24 máj 11, 09:08:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Legerősebb szereplők listája.  (Megtekintve 49446 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #30 Dátum: 11 nov 26, 18:30:58 »

nem becsülöm le, de a tökéletes védelem túlzás. a ha egy logihasználóra úgy lőnek rá, hogy nem számít rá, akkor sem lesz semmi baja, de feketeszakállnak minden golyót külön kell figyelnie. ja, meg ha bilincset tesznek rá, sokkal védtelenebb lesz, mint Ace vagy Marco volt, szerintem. túlzottan a képességeire támaszkodik.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #31 Dátum: 11 nov 26, 18:41:56 »

Viszont azt nem tudjuk, hogy BB mennyire ismeri a haki használatát. Pedig biztosan tisztában van annak jelentőségével ha WB hajóján nőtt fel. Másrészt mondta Impel Downban Luffynak, hogy az előző találkozásuk óta sokat nőtt a hakija. Tehát valószínűleg nagyon is tisztában van annak jelentőségével és a rá leselkedő veszéllyel.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #32 Dátum: 11 dec 11, 11:00:13 »

Én csak annyit szólnék ehhez, hozzá, hogy ha nincs hakija akkor az Ace elleni küzdelemben mit hasznélt, szerintem az haki volt, plusz a képessége elég hasonlo a hakihoz, nemhiszem, hogy képességek terén hátrányban lenne bárkivel szemben is, hanem inkább harctudásban marad alul, luffy szerintem erősebb nála, ha aztnézzük neki milyen ösztönei és harci tapasztalatai vannak, nem minden a képességeken múlik ebben a sorozatban szerintem ^^.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #33 Dátum: 11 dec 12, 18:14:24 »

Feketeszakáll nem használt Hakit Ace ellen. A képessége semlegesítette a Logia gyümölcsöt. Még jó, hogy ismeri a Hakit aki egy olyan ember mellett szolgált és élt mint Fehérbajusz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #34 Dátum: 11 dec 13, 16:15:46 »

érdekes, h pont 10 embere van mint Luffynak, ha vesszük a Krakent. Az majd küzd az ellen az orjás ellen. Jóu lesz de biztos sokára futnak össze.
Hát szerintem az eddig látott 5 legerősebb karakter: Shanks, Shirohige, Akainu, Silver, Marco. 
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #35 Dátum: 11 dec 17, 13:59:51 »

BB a démongyümölcsökre hagyatkozik csak... Hakit nem tud használni (Timeskip előtt) Elképzelhető hogy a 2 év alatt rájött hogy ha nem tanulja meg használni ráb***hat és inkább megtanulta.

A rangsor szerintem: Shanks, Sirohige, Silver, Akainu, Kizaru
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 17, 14:24:18 írta Vhaearon » Naplózva

Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #36 Dátum: 11 dec 19, 20:07:59 »

Sokan kihagyják a listából Teach-t, pedig a gyümölcsök közül a yami yami no mi magasan a legerőssebb sztem, ráadásul mostmár newgate erejét is birtokolja ami szintén hatalmas erő. Tény hogy Shanks és Rayleight (és talán Luffy) a hakival most még le tudná győzni, de ha ő is megtanulná használni akkor nagyon nehéz lenne legyőzni, legyen az bárki.
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #37 Dátum: 11 dec 19, 20:19:03 »

Én a  tudásukat nézem ezt a rangsort aszerint állítottam fel amit láttunk belőlük a Teachből annyit láttam hogy WB félholtan összeverte... nekem az elég is volt belőle. Szerintem csak a démongyülölcsök erejére támaszkodik beszerez egy adag fullos gyümölcsöt de egyikkel sem fogja tudni a maximálisat nyújtani ezért nem tettem őt bele.
Naplózva

Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #38 Dátum: 11 dec 19, 20:34:34 »

Na igen. Viszont Teach még él Whitebeard meg már nem. Tény hogy whitebeard nagyon erős volt, de azért nem hiszem hogy rayleight ellen lett volna esélye. És luffy-t miért hagytad ki? mostmár hogy a haki mesterévé vált sztem a 3 admirális ellen győzni tudna.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #39 Dátum: 11 dec 19, 20:40:07 »

Attól hogy luffy elsajátította a hakit még nem lesz olyan erős mint egy admirális.
Fehérbajuszt meg nem véletlen hívták a legerősebb embernek szerintem bőven lenne esélye réjli ellen.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #40 Dátum: 11 dec 19, 20:50:08 »

en meg az alapjan irtam azt az 5 karakter, h eddig mennyit mutattak. Mihowk es Doflamingot pl ezert nem irtam fel. De persze mindenkinek meg van a sajat velemenye es ez igy jo  ikszdé
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #41 Dátum: 11 dec 19, 20:58:19 »

Hát ha listát kéne állítani sztem 1. Rayleight 2. Shanks (de csak azért mert 1 karral azért nehéz lehet küzdeni a legjobbak ellen.) 3. Teach és a 3 admirális csak utánnuk(bár kiváncsi leszek mennyit fejlődtek 2 év alatt.)
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #42 Dátum: 11 dec 19, 21:02:10 »

Én nem állítok sorrendet, és a Mugiwarákat nem számítom, és csak az élőket veszem figyelembe:
Silvers, Shanks, Teach, 3 admirális, WB hadosztályparancsnokok, Magellán, Mihawk, Doflamingo, Hancock (akit megrúg, az kővé változik),Sentomaru is táp.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #43 Dátum: 12 feb 06, 23:32:44 »

Smoker nem változott kővé,és szerintem luffy sem változna.
Erő viszonyok szempontjából:Shanks,rayleight,Garp,Akainu,Kizaru,
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #44 Dátum: 12 feb 07, 17:06:24 »

De a Kuma-macikat amikor rugdosta azok eléggé kővé váltak, és eltörtek.  Meg egy 'szövetségesre' nyílván nem úgy támad, hogy az meghaljon...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!