24 máj 02, 16:40:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 684934 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Dátum: 10 ápr 16, 17:18:41 »

a moderátorok utólagos engedelmével megnyitom ezt a topicot, mert a csapat elkezdte fordítani. Nevet
és már megnéztem az első részt, szóval szeretnék véleményt mondani. Nevet

MARHAJÓÓÓÓÓ~~~  Yóóóó és ennyi elég is. Nevet
tetszenek a szinkronhangok, a betétdalok pont odaillenek, a humor maximális, Luffy állati nagy. Nevet
bár több helyen a rajzolás fura, meg lehet szokni.  Pojén

imádom, és hálás vagyok, hogy fordítjátok.  bow

szerk.: elfelejttem mondani; az OP szintén fenomenális, de az END is jó .. Nevet

gyáááá, megnéztem 4 részt, az ötödiket reggelre hagyom. Nevet
nagyon faja. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 18, 14:00:35 írta Cartnecker » Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Hiei
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 16, 21:31:03 »

Nos döntöttem emberek. Teljes erőmet felhasználva op-t fogok formázni... tehát a tempó redukálódik.
Rég éreztem, hogy versenyezni akarok valakivel:D. Még régebben, hogy le is akarom győzni:D.
Ellenben másokkal, én a köpködés helyett hasznomra fordítom az időt és dolgozom. Engem igazol a munkám.
Téged is fog? Vajon meddig kell mások hátát néznem?ikszdé

Egyik kedvenc anime idézetem: "csak egy démon csalhatja elő az igazi angyalt" vajon démon vagy angyal leszek?Nyelvesít
Nem mintha bármelyik rossz lenneXDDD A szomorú, hogy ez a mondás süket fülekre talál:D.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2 Dátum: 10 ápr 16, 22:17:18 »

OK Hiei! Mosolyog Haladjááá! Ördögi Nevet

Régóta nem kezdtem bele "új" anime sorozatba... Hónapok óta a Naruton kívül nem töltöttem le animét..
Na most ezzel az One Piec-el kivételt tettem... A beharangozás és az ismertetők nem győztek meg, de unalmamban csak letöltöttem, és most hogy megnéztem az első 5 részt, a történet megfogott! Tetszik!
Bezön az a módszer is, hogy hetente több részt is lead a csapat egyszerre... Így legalább nem kel 1 hetet várni 2 rövid, ~20 perces rész között...

Amúgy Miroku: Engedélyezve!  Nevet
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #3 Dátum: 10 ápr 17, 05:55:00 »

Hiei, egy kérdés .. hova akarsz te még jobb openinget? Nevet
én nem értek ehhez, de nem lehet könnyű megcsinálni azt a kalózhajót .. Nevet
mindegy, nekem 10es az OP opja .. ^^

megnéztem az ötöst, nagyon tetszett. ^3^
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #4 Dátum: 10 ápr 17, 17:03:46 »

Nevet Konyhatitok Nevet
A hajót megrajzolni nem volt nehéz, az animálása/mozgatása a keményebb dió. Nyelvesít

Egyébként én is szeretem a Ván Píszt. De mivel már sokkal előrébb tartok a történetben, csak akkor kezdem el újra nézni, ha már kicsit közelebb járunk azokhoz a részekhez, amikre még emlékszem. smirksweat
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Hiei
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 10 ápr 17, 20:01:50 »

NekedxDDD nekem a mozgás könnyebben mentXDDD analfa béta vagyok a rajzoláshoz nekem cső látásom van nem térxDDD.
 Tetszetős, de nem felül múlhatatlan ez az opening. Igazából az ending jobb szerintem mert abból sokkal inkább ki lett hozva ami volt benne. Ennyit megérdemel a one piec...

Örülünk, ha tetszett nektek lett csinálva és nem magunknak.

u.i. a vicc, hogy az op ötlete nulla one piece ismerettel rendelkező embertől származikxDDD
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 17, 20:02:37 írta Hiei » Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6 Dátum: 10 ápr 17, 21:09:03 »

Ti olvassátok a mangát is, vagy csak animeként nézitek?
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #7 Dátum: 10 ápr 17, 21:54:00 »

Hiei, az endingnél a jobb oldali hiraganás karaokét is ti csináltátok?

Hiroto, én csak az animét nézem. Nevet
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Hiei
Vendég
« Válasz #8 Dátum: 10 ápr 17, 21:59:50 »

Igen azt is mi követtük el.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #9 Dátum: 10 ápr 18, 07:42:48 »

A részek csak a Torrent Trackeren lesznek fent?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #10 Dátum: 10 ápr 18, 14:01:56 »

Téma átnevezve One Piece - Anime @ Naruto-Kun-ra. Itt mostantól azokról a részekről lehet beszélni, amiket kiadunk. Szóval ne spoilerezzetek Nyelvesít

Marci1996: Először igen, de később az Anime Online részlegbe is felkerül. =)
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #11 Dátum: 10 ápr 18, 14:04:54 »

Az aktuálisan kiadott anime részekről lehet beszélgetni ebben a témában.
NEM a Naruto-Kun féle kiadásról! Arról a Naruto-Kunos projektek témában található One Piece topicban eshet szó. =)
Naplózva
Sandaimesama86
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #12 Dátum: 10 ápr 18, 14:23:11 »

Sziasztok!!

Szeretném megköszönni, hogy végre minőségi felirat készül a One Piecehez. Eddig egy srt-t kiadó csapat feliratával szenvedtem, ami BORZALMAS volt. Nem csak a helyesírási hibák, de a nevek és kifejezések is összevissza voltak leírva. Itt remélhetőleg egységes lesz bár az első 5 részt megnézve, nincs kétségem efelől. Ez a csapat az oldalukra kitett egy Naruto-Kun minőséget szidalmazó képet. Mi erről a véleményetek?
A másik: Van egy blog, ami folyamatosan a Naruto-Kun minőséget kritizálja, főleg a kommentárjaik között. Én ezzel nem értek egyet, hiszen az elmúlt fél évben rengeteg animén és magyar feliraton vagyok túl és azt kell mondjam, a Naruto-Kun TÉNYLEG sokkal jobb, mint a legtöbb fordítócsapat. Nem ajnározni akarlak titeket, mert nálatok is vannak hibák, de egy átlagos magyar rajongói csapatnál sokkal jobbak vagytok.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #13 Dátum: 10 ápr 18, 14:35:11 »

Szia, üdvözlünk köreinkben! Nevet

Mi nem bántottuk meg azt a csapatot és nem is szándékozunk megbántani őket. Személy szerint én nem láttam az ő felirataikat, de nem is érdekelnek, mert Mi, a Mi dolgainkkal foglalkozunk. Általában azok szokták szidni a másikat, akik nem tudnak kimagasló eredményeket elérni, ezáltal a másik munkájának rossz hírét próbálják kelteni, hogy az övék több legyen, mint ami. Ez is egy hozzáállás a dolgokhoz, hogy jó-e vagy rossz-e, azt mindenki döntse el maga.
Ha akarják csinálni a One Piecet, akkor csinálják. Ha azért mert népszerűséget akarnak, akkor azért, ha azért mert szeretik, akkor azért, nekem ehhez nincs közöm és nem is érdekel.

Arról a blogról:
Hallottunk róla, de az is egy vélemény, amit ott leírnak. Hogy mennyire hiteles és mennyire nem az, azt is mindenki döntse el maga. Attól, hogy ott pozitív, vagy negatív képet festenek a Naruto-Kunról, attól még nem leszünk se többek, se kevesebbek. Az a vélemény, (akár pozitív, akár nem) pár ember elméje által festett kép, NEM MI, hiszen csak azok tudják, mi megy a csapaton belül, akik benne vannak.
Én annyit tudok mondani a csapat nevében, hogy a One Piece-t szeretjük és itt a lehetőség, hogy hazánkban még ismertebb legyen, ezt egy kisebb látogatottsággal rendelkező csapat pedig nem biztos, hogy tudja garantálni. Mi sem, de itt nagyobb az esélye. Mosolyog

A minőségről: A "minőség" szó mindenki számára mást jelent, - ahány ember, annyi vélemény- ezért ennek boncolgatásába én nem mennék bele, mert egyrészt hosszú lenne, másrészt pedig OFF topic. Nevet

Röviden: Nem foglalkozunk a csapaton kívül történő dolgokkal. Vagy mások segítségével, vagy anélkül, de a One Piece-t fordítjuk tovább, és remélhetőleg sok-sok emberhez eljut majd, de ahogy láttam a letöltési számokat, elég nyitottak az emberek, hogy megismerjenek egy "új" animét. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 18, 19:34:23 írta Cartnecker » Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #14 Dátum: 10 ápr 19, 11:39:57 »

Bugatty-nak címezném, bár a hsz-e egy régebbi topicban van:

Aluvida azért Aluvida, amiért Sasuke nem Saske. Plusz ha esetleg belenézel a Smoker-es részekbe, láthatod egy körözési ( tudod, WANTED ) plakáton, hogy ALUVIDA. Asszem nem kell többet magyaráznom.

Koby azért lett Koby, mert Koby. Ennyi. Kakashi sem Cacashi ^^

A meneküléses rész pedig valóban hiba. Az szar. Ez van. Még mindig jobb, mint a Kalóz Király ami a MHSZ szerint is egybe írandó ^^

"Folytatjuk" szöveg... hát nézd, angol lehet, hogy jobban tetszett... csakhogy az az angol fansub munkája. A RAW-ban ( lehet, hogy tévedek ( bár az 1. , 24., 48. rész alapján nem... ) egy baszott nagy kanji van ott. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 19, 11:40:44 írta Tapion-sama » Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!