24 máj 19, 08:50:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 688495 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #480 Dátum: 10 aug 10, 17:56:44 »

Nos megnyugtatásodra még egy idézet Tapion-tól:"A munkálatok gőz- és kávéerővel zajlanak, ám nemcsak a következő pakkot csináljuk, hanem már a következő utáni pakkból is vannak elkészült részeink, hogy minél gyorsabban kiadhassuk."
Gondolom tisztában vagy vele, hogy a "pakk" szó nem egy darabot jelent, de mivel úgy látszik te még nem találtad meg a csapat hivatalos blogját itt egy kis link http://naruto-kun-hu.blogspot.com/ egyébként habár ez OFF a blogot is csak ajánlani tudom jobb, mint amilyen Carté volt egykoron.  Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
zuio
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #481 Dátum: 10 aug 10, 18:34:53 »

elolvastam, csupán arra próbáltam rávilágítani hogy nem kötelező nekik kiadni 40-50 részt a héten még akkor sem ha azt mondták, hogy jönni a fog a kövi pakk. A "pakk"-al megfogtál, legyen akkor 4-5 db felirat. Én is várom a feliratokat habár én tudok angolul, és végig is néztem az összes részt, az ismerőseim viszont nem, és gondolom az itt levők többsége sem, lehet hogy ezt meglepetésnek szánták, nem kell kiprovokálni azt, hogy mégse adják ki mert lelőttétek a poént  Hümm-hümm
Naplózva
blacking
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #482 Dátum: 10 aug 10, 18:39:53 »

szerintem ezen nem kene vitazni:D akkor adjak ki mikor ok ugy gondoljak h nah most itt az ideje:P
Naplózva
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #483 Dátum: 10 aug 10, 18:48:46 »

Ott a pont!

És higgyétek el nem maradtok feliratok nélkül a nyaralás előtt. De ne számítsatok újabb száz részre. Tessék önmérsékletet gyakorolni, és beosztani a pakkokat, különben ínséges idők várnak rátok, miután beértük az aktuális részeket. Nevet

Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #484 Dátum: 10 aug 10, 19:24:03 »

Én is nézem angolul úgyhogy éppen nem lenne gond ha nem adnák ki, de már pár éve ismerem ezt az oldalt és ahogy Tapion is írta a pár hét az náluk tényleg pár hét sőt mi több eddig amit ígértek azt be is tartották szóval attól biztosan nem félek, hogy felirat nélkül maradnánk.
Egyébként pedig a beosztásról=>A végén csak egyetlen egy maradhat  Ördögi Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #485 Dátum: 10 aug 10, 20:16:12 »

Szerintem egy rész lesssz amit ötfelé daraboltak rarban*, és abból majd kapunk kettőt... xDD

*tömörített -> csomag -> pakk

Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #486 Dátum: 10 aug 10, 20:18:10 »

Látom elvannak a gyerekek, ha játszanak XDDD One Piece valóban érkezik Balaton előtt, tehát 1 héten belül, csak kérdés, hogy mégis melyik nap? Nyelvesít De várjatok csak, izguljatok csak ikszdé én izgulok a legjobban XDDDDDDDDD
Naplózva

Sandaimesama86
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #487 Dátum: 10 aug 10, 21:22:27 »

Itt legalább betartják amit ígérnek, nem úgy mint odaát Nevet Várom a feliratokat!  bow
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #488 Dátum: 10 aug 10, 21:38:24 »

Itt legalább betartják amit ígérnek, nem úgy mint odaát Nevet Várom a feliratokat!  bow
kacsint. Ehhez nincs több hozzáfűznivalóm. Nevet

Hmm... lehet, hogy szombaton poénból csak 1 feliratot rakunk ki 5 felé darabolva, ahogy Shiro is írta :DDD

Apropó, hogy ne térjek el annyira a témától. Ma újra belevetettem magam a sorozatba, úgyhogy ledaráltam délután 10 részt, most tartok 68-nál (jó, tudom, le vagyok maradva XDD), de tényleg egyre jobb. Nevet
Naplózva
numen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #489 Dátum: 10 aug 10, 22:12:20 »

Az égetett részeket fogjátok folytatni?Mosolyog
Naplózva
blacking
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #490 Dátum: 10 aug 11, 08:25:07 »

Hatt cart ugy a jo h meg csak ott tartasz:D tehatt mire ki jon az osszes felirat te akkor erkezel oda:D:P;)neked van a legjobb dolgod:D:P
Naplózva
barkoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #491 Dátum: 10 aug 11, 09:40:32 »

ez mennyire igazXD szerencsés ember:) az elsö 10 rész baromira lapos de aztán az isten se tudja leállitani az embert a nézésérőlXD szerintem nagyon ügyesen felépitett története van és nem veszit a lendületből:p ahogy kedves forditóink sem veszitenek belőle Nyelvesít kitartást a forditoknak  Mosolyog
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #492 Dátum: 10 aug 11, 10:07:21 »

Köszönjük szépen kacsint Igyekszünk minél minőségibb munkát végezni rövid idő alatt ^^ De szerintem menni fog Nyelvesít

Amúgy már látom előre, hogy az első két rész alatt végig azt mondjátok majd magatokban: nem igaz, erre vártam eddig? XDDD Istenem, miért büntetsz ezzel a karakterrel? XDDDD

Türelem One Piece-t terem Nevet És most zuhanok vissza fordítani xD
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #493 Dátum: 10 aug 11, 10:51:46 »

Lehet nem biztos hogy teljesen filler lesssz. xD Ha azt vesszük a fillerek egy része nem is filler. hmm

Coby és Mepo története, A Kis Buggy nagy kalandja, Jango Dance Carneval, voltaképp benne vannak a mangában, meg a mostani fillerek is.

S aszem van még néhány ilyen mellékszál amit feldolgozhatnak.

De azért meglep, hogy 11 év alatt kb csak 40 csapterrel let közelebb az anime a mangához, és nem voltak eszeveszett filler áradatok. xDD

Naplózva

lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #494 Dátum: 10 aug 11, 11:42:38 »

Na bejeztem a Namis történet szálat tegnap.Nekem eddig ez a rész tetszett a legjobban.Most már csak 2*5 rész van és utol érem az égetett videós kiadást.Megkérdezhetem h égetett részek mikorra várhatóak?

És köszönöm a munkátokat NKWT!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!