24 máj 02, 21:05:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece filmek  (Megtekintve 42807 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #120 Dátum: 14 szep 21, 13:50:09 »

Asszem jó helyre írom: One Piece 3D2Y speciál:

Először is még egyszer nagy köszönet Tapion-samanak a feliratért! 1558 soros volt, valami elképesztően sok (felér 5 epizóddal) és mégis sikerült neki ilyen gyorsan tálalnia elénk, nagy respect  bow
Akkor a speciálról: az időugrás előtti eseményeket mutatja be nekünk, pontosabban Luffy-ét. Először is, nekem nagyon tetszett, az a kis 10 perces montázs a legjobbak háborújáról! Egyáltalán nem időhúzásként kell felfogni, mivel ez nagyon is illett a speciál mondanivalójához, de még anélkül is bőven megvan másfél órás, tehát ez így jól van és kész.
Az edzés Raylivel is pompásra sikeredett, csak úgy, mint a Hancockos jelenetek Mosolyog A Luffy imádatán mindig jókat tudok mosolyogni.
Persze ezt a 2 éves tréninget megzavarta valami, mert anélkül nem lett volna izgi a speciál. Vagyis valaki. Egy Byrnndi World nevű félelmetes kalóz, akit "Világpusztítóként" ismertek 30 évvel ezelőtt. Ha a titulusa nem adna elég jelet, hogy ő egy igencsak erős fickó, akkor aki szemfüles az észrevehette az újságban lévő Wanted Postert, hogy már 500milliós a vérdíja!! Tehát egy Don Chinjao kaliberrel állunk szemben, sőt, attól erősebbel, mert ugye a Don elvesztette a legerősebb fúró fejét, amikor Luffyval harcolt az arénában. De persze a vérdíj nem egyenlő a harcierővel, mivel World minden mozgó élőlénynek nekiment, tehát úgy szerezhetett nagy bounty-t, mint Kid, de szerintem erő tekintetében is bőven megérdemelte azt a nagy fejpénzt!
Hisz elég arra gondolni, hogy Luffynak háromszor kellett nekimennie, hogy "legyőzze", de még azután is felállt Brynndi. Ja itt hoznám fel az első negatívumot a speciállal kapcsolatban. CSAK ÉN UNOM MÁR, HOGY LUFFY EZT A HÁROM MENETES HARCOT MÉG MOST SE UNJA MEG??? Tényleg olyan, mint egy keljfel jancsi, valahányszor kiütik ez feláll és feláll addig, míg valahogy le nem veri az ellenségét... Jó lenne már, ha néha igenis a földön maradna és mondjuk Zoro vagy itt Hancock/Rayli győzte volna le neki az ellent... Viszont!! Igen tudom, ennek a különkiadásnak az volt a mondanivalója, hogy Luffynak erőssé kell válnia, hogy meg tudja védeni a barátait, azaz nem veszíthet. Értem én ezt értem, csak kicsit már unom ezt a sablont.
A harmadik, azaz végső összecsapása Worlddel nagyon jó lett, főleg mivel promózta a Red Hawk-ot és a Haki használatát. Kicsit olyan volt ez a special, mint a 7. mozifilm, ahol a Gear Secondot megszületését láthattuk. Nekem mindkettő tetszett, szóval ez is egy +nak írható fel Mosolyog
VISZONT! A többiek, azaz World legénységeinek harcai valami tragikusan f&sra sikeredett, már elnézést. Annyira nem volt kidolgozva és olyan unalmas volt, hogy az valami leírhatatlan. Buggy szerepeltetése is teljes fail lett, Mihawk-ot meg inkább nem is részletezem...
Azonban a Boa féle fanservice-nek örültem Mosolyog Bár én egy kicsit gyengébbnek éreztem Hancockot, na mind1. Szép volt és kész, elég ennyi ikszdé Ja meg hozta a szokásos viselkedéseit Nevet
World és a testvére háttértörténete is elég gyenge lett, semmi különlegest nem véltem felfedezni benne. Meg az is szomorú volt, hogy nem láthattunk egy Akainu vs Byrnndi összecsapást, sőőt, én egy Shichibukai vs World-nek is örültem volna, de sajnos egyiket se kaptuk meg...
A rajzolás általában szép és jó volt, viszont több helyen véltem felfedezni gusztustalanul nagy körvonalakat. A háttérzenék jók lettek volna, viszont a legtöbbet pármásodperc után abbahagyták... ENNEK MI AZ ÉRTELME??? A harcjelenetek egész üdítőek lettek, bár lehetett volna több is.

Az egészet átgondolva, én egy 8/10-et tudok adni erre a speciálra. Lefordítva ez egy erős 4es osztályzat, tehát jó és kész. Sajnos a nagyon jótól messze állt, de nem is vártam egy 10/10-es szintet. Fogalmazzunk úgy, hogy hozta azt a minőséget, amit vártam tőle LEGALÁBB szinten Nevet

U.I.: Szép ötlet volt Tapiontól, hogy beírta a feliratba, hogy spoiler várható, de persze én bizony megnéztem! Szerencsére már korábban tudtam erről, meg alapból nem is lepett volna meg, de azért köszönjük az animések nevében! Kicsit tényleg későbbre kellett volna rakni ezt a specialt, hogy ne legyen spoiler, de ha belegondoltok, hogy a 2 éves időugrás elé helyezhető el időben, akkor ez mindenképp egy fail, no mind1.
Azonban az ending zenéjébe szerelmes lettem, kib#szott jó lett te jó ég!!!!
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #121 Dátum: 14 szep 21, 16:51:47 »

Azért azt tegyük hozzá, hogy úgy kellett megoldani ezt a speciált, hogy alig-alig tudunk valamit Luffy erejéről a time jump óta. Nekem mindenképp pozitívum volt, hogy bemutatták hogy szerezte a támadását és nem is olyan egyszerű a haki elsajátítása még egy igen képzett mesterrel sem. Hancockról pedig még kevesebbet tudunk. Így nem adhattak nekik olyan imba ellenfelet.
Azt pedig már írtam, hogy Hamock főszerepe és a csapat kihagyása teljesen jó ötlet volt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
roppaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #122 Dátum: 15 dec 08, 12:13:26 »

Sziasztok Mosolyog

Egy kérdés, hogy áll a One Piece TV Special 9 - Sabo Extra Epizód: A Három Testvér Köteléke - A Csodálatos Találkozás és az Örökölt Elhatározás special? Már kész van, vagy még nem? Mert láttam a befejezett projektek között de mikor rákattintok a videó letöltésére ott nem találom. Vagy csak az új oldal miatt nincs még fent? A választ előre is köszönöm Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #123 Dátum: 15 dec 08, 14:11:52 »

Ezt a választ kaptam

Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
roppaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #124 Dátum: 15 dec 11, 15:49:57 »

Ok köszönöm szépen.
Naplózva
Pag
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 5


« Válasz #125 Dátum: 15 dec 26, 21:29:05 »

Üdvözlet!
Szerintetek nem késő belekezdeni a filmbe hogyha a 716.résznél tartok?  Gondolkozik Sír
Naplózva

"Ami nem öl meg az nem elég büdös!,, (Twitch)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #126 Dátum: 15 dec 27, 01:27:14 »

Melyik filmbe? Bár mindet megnézheted igazából, ha már ott tartasz.
Naplózva

Pag
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 5


« Válasz #127 Dátum: 15 dec 27, 20:24:44 »

Igazából egyiket se kezdtem el csak az animét néztem.
Naplózva

"Ami nem öl meg az nem elég büdös!,, (Twitch)
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #128 Dátum: 15 dec 27, 22:23:06 »

A Stong World filmet mindenképp ajánlom, de nézd meg előtte a One Piece Episode 0-t.  Illetve a "Z" film is igazán nyerő nálam. A többi film felejthető.


A Special-ok közt van egy pár nézhető. A: Sabo, a Kéz sziget kaland,  ezek türhetők.
Naplózva
Pag
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 5


« Válasz #129 Dátum: 15 dec 29, 22:50:11 »

Köszönöm szépen a választ. Mindenképp megnézem Pontosan
Naplózva

"Ami nem öl meg az nem elég büdös!,, (Twitch)
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #130 Dátum: 16 jan 06, 18:54:27 »

Szállingóznak a hírek a filmről.

http://op-spoilers.tumblr.com/post/136276038247/freckledbastard-some-new-info-has-been-released

Már borítékolható, hogy látványos filmet kapunk. Mosolyog
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #131 Dátum: 16 jan 08, 15:24:02 »

Az lenne a kérdésem, hogy melyikek azok a filmek, amelyek mangahűnek tekinthetőek? Tehát Oda részt vett a készítésében, meg volt rá utalás is esetleg a mangában a cselekményre (pl. hogy valaki elszökött már Impel Downból).
Tehát ami random filler cselekmény, az most nem érdekel.
Sürgős lenne Nevet Köszi szépen előre is Mosolyog)
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #132 Dátum: 16 jan 08, 16:06:54 »

Egyelőre a Strong World és a Z filmek azok.
Ugye az előbbi filmnek van egy ovája, a 0. epizód, az is mangahű elvileg.
Aztán a specialok között talán a 3D2Y specialban segédkezett Oda.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #133 Dátum: 16 jan 08, 16:41:29 »

Oké, köszi szépen Csabi Mosolyog)
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #134 Dátum: 16 jan 09, 10:52:51 »

Ez is az lesz, mert a csaj a movieban tiszta Rebecca lesz. Oda képes csak mindig egyforma nőket rajzolnixD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 7 8 [9]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!