24 máj 15, 11:00:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi voltál előző életedben? Mi leszel halálod után?  (Megtekintve 86538 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #300 Dátum: 10 aug 22, 00:12:15 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során gyilkos nagytökű póniló voltál.
Valahol a mai Atlantisz területén születtél Jahve előtt 1 évvel. Ami a foglalkozásodat illeti, rabszolgatartó, világhódító és wc pucoló lehettél.


Előző éned valami ilyesmi lehetett: Mindig szerettél fogpiszkálót faragni majd kettétörni őket. Talán néger voltál.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy felszámold a kollektív emberi egót és létrehozd az új földet amely valójában már ősidők óta létezik, de az önálló életre kelt elme eltakarja azt az ember igazi létét valójában jelentő mindent átfogó tudatosság elől.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 22, 00:19:55 írta Gdat88 » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #301 Dátum: 10 aug 22, 09:34:00 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Borneó területén születtél Krisztus után 375 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, művész, varázsló, jövendőmondó lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Jó emberismerő voltál, mindig ki tudtad használni a lehetőségeket. Hidegvérű, minden helyzetben megfontolt.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Félénk, magányos, önérzetes emberekkel van tele a világ. Győzd le magadban ezeket, majd segíts másoknak is, hogy nekik is sikerüljön.

Én most is ilyen vagyok Mosolyog Vagyis talán megfontolt nem vagyok, de kit tudom használni a lehetőségeket és jó emberismerő is vagyok. És már mások is mondták, hogy szeretnek hozzám fordulni ha gondjuk akad vagy bánatosak, mert mindig jó segítséget nyújtok. =)
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #302 Dátum: 10 szep 18, 16:00:02 »

Ki voltál előző életedben?
Íme előző életed

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Északi-sark területén születtél Krisztus után 1450 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, kémikus, alkemista, méregkeverő lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Megfontolt, gyakorlatias ember voltál. Materialista, vallási meggyőződések nélkül. Ez az egyszerű bölcsességeddel segítetted a gyengéket és a szegényeket.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Fejleszd a szeretetre, a boldogságra és a lelkesedésre való képességedet, majd add át ezeket az érzéseket minden embernek.

Mit szólsz hozzá? Kezd már derengeni?
cöhh xĐĐĐ
hát a boldogság nem éppen hozzám illik xĐ
nem szeretek nagyon szeretni kivéve a cuki kutyum xd
hát a méregkeverő tetszett *.*
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #303 Dátum: 10 szep 19, 15:20:48 »

Íme előző életed

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Észak-Afrika területén születtél Krisztus után 1450 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, táncos, énekes, színész lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Könyörtelen személy, nagyon megfontolt, hatalmas önuralom és akaraterő. Tiszteltek, de nem mindig szerettek.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. A te feladatod, hogy tanulj, gyakorolj, és használd a bölcsességedet, ami tudatodban és az ősi kéziratokban rejtőzik. Erős hittel, és kemény munkával beteljesedik a végzeted, ami ebben az életben vár.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #304 Dátum: 10 szep 26, 19:24:43 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Ukrajna területén születtél Krisztus után 1775 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, filozófus, gondolkodó lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Félénk, kényszeres, csendes személy. Tehetséges voltál, de nem tudtál kibontakozni. A környezeted néha különösnek tartott.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Mindig is úgy érezdet, hogy valamelyest másképpen fogod fel a világot. Feladatot, hogy bízz a megérzéseidben ebben az életedben.
Hááát vicces:D
Végül is igaz is lehetne, mivel ugy vagyok vele hogy , azt gondolom nekem nem  az a feleadatom hogy egyszerü embereként élljem le az életemet! De most komoly
valamiért szentül hiszem hogy eljön az időm, és kiemelkedek az emberek közül, vagy igy vagy ugy Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #305 Dátum: 10 szep 26, 20:28:33 »

Te leszel a következő a sorban: Marx, Engels, Lenin, Sztálin, Mao, batai15 smirksweat
Naplózva


Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #306 Dátum: 10 szep 26, 20:40:47 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Nyugat-Oroszország területén születtél Krisztus után 1400 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, kéziműiparos, műszerész lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Az igazság és a bölcsesség keresője. Talán megláttad a következő életeidet. Mások idealistának tartottak.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Akkor teljesíted a feladatod, ha segítesz öregeknek és gyerekeknek. Azért jöttél erre a világra, hogy gondozd a gyengéket és az elesetteket.

Nő voltam -.-" Utálom a gyerekeket és az öregeket se csípem.
Az ártatlanok védelmével nincs bajom, de ahhoz erő is kéne xD
Naplózva

[/center]
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #307 Dátum: 10 szep 26, 20:42:24 »

Hát használd. Hiszen veled van az erő ifjú padalávalóm!
Naplózva


Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #308 Dátum: 10 szep 27, 18:31:52 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Szumátra területén születtél Krisztus után 1250 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, idomár, állattartó, madarász lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Hatalmas energiákkal rendelkező személy, jó tervező és szervező képességekkel. Ha kukás voltál, akkor csakis brigádvezető lehettél.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Kötelességed, hogy megtanulj megérteni másokat, és hogy emelt fővel vedd az élet nehézségeit. Segíts másokon, hogy ők is megtalálják a boldogságot.

xD
Naplózva
orphan99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 4



« Válasz #309 Dátum: 10 okt 15, 11:12:33 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Dél-Anglia területén születtél Krisztus után 1400 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, kéziműiparos, műszerész lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Az igazság és a bölcsesség keresője. Talán megláttad a következő életeidet. Mások idealistának tartottak.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy kedves legyél az emberekhez, és megszerezd a megértés és az együttérzés képességét.

Hmm... Érdekes.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #310 Dátum: 10 okt 15, 12:11:05 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Ciprus területén születtél Krisztus után 1275 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, házak, templomok, katedrálisok építője lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Agyad akár egy zsenié, mindig mindent megmagyaráztál. A környezeted gyakran nem értett meg, de nagyrabecsülte a tudásodat.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Varázslat vesz körül téged a mindennapokban és a szokatlan helyzetekben is. A feladatod, hogy megismerd a varázslatot és segíts az embereknek is tisztán látni. Te egy varázsló vagy!


 Ohh My God Varázsló vagyok Ünnep2 Vingardiuuum Leviooosa!
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #311 Dátum: 10 okt 15, 15:43:59 »

az új Háry Péter (hivatalos magyar Harry Potter)/ az új Heri Kókler
Naplózva


Solaree
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 151

Vérimádó gyilkológép ;D (+moe függő/tuladagoló)


« Válasz #312 Dátum: 10 okt 24, 10:13:41 »

Ki voltál előző életedben?
Íme előző életed

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Északi-sark területén születtél Krisztus után 1450 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, kémikus, alkemista, méregkeverő lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Megfontolt, gyakorlatias ember voltál. Materialista, vallási meggyőződések nélkül. Ez az egyszerű bölcsességeddel segítetted a gyengéket és a szegényeket.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Fejleszd a szeretetre, a boldogságra és a lelkesedésre való képességedet, majd add át ezeket az érzéseket minden embernek.

Mit szólsz hozzá? Kezd már derengeni?
cöhh xĐĐĐ
hát a boldogság nem éppen hozzám illik xĐ
nem szeretek nagyon szeretni kivéve a cuki kutyum xd
hát a méregkeverő tetszett *.*



Destri ugyanez jött ki nekem is :DD
Naplózva

http://wowandnews.blogspot.com/ a wowos blogom kacsint

  "Ha most nem ölöd meg őket, akkor egy napon ők fognak megölni téged!" Lucy, Elfen lied.

"Erős kávé nem létezik, csak akarat gyenge ember" Ismeretlen
"Nem, nem vagyok gyilkos. Csupán imádom a vér látványát" Solaree
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #313 Dátum: 10 okt 24, 13:28:09 »

Gondolom csak azért mert ez egy nagy átverés.Mosolyog Ki is volt írva hogy ez csak a szórakoztatás kedvéért van. Az hogyha valami pl igaz onnan rád az csak merő véletlen. (Legalább is szerintem smirksweat)
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #314 Dátum: 10 okt 24, 13:50:56 »

Még szép, hogy nem igaz, remélem egy percig se hitted el, hogy annak amit az kiír van bármi tudományos és valós alapja. :D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!