24 máj 02, 23:30:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 684957 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3210 Dátum: 16 jan 17, 19:28:43 »

Az a baj, hogy telepakolják sok érdektelen jelenetekkel és így csak 5 percet kapunk a harcból és maga a harcot is iszonyat lassú tempóban dolgozzák fel, de erről nem ők tehetnek sajnos a manga eléggé belassult az utóbbi időkben és nem túl szerencsés ha utoléri az anime.

A haki azért színes mert egyszerre használja a hakit és a G2 formot is és így vegyül a két szín.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #3211 Dátum: 16 jan 17, 19:53:03 »

Annyira azért nem mondanám,hogy tele pakolják sok érdektelen jelenetekkel .Mert az elején azért volt egy kis  kalitka jelenet,mert ezzel akarják fokoztatni azt a veszélyt,hogy a Luffy nem siet,akkor  estére sok lesz a felszeletet hús  smirksweat . Másik pedig jó volt láttni,hogy a többiek se moziznak,míg Luffy egyedül harcol Doflamingo ellen..
Nos az új rész kapcsán szó szerint epic volt.Egy kicsit egyetértek a feldogozás kapcsán,amit tényleg nem jó dolog húzni.De annyira jó volt a rész,hogy már szinte minden percét élveztem. de ja vu  érzés fogott a mai réssznél Nevet
Azok a régi szép idők,csak itt épp gear2 láttuk elsőre Nevet :
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2yzGba31ces" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2yzGba31ces</a>

Az anime megint túlszárnyalta a mangát.Toei Animation nagyon szépen megcsinálta.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 17, 20:01:38 írta Dungeon Lord » Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3212 Dátum: 16 jan 17, 21:10:43 »

Én nálam ez a jelenet volt a legbadassabb:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3Q-aERpwkNs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3Q-aERpwkNs</a>

Szó szerint tátva maradt a szám, hogy Luffy egy ütéssel végzett azzal a pacifistával, amellyel két évvel ezelőtt az egész csapat se nagyon tudta legyőzni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 17, 21:12:38 írta jasek89 » Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #3213 Dátum: 16 jan 18, 11:57:16 »

Engem rettenetesen irritál, hogy a kalitka ilyen logikátlanul működik. Mármint, tudom nem kéne belekötni ilyesmibe, de csak engem zavar, hogy a kalitka két "drótja" közötti résen nem fér át elvileg egy ember, de az épületeket mégis akkora szeletekbe szeli, hogy szinte széttárt karokkal is át lehetne sétálni közte? Tudom apróság ez, de ha már elfecsérelnek rá perceket MINDEN részben, akkor kicsit figyelhetnének erre.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3214 Dátum: 16 jan 18, 13:58:22 »

Ráadásul fegyverzet hakival/tengerkővel lazán szétvághatnák, elszakíthatnák a húrokat.
Naplózva

Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #3215 Dátum: 16 jan 18, 14:18:00 »

Ráadásul fegyverzet hakival/tengerkővel lazán szétvághatnák, elszakíthatnák a húrokat.
Nem hiszem.Bár attól függ,hogy Oda hibázott vagy attól függ,hogy ki az erősebb.Esetleg a képesség is sokat számít.
Egy jó pl Boa Hancock VS Smoker:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Le3vZEnmshI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Le3vZEnmshI</a>
Az lehet,hogy  régen Smoker nem tudta mi az a haki,de a fegyvere  Kairoseki  készült.Azonban Hancock képes volt elpusztítani a tengerkőfegyvert.  Meg hát Doflamingo nagyon erős húrjai vannak. Még talán Mihawk is megizzadna tőle. A többit később írom,mert a többi spoiler lenne. Erre a témára a később még visszatérek.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 18, 16:17:17 írta Dungeon Lord » Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #3216 Dátum: 16 jan 18, 16:33:38 »

Az lehet,hogy  régen Smoker nem tudta mi az a haki,de a fegyvere  Kairoseki  készült.

Az én információim szerint "csak" a bot végében van egy kis tengerkő, ami elég logikus hisz ha végig abból lenne akkor Smoker hogyan harcolna vele amikor ő is Logia.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3217 Dátum: 16 jan 19, 10:06:36 »

Csabi miért írtad hogy hakival el lehet vágni amikor olvasod a mangàt Nevet?

Mindenesetre elég vicces hogy Luffy szét üti Doffy húrjait a mostani részben, Fujitora akkor miért nem vágja szét az egész kalitkát? : D
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #3218 Dátum: 16 jan 20, 00:55:48 »

Talán azért, mert Luffy van olyan erős a G4-ben, mint Fujitora? Nevet És ha Luffy nem tud mit kezdeni a kalitkával, akkor Fujitora sem tud. Az, hogy Doffy sima húrjai milyenek, meg hogy a kalitka milyen, az két különböző dolog amúgy is, szerintem. Sőt, egyértelmű, főleg a későbbiekből, ugye.

A haki nem megoldás mindenre...és mivel Doffy nem logia, max. annyit segíthet, hogy felerősíti a támadást, de ha a húrok ilyen erősek, akkor ilyen erősek, nincs mit tenni.
Akarnék még mondani valamit, de nem akarok spoilerezni, hát ha van olyan, aki nem olvasta a mangát.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3219 Dátum: 16 jan 20, 10:49:06 »

Sanji: Követem a mangát igen, de most úgy gondolkodok, mint aki csak az animét nézné. Szóval ezek csak feltételezések, nem kész tények Mosolyog
Kairoseki: MINDEN ördöggyümölcs használót ÉS képességet semlegesíteni tud. Mivel Doffy kalitkája egy gyümi képesség, így valószínűleg azt is el tudná tüntetni, vagy legalábbis kilazítani a húrokat, legyengíteni stb. Bár amilyen nagy a kalitka, nyilván sok tengerkő kéne ehhez a művelethez.
Fegyverzet haki: Ez nem semlegesíti a gyümi használókat és képességeket, de a segítségével hatásosabban lehet fellépni ellenük. Logiánál ugye meg lehet ütni vele az ellent, míg ha itt Zoro esetlegesen a kardjába fókuszálná, akkor szerintem képes lenne elvágni, mert ha belegondoltok már Arabastánál acélt vágott szét, azóta meg eltelt 2 és fél-3 év, jóval erősebb lett és a fegyverzet hakival átitatott pengéinek nem kéne, hogy kihívás legyen. Fujitorának sem, már ha képes a fegyverzetre, de ő nem akar beleavatkozni a most zajló dolgokba.

Szóval ezek nem spoilerek, tudom mi fog történni, csak érdekel az animések véleménye is Mosolyog
Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #3220 Dátum: 16 jan 20, 12:08:30 »

Akkor értem mert meglepett a gondolatmeneted Nevet

Amúgy teljesen logikus lenne ( sőt elvárható lenne..) hogy az erősebb emberek szétvágják a kalitkat, mert Fujitora is csak ott áll és a meteorjat nézi hogy nem jut át...

Ennyi erővel Doffy a legerősebb ..Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #3221 Dátum: 16 jan 20, 17:33:45 »

Miért lenne? Attól még, hogy a kalitkáját nem tudja senki szétszedni, attól még nyugodtan oda mehet, és kiütheti a francba Doffyt, ezzel eltüntetve a kalitkát Nevet
Szerintem elfogadhatjuk, hogy ezt a kalitkát nem lehet elvágni. Legalábbis nem ezen az erőszinten, amit ismerünk. Aztán lehet, hogy egy Mihawk megtudná csinálni...de ha Zoro eltudná, akkor megcsinálta volna. Nem tette. Szóval nem tudja. Szerintem ez egy tény. (És szerintem Fujitora sem, mert oké, hogy nem akar beavatkozni a dolgokba, de biztos, hogy nem hagyná szó nélkül, hogy mindenki meghaljon. Szóval ha tudna valamit tenni, akkor megtenné.)
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #3222 Dátum: 16 jan 24, 12:41:19 »

Engem az érdekelne főként ami Doffyt is h ha a fegyverzet haki megkeményíti a bőrt akkor Luffy h h rugalmas (sőtt rugalmasabb mint volt)
amikor Doffy rúgása visszapattan
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3223 Dátum: 16 jan 24, 13:02:52 »

Pont ezen értetlenkedett Doffy is, h h tudta a fegyverzett színét a rugalmassággal összevegyíteni. Nem véletlen olyan a színe is, a G2 és a fegyverzett színét vegyíthette össze.


Ahogy nézem a következő részben lesz majd amikor lejárhat Luffy G4 időkorlátja, na onnantól számítok nagy időhúzásra kb 3-4 résszel h "jaj végünk vaaan" Nevet
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #3224 Dátum: 16 jan 31, 15:40:37 »

Mai fejezet szépen megmutatja azt,hogy Luffy ereje még mindig nem elég az admirálisok vagy a Yonkok legyőzéséhez,mert nem tudja beosztani az erejét. Elismerem,hogy a g4 veszélyes technika,csak a feljebb említett személyek mind erős tankok .Ideje lenne Luffynak jobban beosztani az ütőkártyáit,mert itt lényegében Doflamingo nyert.
Maga a rész élvezetes volt. Tetszett az a jelenet,hogy pár ember nem bízott meg Luffyba,mert ők is kalózok voltak.Mer már 1x becsapták őket.+1pont az animének.
Sajnos a következő résznél megint fogok csalódni. Spoiler miatt most nem írom le. Lényegében egy harcról van szó.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!