24 máj 19, 02:52:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688387 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
EnvyX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 109


« Válasz #570 Dátum: 10 aug 16, 02:21:54 »

ki az aki Smoker után jön?senki nem jut eszembe aki hasonlítana rá:D valahogy ismerős de mégse xD

Dragon.
Már találkoztunk vele Loguetown-ban, mielőtt Luffy-ék beléptek A Grand Line-ra. (53. rész...)
Gyorsan felejtesz  Pirul
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #571 Dátum: 10 aug 16, 12:10:08 »

Csak én nem vágom milyen hétfoi gigafrissítésrol van szó vagy más se?  >.<# És koszonom a feliratokat  bow Mongyuk én már 282-nél vagyok de turelmesen várom hogy "beértek" engem és ozt én is belemerulhetek jobban  Nevet És egy kis bejegyzés számomtól a turelmetleneknek:Jah és nemtudom hogy képzelitek ezt Tapion-sama még az egész csapat hogy "csak" 19 részt attatok ki a 400 helyett amit vártam úgyhogy ennyit tolem xD
Nézzed a blogot, azon le van írva.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #572 Dátum: 10 aug 16, 13:42:12 »

Dragon?
tényleg nem árt átnéznem a régi részeket,nem nagyon emlékszek rá smirksweat
De ennyire hülye nem lehetek,most csak azért is újranézem azt a részt:D

----
és tényleg itt van,igazad van:D
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 15:00:57 írta Mistich » Naplózva

afiifafiifa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #573 Dátum: 10 aug 16, 15:24:52 »

Hali
Hat ti megvagytok borzadva eskuszom meg 100 resznel se tartok es mar ujabb szeretetcsomag Nevet

Es ma olvastam h meg futo anime.

Eddig csak szerda-csutortokrol szerda-csutortokre eltem a shipu miatt most mar legalabb mindennaposak ezek a beteg animek Nevet

Kossz nektek

ui.: valaki tud meg ilyen idiota animekat? naruto inuyasha onepiece trigun
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #574 Dátum: 10 aug 16, 15:33:36 »

Igen: Fairy Tail Nevet

Apropó Tapinak köszönhetően felkerült az oldalra One Piece #245-260. részek felirata. 263-ig volt tervezve, de egy kis technikai bibi közbejött, folytatás amint lesz rá idő. Jó szórakozást. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 15:34:21 írta Cart D. necker » Naplózva
nec1
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #575 Dátum: 10 aug 16, 16:43:49 »

tekergetem a híreket, manga, anime, és mondom, a Dragon Ballt már végignéztem, a többi számomra  érdektelen, és a One piece is ott figyel közöttük áááááá
megőrülök (ezt már nem fogom tudni végignézni Szomorú  holnap utazok melózni)
királyság köszönöm

 bow

Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #576 Dátum: 10 aug 16, 17:54:37 »

pocket divix encoderrel konvertáld át (feliratot is rá lehet égetni), hogy majd tudjad telón nézni utazás közben. xDD
Naplózva

HKMax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #577 Dátum: 10 aug 16, 18:09:58 »

Nem tudom, hogy jó helyen teszem-e, de szeretném megköszönni az anime feliratozók munkáját! És csak így tovább! Nevet
Naplózva

Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #578 Dátum: 10 aug 16, 18:12:03 »

Legújabb kedvenc mondatom/jelenetem Nevet Hogyan találjunk ki új támadásneveket?
Idézet
- Mennyi 108-nak a kétszerese?
- 216.
- 216? Azt sokáig tart kimondani.
- Akkor mondj amit akartsz.
- Jó! Akkor 300!
- Oké!
- Gomu gomu no...
- San-byaku pound...
-Cannon! (300 fontos ágyú)
Hát ezen dőltem egy sort Nevet
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #579 Dátum: 10 aug 17, 12:27:34 »

köszke a következő felirat csomagot NKWT!! Igaz még 120 résszel levok maradva de bepótlom Nevet Water 7 arc engem is már nagyon érdekel.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #580 Dátum: 10 aug 17, 18:19:20 »

most végeztem 5 perce a legújabb feliratcsomaggal,de már most várom az Enies Lobby arcot xD
Miért van olyan érzésem hogy ez az arc után Luffy vérdíja meg fog ugrani egy "kicsit"?xD
Remélem Franky csatlakozni fog hozzájuk,nagyon nagy arc a gyerek xD
Naplózva

Tenery
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 19


« Válasz #581 Dátum: 10 aug 17, 19:04:08 »

franky csatlakozni fog de számomra kicsit irritáló az ürge Mosolyog de nekem lene egy olyan kérdésem hogy nem tud valaki valami oldalt ahonnan le lehet tölteni a részeket mert itt 260 ig van fent és felirat is addig  van és ha jön az új csomag nem akarok a kor tökölni a részek letöltésével persze olyan kéne melyik alatt jó lesz a felirat válaszotokat élőre is köszönöm bow
Naplózva


zoro92
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #582 Dátum: 10 aug 17, 20:53:53 »

franky csatlakozni fog de számomra kicsit irritáló az ürge Mosolyog de nekem lene egy olyan kérdésem hogy nem tud valaki valami oldalt ahonnan le lehet tölteni a részeket mert itt 260 ig van fent és felirat is addig  van és ha jön az új csomag nem akarok a kor tökölni a részek letöltésével persze olyan kéne melyik alatt jó lesz a felirat válaszotokat élőre is köszönöm bow
Lényegébe az öszes videó jó minden felirathoz csak kell egykis ész .....én pl nem innen töltöttem le a videokat hanem 60 mb -es hd minöségü vidiket töltöttem le ...egypár nál volt hogy csuszott a felirat ..olyankor csak a Gom player be lenyitom a options subtitle és forward/backward al beálitom Nevet
Naplózva
Dittkee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 26


« Válasz #583 Dátum: 10 aug 17, 22:35:40 »

Sziasztok! Végül is nekem ugyanaz lenne a gondom, mint Tenerynek: Mivel amikor elkezdődött a One Piece hétvége kaptam egy FTP címet ahol az anime 263 részig fent is van... De mivel a NKWT is eredetileg addig tervezte a felirat kiadását, na már most ha ez sikerült is volna akkor azon az oldalon nem lenne több letölthető videó...na és akkor most lenne egy kérdésem/ kérésem: tudna nekem valaki PM-be egy olyan oldalt vagy FTP címet adni ahol a többi vidit is le tudnám tölteni, és akkor már csak a feliratot kell türelmesen megvárnom...
A másik pedig, hogy eddig a NKWT a KF team feliratát használta, na mármost találtam egy olyan oldalt, ahol csak 271-ig vannak felrakva a videói... Hogy tényleg ennyi van e vagy csak ennyit raktak fel azt nem tudom, na szóval lehetséges e az, hogy egy másik Team feliratát is használni fogják???
Válaszotokat előre is köszi!!!
Naplózva
zuio
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #584 Dátum: 10 aug 17, 22:41:35 »

szerintem az NKWT adni fog információt arról hogy hol lehet letölteni a további részeket, szóval szerintem várjátok meg míg hazajönnek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!