24 máj 11, 21:24:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Legerősebb szereplők listája.  (Megtekintve 49457 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #45 Dátum: 12 márc 06, 20:33:34 »

Akiknek tényleg mutatták erejét:
fehérbajusz, réjli és a 3 admirális kb akiket legerősebbnek teszek, valamint marco.
biztos shanksnak is ittvan a helye, vagy pl garp meg shengoku (és állítom a vének még erősebbek a tengerészetnél) de nemnagyon mutatták eddig mit tudnak. De remélem zoro feltör mitn a talajviz és 108 szeletbe vág mindenkit  Kúl
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
ZakuroMaiAyame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #46 Dátum: 12 márc 23, 16:37:02 »

Én csak azokat teszem bele akik még élnek.
1. Monkey D. Dragon
2. Akagami no Shanks, Kaido
3. Takanome Mihawk, Akainu
4. Big Mom
5. Aokiji, Monkey D. Garp
6. Silvers Rayleigh
7. Kizaru, Marco, Ben Beckman, Marshal D. Teach
8. Yasopp, Sengoku
9. Bartolomew Kuma
10. Donquixote Doflamingo
Naplózva

"Ha még a kapitányodat sem tudod megmenteni, akkor a célod értéktelen! Luffy lesz a következő kalózkirály!"
/Zoro/
Smilinger
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #47 Dátum: 12 júl 03, 09:12:12 »

1.)Gold D. Roger
2.)Monkey D. Dragon
3.)Yonkou (Az összes)
4.)Az Admirálisok, Rayleigh
5.)Benn Beckmann
6.)Mihawk
7.)Ace
8.)Jinbe
9.)Eustass Kid
10.)Marshall D. Teach
Naplózva
Csobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #48 Dátum: 12 okt 30, 16:37:54 »

" évvel ezelőtt:

1. Gol D. Roger, Edward Newgate
2. Monkey. D Dragon
3. Dark Silvers Rayleigh, Shanks, (Yonkou)
4. BlackBeard (Mikor már megvolt az sötétség ereje),
5. Admirals, Marco, Ace, Jozu,
6. Sengoku, Garp
8. Schibukai
7.  Alltengernagyok
8. Benn Beckman
9. Magellan
10. Shilliew
11. Monkey D. Luffy
12. Enel
13. Evil Vegapunk
14. Eustass Kid
15. Trafalgar Law
16. Maradék Supernova
17. Marine Captains
18. Ronoroa Zoro
19. Sanji
20. Robin
21. Usopp
22. Perona
23. Dr. Hogback
24. Franky
25. Chopper
26. Foxy
27. Brook
28. Zeff Captain
29. Don Krieg
30. Arlong
31. Buggy.
32. Kuro Captain
33. Koby
34. Jango
35 Impel Downi 1 szinti bűnözők
36. Wapol
37. Nami
38. Ellentengernagyok
39. ELIT tengerészek
40 Züldfülü Tengerészek

« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 16:40:01 írta Csobi » Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #49 Dátum: 12 okt 30, 23:40:32 »

Nos öszintén erre nehezen tok választ adni,de hamár felkerült téma akkor:
Hát Roger lenne 1 de mivel meghalt igy most nem számitom bele.Tehát:
1.Whietbeard miért?:Nos Rogeróta 2.legerösebb haki rendelkezik,hihetlen akkarat erö és életerö,Föld rengés gyümölcs,taktikázó.

2.Magellan:Nos neki van legveszélyesebb démongyümölcse,ha rendelkezne mind3 hakival akkor szinte verhetetlen .Maximális veresége is egy döntetlen lenne.Jó birja fizikai sérülést.

3.BlackBeard:Nos 3hely azért mert képes több démongyümölcsöt is használni,és ha hakija is lesz,akkor hatalmas kárókat okozhat.Fizika sérülést is birja bár nem anyira mind 2 vagy 1 helyen lévöek.

4.Dragon:Nos öt még nem ismerem de nem merném,gyengének nevezni az is lehet hogy 2(3)legerösebb hakival rendelkezne.
Szél gyümölcsével és hatalmas kárókat okozhat.Ugyanaz mint Akainu irtam akkor 3helyen lenne.

5.Akainu:Nos brutális démongyülcse van és hasonló mind 2helyen lévövel.Jól birja Fizikai ütéseket és erös életereje van.
Ha BlackBeard nem birna több démon gyülmölcsöt használni akkor 4 helyen lenne.

6.Luffy:Nagyon sokat fejlödött és szinte mást nem is kell mondanom mint akit 1röl irtam.Kivéve démongyümölcs más.Fizikai ereje nagyon erös és jó reflex.

7.Kaido:Nos ha Császár akkor ereje nagy lehet.Egyik legerösebb hakival rendelkezik.Többi hasonló mint az 1hely.Még anyi ha igaz pleytka akkor Cyborgként olyan rejtet képeségekel rendelkezhet.

8.Big Mam:kb hasonó mint 7.hely kivéve Cyborg ^^

9.Enel:Nos nekem ö egy kakuktojás hogy miért is?Nos válasz egyszerü, jó erös démon gyümölcse van és jó erös hakival rendelkezne akkor 6.helyre rakom(Egyetlen gyengéje Luffy,De még fizika ütés haki)

10.Hancoock:Nos hát mit is mondjak álltalába 50%(tisztelet kivétel)kövé változ Nevet Hahaa na viccet félre térve,Jó birja fizikai ütés és jól rúg +démon gyülmölcse ami remek párositás gyenge np ütéseként kövé változól azt káó:D

Különember:10hely mellé vagy jobb.
Marco!!!:Nos igen 10 akkartam de 2-jük között nem birtam dulora juttni.Rohadt jó démongyümölcsel rendelkezik ami nem csak logia mód,hanem növeli fizikai damaget,rohadt jó regenációs képeség hallás stb stb.Legritkább démöngyümölcs de 2fajta démon gümölcs keveréke.Ha jó lenne hakija,mind3 akkor 2-4helyen végezne akkár 2helyen lévövel elbirna.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 31, 09:22:06 írta Pein7 » Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #50 Dátum: 12 nov 01, 18:55:04 »

Szerintem Marco jelenleg is legyőzné Magellant. Magellan nem mutatott hakit, Marco meg igen, tehát meg tudná ütni anélkül, hogy megmérgezze. Már ide írtam 1 listát, most nem írok várok még legalább 100-200 részt, hogy lássam ki mit fejlődött, ill. azoktol is lássunk már valamit akiknek eddig csak a szája volt nagy, vagy csak mondák keringnek róluk. pl: Doflamingo, Mihowk(keveslem azt amit a háborúban mutatott, nem derült ki, hogy tud e hakit), Kaido, Charlotte Linlin, Benn Beckman, Shiliew, Killer, Kid, Hawkins.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #51 Dátum: 12 nov 01, 19:23:06 »

Ha megmérgezi akkor mi van? MArco főnix regenerálodik. Kizaru is eltalálta csak meggyógyul. A főnix halhatatlan mert ha megis ölik feltámad poraiból.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #52 Dátum: 12 nov 02, 19:51:13 »

Nos igen nem vitatom,de ha méreg ellen nem tod védekezni?és nincs neki ellenszere?
De amitt végén mondtál és ha tényleg igy van akkor többet ér mint a Blackbeard Yami-Yami gyümölcse.Nekem ez miatt kakuktojás ereje hisz legritkább gyümölcse van.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #53 Dátum: 12 nov 02, 20:31:53 »

Nem véletlen tették rá a kairosekit a háború alatt. Anélkül valószínűleg az életben nem ölnék meg. Sokat gondolkoztam rajta, hogy ellene még lehet a Haki is kevés mert hiába sebzik meg a képessége miatt regenerálódna.

Viszont ez itt már off.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #54 Dátum: 12 dec 04, 23:54:22 »

Ha azokat is ide számoljuk akik már meghaltak, akkor én így képzelem el kb. az erőseket.

Nem feltétlenül sorrendben, de kb. ők a illetve lennének a legerősebbek szerintem.

Oro Jakcson legénysége (kivéve Buggy) Mosolyog

A négy császár és legénysége még a régi, benne Shirohigével.

Teach és legénysége.

Sengoku, Garp. Akainu, Aokiji, Kizaru

Doflamingo, Mihawk




Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #55 Dátum: 13 jan 22, 13:13:04 »

Én is leírnám az én listámat.
A mendemondák nem érdekelnek.

1. Yonkou tagjai, Garp, Sengoku
2. Akainu
3. Kizaru, Aokiji, Magellan
4. Mihawk, Doflamingo, Kuma
5. 11 szupernova ( luffy, law, kid, apoo, hawkins, drake stb. )
6. Maradék shicibukai, Zoro, Sanji
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #56 Dátum: 13 júl 13, 00:49:12 »

Az én listám: (Szalmakalaposokat 2 év edzés és azóta történt fejlődés alapján próbáltam bekalkulálni)

1. Gorosei
2. Gol D. Roger (dead), Monkey D. Dragon
3. Yonkou (Shanks, Big Mom, Blackbeard, Kidou), Whitebeard (dead), Rayleigh
4. 3 Admirális, CP Aigiso, Luffy, Z (lilla hajú), Mihawk, Dolfamingo, Law, Garp, Sengoku, Magellan, Enel, Aoikij
5. Yonkou kapitányok parancsnokai (Marco, Diamond Jozu, Ace (dead), stb),  Sanji , Zoro, Smoker, Jinbei
6. Hancock, Franky, Robin, Brook, Ain, Bins, Shuzo
7. Maradék szupernova (??? még rejtély h ők mennyit fejlődtek), Nami, Chopper, Tashigi
8. Usopp (csóri de tény h sokat fejlődött de még mindig messze van a társaitól :/ )
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 14, 01:14:08 írta jasek89 » Naplózva
Fantalas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #57 Dátum: 13 júl 29, 00:41:35 »

Szerintem nagyon nagy hiba lenne Hancockot ennyire lebecsülni. Nem csak kővé tud változtatni, de nagyon erős hakija is van és nagyon jól harcol. Az erejéből nem sokat láthattunk mert általában letudta annnyival hogy kővé változtat mindenkit.  De hogy Hancock Franky, Brook és Robin szintű lenne? Nem hiszem. Illetve nem hiszem hogy Nami is "szupernova" színtűvé fejlődött. Illetve Usopp erősebb mint Nami (szerintem).

Az én listám igazából itt különböző erőszinteket adok meg mert pontosan nem tudom illetve nem is tudhatom

1, Gol.D Roger, Monkey D. Dragon, Fehérbajusz (csak így magyarosan)
2. Rayleigh, Shanks, Mihawk, Kaido, Big Mom,
3. Admirálisok, Fekeszakál (csak így magyarosan megint), Sengoku, Garp, Oars
4. Hancock (de lehet hogy 3-as kategóriába raknám), Enel, Luffy, Doflamingo (róla sem tudni még sokat de ő is lehet 3-as), Ace, Marco és a többi Fehérbajusz hadosztályok parancsnokai, Moria (az a zombihadsereg nagyon erős), Kuma, Ceasar Clown,
5, Sanji, Zoro, Trafargar Law, Smoker, Kid, Feketeszakáll legénysége. Magellan, Ivankov, Rob Luccy, Jinbei,
6, Maradék supernova, Hancock két testvére,
7, Franky, Robin,  Brook, CP9 többi tagja (de lehet ők inkább 8-asok)
8, Chooper, Tashigi, Enel csatlósai, Foxy, Buggy és legénysége, Aluvidia
9, Nami, Usopp, Koby, Don Krieg
10, Átlagosnál kiemelkedőbb kalózok, tengerészek,
11, Átlagos kalózok és tengerészek

A lista korántsem teljes mivel rengeteg szereplő van és túl sok idő és energia lenne aíg egyesével mindenkin végigmennék és még valószínűleg így is kifelejtenék olyanokat akiket ti esetleg fontosnak tartanátok. Minden esetre még így is részletes a lista.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #58 Dátum: 13 júl 29, 01:01:06 »

Szerintem Luffy-ékat nyugodtan lehetne egy számmal feljebb rakni, nagyon sokat erősödtek és folyamatosan fejlődnek, ha láttad a Z filmet, akkor abban Luffy az admirális szintű "Z" harcossal egy szinten volt.....

Luffy társait se becsüld le, pl Franky a turbózott Pacifistákat egy lövéssel kiiktatta a Z filmben....

Szal sztem a te sorrendedet így javítanám:

Luffy 3-as, Zoro és Sanji 4-es, Franky & Robin & Brook és Chopper 5-ös, Nami meg Usopp 6-os...
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #59 Dátum: 13 júl 29, 01:07:16 »

Felettébb az is érdekes h a CP9 tagjait erősebbnek titulálod mikor Nami meg Chopper még a két év edzés előtt is leverték.....
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!