24 máj 19, 02:53:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688387 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2145 Dátum: 13 jan 21, 15:30:57 »

Jó kis rész volt, legalábbis nekem tetszett. Habár vártam Franky "jelenését" is...
Ettől eltekintve, lehetett megint sokat nevetni a részen, főleg mikor Luffy találkozott a párduc(?) kentaurral.
A fej kirakós is jó volt  ikszdé
Rátérve a szinkronra a "tudós" hangját teljesen másnak képzeltem el, sokkalta magasabb hangszínt adtam volna neki.
Az Usopp által látott "madár asszonynak" a hangja megegyezett azzal, amit elképzeltem neki a manga olvasása közben.
Robinnak vajon egyfolytában nő a melle? Mert mint ha az előző résztől nőtt volna pár méretet... Na de lehet hogy tévedek.
Nami mandarinjai és Robin dinnyéi... ikszdé
Ja és a "gázról" is azt hittem, hogy zöld lesz, de hinni a templomban kell.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2146 Dátum: 13 jan 21, 16:16:16 »

Jó volt újra régi poénokat látni. Nosztalgikus volt az is, ahogy Usopp fellökte Zorót.  Nevet Ezen a szigeten van egy állatkert és onnan szöktek meg ezek az alakok.  Kíváncsi vagyok, hogy Brook mihez kezd majd egyedül.
Nami és Robin melle állandóan nő. Lassan már Tsunade kaliberűek lesznek. xD

Egy ideje újra elkezdtem nézni a részeket az elejétől és egy valamit nem értek. Mi értelme volt a Davy Back Fight-os részeknek ? Mikor legelőször néztem azt, hittem, hogy filler, mégis benne van a mangában. De semmit sem vesztettek volna, ha kihagyják. Még csak új infókat se kaptunk csak annyit, hogy Chopper szereti a vattacukrot. Na meg Luffy és Hancok találkozásánál köszönt vissza egy mondat erejéig. De semmi érdemleges nem történt a sztori szempontjából.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2147 Dátum: 13 jan 21, 16:26:47 »

Annak lehet később lesz szerepe az Ace által emlegetett kalóztalálkozón.

Ez a párduckentaúros rész benne volt mangában? Mindenesetre nekem nem rémlett, de rész talán legjobb poénja volt Nevet Caesar hangját én kicsit mélyebbnek  képzeltem, de az epic nevetése ezért bőven kárpótol. Nem értem a japánok hogy tudnak magukból ilyen hangokat kicsikarni. Moné meg tényleg nagyon jó lett. Remélem az a bizonyos Shichinukai nemsokára megjelenik...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2148 Dátum: 13 jan 21, 19:38:32 »

Ceasar és Mone hangja jó lett nagyon.
Mone hangja jó lett, Ceasarnak meg jó választás volt Frieeza/Mayuri kapitány szinkronhangja Mosolyog

Robinnak vajon egyfolytában nő a melle? Mert mint ha az előző résztől nőtt volna pár méretet... Na de lehet hogy tévedek.
Nami mandarinjai és Robin dinnyéi... ikszdé
Erre választ is kapsz ezen a képen:


Jó rész volt, ahogy jól láttam két fejezetet dolgoztak fel egy részben, reméljük marad ez az arány, mert így lesz a legkirályabb Nevet
Ja, amikor Usopp meglátta azt a madár csajt, és amilyen reakciót levágott, na az volt számomra a legviccesebb jelenet ebben a részben xD
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 23, 15:42:15 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2149 Dátum: 13 jan 21, 21:03:51 »

Az utóbbi 5-10 részben, Naminak és Robinnak volt annyi féle mellmérete, mint kb arca...
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2150 Dátum: 13 jan 21, 22:04:53 »

Jó rész volt, ahogy jól láttam két fejezetet dolgoztak fel egy részben, reméljük marad ez az arány, mert így lesz a legkirályabb Nevet

Az az egyetlen szerencséje jelenleg az animének, hogy mangában a Punk Hazard ív nagyon sok helyen iszonyat kapkodós volt. Például mangában csak annyit láthattunk az említett Párduc-kentaurból, hogy Luffy lecsapja.
Itt meg elég szépen ki lett bontva a jelenet. Szóval ilyen szitukkal nagyon finom és emészthető lenne a cselekmény. Mosolyog

Mert ugye attól még, hogy 2 fejezetből mentek a válogatások, elég sok minden ki is maradt, ami későbbre torlódott. Pojén

Nem dupla! Mod.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 22, 01:11:44 írta Hiei D. Legend » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2151 Dátum: 13 jan 21, 22:51:58 »

Ha csak az animét nézed, honnan tudod Mone és Caesar nevét?
Ne élj vissza azzal, hogy olvasod a mangát. Pláne ne ilyen látványosan. Ejnye-bejnye. Mosolyog
Mellesleg Buggyt is láthattuk már nem egyszer darabokban...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2152 Dátum: 13 jan 22, 01:13:32 »

Daninak igaza van. Nem kell elrontani az élményét senkinek. Mások direkt figyeltek, hogy még utalás se legyen a dolgokra te meg be trollkodsz ide ilyet. Elrontod az egész Arc varázsát és a találgatásokat. Meg ne lássak még egy ilyet!
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2153 Dátum: 13 jan 27, 14:04:58 »

Na ez eszembe nem jutott volna, hogy mitől ilyen a sziget.Bár semmi érdemleges nem történt néhány ütésen meg egy robbanáson kívül a részben, azért ez az info a végén ütött!:)
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2154 Dátum: 13 jan 27, 20:08:27 »

Ez is egy jó részre sikeredett. Már a tempót is teljesen megszoktam. Tetszenek ezek az új Punk Hazard ostok. Még csak 4 rész volt Ph-ból, de már kaptunk 3-4 új háttérzenét. Ideje is volt, mert nem volt túl nagy a repertoárja a One Pieces ostoknak.

Jó volt látni Luffyt és a kentaurt is együtt hülyülni, azt én is sajnáltam amikor végül harcolniuk kellett :S
A rész vége az ütött. Erre nem is gondoltam volna, hogy a 2 admirális harca miatt néz ki így a sziget.  smirksweat
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2155 Dátum: 13 jan 27, 21:01:52 »

Nekem is tetszett ez a rész. Végre láttunk egy új támadást Frankytól. Nagyon jól néz ki a kóla hajtású lézersugár. Kúl Már alig várom, hogy a többiek is mutassanak új támadásokat. Főleg Namira vagyok kíváncsi, hogy harcban mennyit fejlődött. Remélem, hogy kap valami erősebb ellenfelet, mert a Gyojin szigeten csak a csőcselék jutott neki, meg Robinnak is. Mikor annó a tudósok szigetén volt, olvasta, hogy a New Worldban olyan felhők vannak, amik megállás nélkül szórják a vilámot, mintha csak eső esne, azóta várom, hogy majd mutasson valami hasonló támadást. Nevet

A Mester tisztára olyan, mint Brook lélek alakban. kíváncsi vagyok, hogy van e normális teste.
Remélem, hogy nem csak állati ellenfeleik lesznek, mert abból elég sokat láttunk a Strong World moziban.
Milyen brutális erejük van az Admirálisoknak, hogy nem elég, hogy a szigetkét felét elintézték az elemükkel, de ez még 2 év után is látszódik. o_O  Nem csoda, hogy Teach is fut előle ezerrel, még ha az ereje megnövekedett az öreg erejének ellopása miatt. Arra most nem emlékszem, hogy ez a TS előtt vagy után történt, de gondolom, hogy előtte.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2156 Dátum: 13 jan 27, 21:21:28 »

Üdítő volt ez a rész. 90%-ban minden a helyén volt. Nami és Robin rajzolásával csak most veszem észre hogy baj van. ikszdé Na mind1. A kezük tiszta vékony. Hmm?
Luffy nagyon jól összehaverkodott a kentaurral. Sajnálom hogy így alakult. Szomorú
Amit nagyon elrontottak a részben az az hogy a luffy háta mögött lévő kentaur támadásra készült, de luffy még egy hajszálnyit se érzett belőle? Szóval ha robin nincs akkor kaptunk volna egy 10-15 métert repülő luffy-t. smirksweat
Pedig Gyojin szigeten is mondta hogy '' nem elég jó '' még az észlelés színe. Ezt nem értem, mert valamit mégis éreznie kellett volna.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2157 Dátum: 13 jan 27, 21:40:42 »

A futós jeleneten kívül szerintem helyén volt Nami rajzolása.
Luffynak már rég pontos számadatot kellet volna mondania az ellenfelekről.  Lehet, hogy nem passzív az észlelés színe, hanem csak akkor működik mikor használni akarja.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2158 Dátum: 13 jan 27, 21:41:35 »

Jó rész volt. Eszméletlenül erős lehet az a 2 admirális, ha ezt művelték a szigettel Nevet

Kentonsama: Igazad van. Ez engem is idegesít. Mióta Luffy tud hakit használni (és tudjuk, hogy mind a 3 fajtára képes) azóta egyszerűen nevetséges hogy tized rangú senkik meg tudják őt lepni. Ez már a Filler alatt  is idegesített, de betudtam annak, hogy az csak "filler".
De itt azért már tényleg bosszantó, hogy gyakorlatilag mindenki be tudja őt támadni mintha nem is tudna hakit használni.
Eszméletlenül nagy rést hagy a védelmén. Nem hinném, hogy a sötét király erre tanította 2 évig. (Tudom, hogy csak 1,5 évig tanította, de lényegtelen)

Vagy B varzió azt is tudta, hogy Robin látja az ellent és direkt meghagyta neki szórakozásból, de akkor meg ki kéne vele mondatni, hogy "tudtam, hogy le fogod ütni " De mivel ezt nem mondta így ezt nem tartom valószínűnek.

Mert az még rendjén is lenne ha csak Nami akarná leverni mert már megint kretén volt, és direkt nem tér ki, az úgy vicces. Nevet

Tilon: Szerintem ő arra mondta, hogy Gigásziak a csöcsei de semmi teste nincs. Mostanában tökéletesen aránytalanul rajzolják meg szegényt. Mind1 az OP-t nem azért nézem mert jó a grafika, [régen amikor elkezdődött a sorozat akkor sem volt jó (legalábbis általában ezt mondják rá), bár bevallom őszintén nekem az a rajz stílus sokkal jobban tetszett.] hanem mert vicces és izgalmas (már amikor nem húzzák el túlságosan a dolgokat). 
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 27, 21:51:23 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2159 Dátum: 13 jan 27, 21:59:02 »

Ejha, ez az epizód iszonyat gyorsan elment. CC jeleneténél néztem rá a játékidőre, és azt hittem még ugyanennyi vissza van. Hát én ezt nem szoktam meg a One Piece animénél. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!