24 máj 02, 17:24:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 684936 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3225 Dátum: 16 jan 31, 18:39:51 »

Nem tudom h láttad e a speciel részt, amiben Luffy legyőzte a Z-t. Csak azért kérdezem mert Z egy admirális szintű volt és Luffy alap formban legyőzte.

De abban igazad van h egy yonkou ellen ez édeskevés lesz.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 31, 18:42:20 írta jasek89 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #3226 Dátum: 16 feb 01, 20:12:04 »

Egyben daráltam le most az utolsó 5 részt...és hát eléggé hullámzó volt. Ez az utolsó fejezet pl. nagyon hangulatos és szép lett, de pl. a Gear 4-os (két hete) nekem csalódás volt. Szóval ja, elég hullámzó volt, hol sikerült átadniuk a hangulatot, és olyankor volt pár egészen kiváló pillanat, hol elment, és nem tudtam élvezni.
Remélem, hogy ezt a 10 percet nem fogják 3 részig húzni Nevet Nagyon remélem...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Yonkou
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #3227 Dátum: 16 feb 01, 21:18:31 »

Luffy lenyomta Z-t, ez tény és való, ahogy az is, hogy elég lényeges erővel rendelkezett (mármint Z). De azt azért ne felejtsük el, hogy nem rendelkezett démongyümölcs-képességgel, ebből adódóan a támadásai korlátozva voltak, míg vele ellentétben egy gyümölcshasználónál a támadások elég sokfélék lehetnek, ami azért jóval nagyobb kihívást jelenthet majd, mint egy "sima" ökölharc.

Ésssss büszkén jelentem hatodik neki futásra sikerült végig néznem PH arcot és csak egyszer hagytam félbe egy hétre:D
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 21, 13:41:34 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3228 Dátum: 16 feb 21, 13:40:55 »

Animében mennyivel emészthetőbb Kinemon. Mangában elviselhetetlenek voltak, de az animében egyáltalán nem az. Momo viszont itt is zavaró, pedig még alig szerepelt.
Daninak meg igaza van CC amiket tett azért az nagyon durva. Kíváncsi vagyok mivel fogja kompenzálni és magyarázni a tetteit. Még mindig hiszek benne, hogy tagnak szánja Oda.
Apropó eddig le se esett, de Vegapunk démongyümölcsöt evett feltételezem, hogy Logiát vagy Zoant vagy, ami még valószínűbb, hogy ő is cyborgot csinált magából. Mivel túl élte a robbanást és mérgest gázt, pedig az epicentrumában volt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3229 Dátum: 16 feb 21, 14:24:52 »

A mai rész egyszerűen kínlódás votl számomra, tele full logikátlan jelenetekkel. Mangában se értettem és most se h pl Mansherry hercegnő miért nem inkább Luffy-ra és Lawra pazarolja el a könnycseppeket, továbbá az is elég vicces h Zoro inkább kalitkára pazarolja a drága időt minthogy visszatartsa vagy esetleg legyőzné Doffy-t.

Oda zseniális, de ezt az mérhetetlen időhúzást ami most az anime-ben és a ehhez kapcsoló mangarészekben tök felesleges volt, sokkal badassabb lehetett volna ha Luffy azzal az egy ütéssel kivégezte volna, amikor lejárt a G4, sokkal nagyobb szenzáció lehetett volna.
Továbbá arról is leszokhatna már, hogy Luffy mindig KO-val fejez be egy harcot, míg a társai karcolást se kapnak be. Nem értem miért kell ennyire nyálasra, csöpögősre csinálni a finálét.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 21, 14:30:58 írta jasek89 » Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #3230 Dátum: 16 feb 21, 22:04:58 »

Egyetértek jasek89.Még annyit fűznék hozzá,hogy a hercegnő  nagyon óvatlan a képességével,mert  szétszórja az erejét és nem csak a civilek,hanem Doffi és a többi család tagja is  bármikor meggyógyulhat. Ez itt a legnagyobb baki.
Kairoseki épületben meg se említem,most komolyan senkinek se ugrik be,hogy oda kéne menekülni? Nevet Futás helyett mozizhat Nevet
Maga a rész rendben volt.Legalább dofflamingoban nem kell csalódnom.

Szerintem Zorronak nincs esélye Dofflamingo ellen,még sérülten se.Azért kalitkának is van egy gyengepontja.http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/787/14Ezek szerint a kalitka nem zárul be teljesen.
Ezzel most 3több bakit mondtam Nevet .
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3231 Dátum: 16 feb 22, 06:16:44 »

Megnézném Doffy arcát amikor Sabo, Burgess Zoro és Fujitora neki esne   Ördögi. Amugy szerintem nem az a lényeg hogy össze nyom mindenkit a kalitka, hanem hogy olyan közel kerülnek igy Doffyhoz hogy Neki fél perc lenne mire kivégezné a maradék lakosságot Mosolyog

Zoro azzal hogy nem segít be lehet tudni annak, hogy sose avatkoznak a másik harcaba, ezt Neki kell megnyernie egyedul Mosolyog de szerintem Zoro nem is tudja hogy most Luffy offon van  Gondolkozik
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3232 Dátum: 16 feb 22, 07:30:19 »

Jó ez még belefér, hogy Luffy-nak kell legyőznie a végső bosst, de mikor volt Luffy-nak olyan harca amikor ne a halálán legyen a  végén? Talán egyedül Ceaser ellen volt értelmes harca, de a többi túlbonyolította Oda. Sztem az ilyesmiket inkább egy yonkou ellen kéne ellőni, elvégre azok a legerősebbek, nem az ilyen pöttöm karakterek (mint pl Hodi) ellen....
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3233 Dátum: 16 feb 22, 07:42:26 »

Persze igaz.. Csak azert a bossok és az utánuk következő emberük között hatalmas különbség van mindig Mosolyog Lucci és Kaku között is nagy volt a doruku vagy mi Nevet Hódi is messze erősebb volt mint a polip ( Hyouzou?) , Crocodil és Mr 1 között már nem vag ok biztos , bár haki nelkul ő is esélytelen lett volna Mosolyog

Jah és most Doffy meg Pica közti erőt is fölösleges megemlíteni mert ég és föld Nevet valószínűleg ha Zoro is mondjuk Burgesst is kapja akkor ő is lehet halál közeli állapotba kerulne
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 22, 07:45:02 írta Sanji » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3234 Dátum: 16 feb 23, 01:20:31 »

Az a baj, hogy a Toei még rá is tesz egy lapáttal ezekre a boss fightokra. Mangában Luffy sokkal könnyebben győzte le a végén Hodit és Caesart.. Előre félek mi lesz ebből :/
Amúgy elhagytuk Dressrosa 100. anime részét is. Kezeket fel, aki még nem unja!  Pojén
Még valami. Egyes animék (khm khm shippuuden khm khm) a canon részekért sírnak, míg a One Piece anime a fillerért... Nagyon kéne Dressrosa után egy fél éves fillerezés/kihagyás, mert ez a tempó már nagyon régóta életképtelen és a következő ív ilyen sebességgel... Belegondolni is félelmetes.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #3235 Dátum: 16 feb 23, 01:26:58 »

A következő ív (egyenlőre) van olyan érdekes és mozgalmas szerintem, hogy még akár ezzel a tempóval is izgalmas legyen. Persze ez nem jelenti azt, hogy ne legyenek fillerek. Csak mondom. Azért jóval eseménydúsabb fejezetek jönnek Dressrosa után, mint...igazából mint Dressrosán bármikor (majdnem).

Amúgy az elmúlt két rész...hát, nem volt rossz. Doffy haragját és terrorját jól átadták, azokkal a sötétlila/vörös színekkel és Manshelly is sokkal szimpatikusabb volt itt, mint a mangában. Szóval nem volt rossz.
A manga sem volt izgalmasabb, sőt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3236 Dátum: 16 feb 25, 00:28:50 »

A következő ív a végefelét leszámítva ugyan ilyen lassú szar. Ha nem lesz filler megint abba kellesz hagynom a one piece anime nézését fél évre/évre mert ez így totál elviselhetetlen.

Nem tudom hogy van bőr a pofájukon egy egész részt arra pocsékolni, hogy bemutassák, hogy mennyire totál logikátlanul van kitalálva az egész kalitka (gondolok itt arra pl, hogy a házakat kb 3 2 méteres darabra vágja, de egy ember nem fér át ikszdé; ahol zoroék vagy a többiek tolják ott 5 centit mozog, máshol meg szinte szalad, holott szabályos alakja van.. xd) meg a hercegnő totál logikátlan tettére, meg nyafogásra .
Szinte már jó, hogy kb 6 percnél kezdődik meg az egész, annyival is kevesebbet kell végigszenvedni xd. Oké nem mondom, volt 1-2 elviselhető rész ezelőtt, de amúgy nekem ez a boundman se jött át annyira, mint mikor bejött a grear2nd, na mindegy.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 25, 00:29:26 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3237 Dátum: 16 feb 25, 06:57:16 »

Én egybe nézem de így is elviselhetetlen. Szóval ne várj túl sokat:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3238 Dátum: 16 feb 25, 11:48:48 »

Egyébként Water 7 óta ilyen lassú az anime, csak ott még nem volt feltűnő, mert a többség csak jóval később ismerte meg, így egyben meg tudtak nézni egy csomó részt Nevet Én amúgy pont a timeskip-nél értem be az animét.

Off: Grat a 7000. hsz-hoz, Hiei! Nevet
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3239 Dátum: 16 feb 25, 11:55:26 »

Szerintem ez azért túlzás. Van különbség aközt, hogy kevésbé érdekes részek vannak, meg hogy egy részben konkrétan semmi nem történik.
Ha pl az első sabaody szigetvilág arcot nézzük, az se volt valami érdekes a végét kivéve, most attól az emberrablástól nem dobja el az ember az agyát, de legalább történik valami, és nem az egész rész egy nagy időhúzás.
Utána lehet volt már benne időhúzás, de legalább volt történés rendesen, mármint a börtön meg a háború során.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!