24 máj 19, 23:14:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688770 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zoro92
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #720 Dátum: 10 szep 03, 16:22:06 »

Szerintem jövö hétvége....de lehet ezis tulzás...lehet szept vége....szerintem igy nézz visza Gondolkozik
Naplózva
matyi35
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 4


« Válasz #721 Dátum: 10 szep 03, 16:39:24 »

NA REMÉLEM igazad lesz mert Októberig már elfelejtem hogy mi a rák történt eddig   smirksweat Nevet
Naplózva
nec1
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #722 Dátum: 10 szep 03, 17:52:41 »

MAG D. ANYUS, bexarás
Ú Ú, hatalmas, én megvagyok nélküle.
Akkor jön mikor jön, egyéb irányú lefoglaltság miatt, én azt sem bánom, ha még nem jön felírat, mert akkor tuti nem aludnék semmit sem.
 bow
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #723 Dátum: 10 szep 03, 18:21:40 »

NA REMÉLEM igazad lesz mert Októberig már elfelejtem hogy mi a rák történt eddig   smirksweat Nevet
Akkor itt az idő felfrissíteni az eddig történteket az összes rész újranézésével ikszdé
Naplózva
Johnny08Piccolo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16

Jr.


« Válasz #724 Dátum: 10 szep 04, 09:45:22 »

Hát én ezt most nem tudom, hogy rossz hírnek vegyem, vagy jó hírnek. (?) Nevet
Naplózva

"If you die, I'll kill you!" by Zoro.
zoro92
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #725 Dátum: 10 szep 04, 09:57:08 »

Előző hszt nem idézünk!

Moderátor


Hát mivel még nemmost lesz felirat csomag....szerintem rossz hir.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 04, 11:05:31 írta Aes Sedai » Naplózva
soboka
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43


« Válasz #726 Dátum: 10 szep 04, 10:01:18 »

Nézd újra őket.
Remélem szeptember végén adják ki a csomagot és akkor biztos sok felirat lesz.
Kiváncsi vagyok milyen lesz a kövi arc vagyis inkább az előzőnek a folytatása  >.<#
Biztos nem fogunk csalodni Luffyban és a csapatban  kacsint
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #727 Dátum: 10 szep 04, 12:45:38 »

Úgy gondolom, hogy filler és filler között is nagy különbség van. Tudom, hogy mit jelent a filler de ettől független így gondolom. Sokszor meg is jegyzik egy filler résznél, hogy csak félig az, pedig nincs bent a mangában. Ha továbbviszi a történetet vagy más helyre vagy személyekre koncentrál az adott időben. Az ő fejlődésüket mutatja be akkor el is lehet fogadni azt a történet részeként és nem fillerként tekinteni rá. Legalábbis én így gondolom.
Naplózva
Monkey D. luffy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #728 Dátum: 10 szep 04, 18:28:02 »

Én is várom eléggé a felirat folytatását.  ; )
Naplózva

tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #729 Dátum: 10 szep 04, 22:33:01 »

Szerintem mindeki de nem kéne mindenkinek ennyire irogatni mert az adminok begajdulnak aztán soha a büdös életbe nem lessz folytatás szóval várjunk de ha már végképp nem tudtok akkor tok pár megoldást
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #730 Dátum: 10 szep 05, 07:07:31 »

Az adminok hiába "gajdulnak be", ha a fordítóknak lesz elege a követelőzésekből, akkor van baj Nevet Amúgy minden követelőző hsz elvesz a kedvünkből egy szilánkot, szóval folytassátok csak a kérdezősködést, szilveszterkor találkozunk kacsint
Naplózva

Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #731 Dátum: 10 szep 05, 07:43:19 »

Hát ha így haladunk lehet csak Húsvét ikszdé Kicsit változtatni kéne azon,hogy: "Mikor jön a felirat?" stb.. Akkor lesz amikor jön. Ez tök egyértelmű nem tom minek kell kérdezni. Érdekes a többség meg bírja állni,de vannak kivételek. Megint azok miatt lesz később kiadva a felirat. Esetleg még több felé is szedik  Technikai KO Kicsit változni kéne...
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 05, 07:44:10 írta Bereja » Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #732 Dátum: 10 szep 05, 10:44:07 »

Most ne piszkáljátok a fordítókat, mert már így is elvonási tüneteim vannak a heti 1 résztől (az is angolul). Egyenlőre csak nyalizzatok (rajtam kívül mindenki aki akar) és attól hátha megjön a kedvük smirksweat
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #733 Dátum: 10 szep 05, 13:31:50 »

Ja üljetek ap icsátokon azt várjatok mert ha miattatok fogok cirmogni nem lessz jó vége legyetek türelmesek vagy addig nézzetek mást vagy a f****m tudja csak hadjátok békén  fordítokat mert most,h suli meg meló még nehezebb nekik hidjétek el tudom én máshol vok fordító és non gáz
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #734 Dátum: 10 szep 05, 14:07:29 »

Egyenlőre csak nyalizzatok (rajtam kívül mindenki aki akar) és attól hátha megjön a kedvük smirksweat
A nyalizás undorítóbb, mint a sürgetés.
Mi csak annyit kérünk, ne legyen sürgetés és folyamatos "mikorleszmikorlesz" kérdéssorozat. Pont. Kész. Ennyi. Finito. Ende.
A kiadás előtt legalább 1-2 héttel beharangozzuk ha már körvonalazódik a publikálási időpont, előtte azért nem írjuk meg mikor lesz, mert még mi magunk sem tudjuk mikor jön. ^^

Tapi most beírhatná akár, hogy jövő hét szombaton lesz OP pack... de ha jövő héten neki közbejön valami és nem tud az ütemezés szerint fordítani, akkor csúszik a kiadás és csak a mi fejünk lesz lekapva, hogy: "de megígértétek". És teljesen jogos lenne részetekről... szóval mi sem akarunk senkit szopatni azzal, hogy feleslegesen ígérgetünk, úgyhogy inkább nem írunk semmi pontosat... még.
Sz'al amikor már tényleg célegyenesben vannak a srácok (és a csaj Nevet) a fordítással, akkor szépen kint lesz a blogban egy dátum, ide a topicba is beírjuk és talán még a főoldalon is kint lesz... és akkor biztos lesz kiadás.
Addig a "Mikor lesz?" kérdésre mi is csak annyit tudunk válaszolni: "Amikor készen lesz."

Kápísi? Nevet

Addig is nézzetek Fairy Tailt, Get Backerst, Dragon Ballt, stb... annyi jó anime van. kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!