »

Mert még Impel Down ban mikor Magellan beterítette a halálos mérgével és Ivan segítségével, valahogy legyőzte a mérget azóta immunins rá. Valószínűleg a szervezete megedződött a 20 óra harc során a mérgek ellen(plusz a gyógyító hormonoknak hála). 
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2320 Dátum: 13 jún 01, 11:47:03 »

Iva-chan nem csak gyógyító hormonokat adott neki, hanem olyanokat is, amiből a szervezete ellenagygot tud készíteni az őt támadott mérgek ellen. Ekkor mondta azt, hogy megpróbálhatja, de így sokkal kevesebb ideig fog élni. Ez után jött a 20 órás szenvedés.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2321 Dátum: 13 jún 01, 12:34:40 »

Részt linkelnétek ez melyik is volt ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2322 Dátum: 13 jún 01, 13:24:27 »

A 439.részben van ez.
Pontosan 10 évet vett el ez a beavatkozás az életéből de méreg immunitás nélkül már a Gyojin szigeten meghalt volna. Nevet Na meg azért a Mester mérgét is túlélte legalább.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2323 Dátum: 13 jún 03, 12:33:14 »

Hú ez 1 elég érdekes rész volt. Először is a rész elején lévő új háttérzene nagyon bejön.
Mone-ról sejtetettem, hogy ravaszkodik valamit, de ez a Vergo elég érdekes fickó. Bevallom, múlt héten nem bírtam ki, és elolvastam a mostani rész manga verzióját pár oldal erejéig, és ott nagyon titokzatosnak mutatták be ezt a férfit. Animében meg egyből lelövik a poént, hogy "csak" szorongotta Law szívét. Viszont még mindig van itt bőven rejtély, hisz hogy a fenébe szerezte meg azt Vergo ?

Kinemon visszatérése is hangulatos lett. Nami-Sanjin meg jót nevettem, hogy nem is akarja visszacserélni a testeket, bár ez a válasz nem volt meglepő tőle Nevet

Az viszont még mindig irritál, hogy Chopper ennyire chibis lett. Komolyan, olyan vékony a keze, hogy egy kicsit megszorítanák és szilánkosra is törne...
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 03, 12:34:47 írta Csabi28 » Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2324 Dátum: 13 jún 04, 08:50:25 »

Nem tudom, hogy azért volt szórakoztató a rész, mert mostanság nincs manga és így a One Piece elvonási tüneteim egyre nagyobbak egy következő részig, vagy tényleg jó volt.
Vergo arcán az a hús, annyira irritáló lett, hogy nekem lett volna kedvem benyúlni a monitorba és leszedni róla. Le a kalappal. Így színesen jobban átjött.
Ezekben a részekben engem mostanság Brook szórakoztat legjobban. Pont olyan fa humora van, mint nekem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!