24 máj 19, 08:46:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688482 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1980 Dátum: 12 nov 15, 23:01:55 »

Sabaku az a jelenet a 6os mozi végén van. Nagyon jó movie lett, csak kicsit se one piece-es xD
Naplózva

Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #1981 Dátum: 12 nov 16, 13:22:14 »

Látta valaki a Nami OVA-t? Ha igen, vélemény?Mosolyog
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1982 Dátum: 12 nov 16, 14:14:13 »

Szépen összesűrítették  14 rész eseményét 6 epizódos időtartamra. A grafika is nagyon adta, de majdnem teljesen ugyanaz, mint az Arlong arc, szóval kb. semmi új.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1983 Dátum: 12 nov 16, 15:58:05 »

Azért voltak benne eltérések, nem is kevés. Legalábbis az apróságokban. Szerintem érdemes megnézni. A most érkező Luffy története is valami ilyen film lesz. Úgy látszik minden szereplő megkapja a maga kis egyéni történetét egy összefoglaló keretében. Volt már Arabasta és Druum sziget, most volt Nami, és December 15.-én jön Luffy története. Szerintem jön majd a többieké is, ezzel kikerekítve a csatlakozás előtti és a csatlakozási sztorit.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1984 Dátum: 12 nov 17, 19:34:53 »

Szépen összesűrítették  14 rész eseményét 6 epizódos időtartamra.
Csabi28: Kábé 2 óra tartalmába sűrítették össze az egész Arlon arc-ot.

Most minek írtad le ugyanazt, más szavakkal? Nevet Csak szerintem gáz, ha egy modi hsz vadászkodik? ikszdé

Amúgy meg nem mai szintű grafika a Namis ova, mivel az kifejezetten szépre sikerült, de a mostani részek animációs (és sajnos minden egyéb) színvonala a béka segge alatt van.

Katasztrófa hogy alig pár rész filler lesz, Punk hazard így valami borzalmasnak ígérkezik...
Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1985 Dátum: 12 nov 17, 21:07:57 »

Most néztem meg . Nosztalgiának jó volt .

Látom a Z-nek is lesz egy kis felvezetője , mint ahogy a Strong World-nek is volt . A Strong World vége nagyon epikre sikeredett , kíváncsi vagyok ez , hogy fog sikerülni. Aokiji , Kizaru benne lesz ha jól láttam . Nem tudja valaki mikor jelen meg a DVD ?
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1986 Dátum: 12 nov 17, 23:16:22 »

A moziban való bemutatás után 9-12 hónappal később szoktak megjelenni az ilyen anime filmek. Inkább a 12 hónap a jellemző. A "Z" film bemutatója December 15.-én van.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #1987 Dátum: 12 nov 18, 15:37:57 »

Nevet
Ez a rész baromi jó volt Nevet
Zoron mindig nagyokat nevetek, hol a hülyeségén, hol a beszólásain Nevet "Orrvérzés-kun" vagy ép "Elég olcsó vágy" ikszdé
Ami a legjobban tetszett a visszaemlékezés volt Mosolyog
Remélem kapunk egy új openinget Mosolyog meg valami új "felvezető szöveget" nem tudom minek hívják az elején a beszédet.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1988 Dátum: 12 nov 18, 15:47:18 »

A felvezető talán új lesz, de opening még nem lesz új sztem. A one piece sosem bővelkedett openingekből.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1989 Dátum: 12 nov 18, 17:42:16 »

Hát azért jó pár openingel rendelkezik. Plusz a mostani bevezető eléggé erre a szigetre vonatkozik említik is benne, hogy 10.000m-el a tengerszint alatt, szóval szerintem sanszos, hogy mind a 2ő cserélve lesz Mosolyog.
Végre újra indulnak a kalandok Nevet.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1990 Dátum: 12 nov 18, 18:06:11 »

572.részre visszatérve:
Pekoms vs. Caribou harca tetszett, jól megvolt animálva, azért a Zoan gyümölcs adta Mosolyog Pekoms mondata így még nagyobbat ütött, mint a mangában Mosolyog Mondjuk, amikor Caribou elő vette a kaszát és eltűnt Pekoms, aztán megütötte, én azt a jelenetet máshogy képzeltem el. Csak így elhajol vagy valami és aztán üti meg, de így is jó lett. Pekomsék helyébe biztos Caribou-t is magammal vittem volna, persze megkötözött állapotban, azért az a 200 millió beli jól jön, Big Mam 1 napi édesség adagja biztos fedezve van abból.
Végén Tashigi jelenete és Smoker belépője hatalmas volt (még így animében is) *.*

573.rész:
Nagyon vicces volt, a bevágások jók voltak és illettek ehhez a részhez. Összességében nagyon jó rész volt, nem tudok többet írni róla. Max annyit, hogy tovább álltak a Gyojin-szigetről és mennek szépen át az Újvilágba Mosolyog

Lesz egy olyan sanda gyanúm, hogy új opening jön majd nemsokára, talán a következő részben vagy pár rész múlva.
RoronoaZoro, akkor viszont lehet igazad lesz és mindkettőt cserélnek.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 18, 20:12:24 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Shing
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



WWW
« Válasz #1991 Dátum: 12 nov 18, 21:59:22 »

Nagyon jó volt a legújabb rész, most néztem meg. Olyan One Pieces volt...   Nevet Nyelvesít Remélem a következő ív is jó lesz...
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1992 Dátum: 12 nov 19, 12:37:14 »

573:

Igaz most még annyi minden se történt, mint egy átlagos kevés cselekményes részben, de irtó hangulatos lett ez a Gyojin sziget befejező rész.

Madame jóslata szerintem befog következni, mert érezhető a feszültség körülötte. Én arra tudok tippelni, hogy:
a:- Doflamingo irányítja majd Luffy-t és elpusztítja a szigetet
b:- Valami henge no jutsus átalakul Luffy-ra, bár azt csak Mr 2 tudta használni, akkor pedig valamilyen módon Luffy klónokat csinálnak

A lényeg, hogy szerintem nem Szalmakalapos barátunk fogja önszántából lerombolni a szigetet.

A jelenet, amikor mindenki besz#r a tudattól, hogy Luffy a legveszélyesebb utat fogja választani, hatalmas volt ikszdé

Tetszett a rész végi "mini amv" is, szépen összefoglalta az Új világgal kapcsolatos dolgokat.

Mivel még nincs híre, új opening és felvezető szerintem csak a Z ív után lesz, elég nagy valószínűséggel.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1993 Dátum: 12 nov 19, 21:01:32 »

Shirahoshi vicces volt, hogy maradjanak még egy évig. Az nem számít bakinak, hogy Nami meglepődött, hogy miket csinálnak a szigetek mágneses terei, hisz egy időjárás kutató szigeten volt összezárva egy csapat tudóssal két évig, akiknek volt egy csomó könyvük az Újvilág időjárási rendellenességeiről. Úgy tűnik pár oldalt átugrott tanuláskor. Nevet

Azért hiányoltam, azt a részt , amit a Grand Linera való átkeléskor is beraktak, hogy felsorolják, az álmaikat, hogy miért mennek oda. Szerintem jobb lett volna, mint ez a "Szétkaszabolok mindent"" és, hogy "Ellátom a sérüléseiteket, akármilyen súlyosak!" mondatok.  Meg így furcsán jött ki, hogy Nami azt mondta, hogy, nem nem engedi Luffynak, hogy a legkeményebb szigeteket felé hajózzanak erre meg azt mondja, hogy "Oda viszlek titeket, ahová csak akartok!" >.<#

Én úgy tudom elképzelni a Madame jóslatának beteljesülését, hogy inkább Luffy miatt pusztul el a sziget és nem ő maga pusztítja el. Mondjuk valamelyik következő fő Boss azért akarja elpusztítani a szigetet mert már Luffy területe és így akarja felhívni a figyelmét.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1994 Dátum: 12 nov 25, 04:01:54 »

574:

Teljesen elégedett vagyok ezzel a résszel. Végre volt egy kis utazásos bolondozás, és a végét is sikerült úgy megcsinálni, hogy már várom a következő részt.

 Annak ellenére, hogy a mangában nem teljesen ilyen volt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!