24 máj 12, 21:41:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Konoha Sport Fesztivál  (Megtekintve 38832 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
yamashita_chiaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Sana/Chiaki/Gill


« Válasz #90 Dátum: 09 ápr 10, 16:26:27 »

Ezt a specialt vagy 3x megnéztem nagyon ott van ikszdé Télleg kár hogy shippuból nincs még ien
Naplózva

^.|/ hm <- Dei
@ hihi <- Tobi xD
E^|^3 <- Zetsu
=°,,,°= <- Kisame
=^_^= <- Naruto?


Which Final Fantasy Character Are You?
Final Fantasy 7
Azt se tudom ki ez de nem baj, aranyos xD
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #91 Dátum: 09 ápr 10, 16:36:26 »

Lehet, hogy csinálnak majd a második shippuden movie-hoz egy ugyanilyen special-t, csak Shippuden kori szereplőkkel.
mert minden movie-hoz adnak egy special-t/OVA-t.
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
senkikozod
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #92 Dátum: 09 máj 16, 09:52:27 »

Hello! Én csak azt szeretném megkérdezni, hogy honnan tudnám letölteni ezt a sportfesztiválost részt? ÉS lehetőleg ne torrentet mondjatok  Mosolyog De ha végképp nincs más akkor mondhattok azt is is! Köszi Nevet
Naplózva
Naruto1215
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #93 Dátum: 09 máj 18, 14:23:10 »

Én is már láttam az is naon jó amikor már majd nem oda ért erre Chouji el törli az összes wc!!!!!az naon jó rész!!!meg a vége amikor el akar menni erre Shikamaru meg foglya  a technikályával ott gratiznak neki erre bekövetkezik a szörnyűség!!!!!Naruto bepisilt ilyet is csak egy sport fesztiválon láthatsz Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #94 Dátum: 09 máj 18, 14:59:39 »

Naruto nem bepisilt... Annál sokkal rosszabb...  Nevet
Naplózva


senkikozod
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #95 Dátum: 09 máj 19, 09:56:55 »

Hello! csak azt szeretném megtudni, hogy honnan tudom letölteni a KOnoha SPortfesztiválos Special-t???  Már kérdeztem egyszer de senki nem válazsolt pls válaszoljatok már!
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #96 Dátum: 09 máj 19, 12:18:34 »

ha valaki tudná biztosan leírná....xD

am valahol azt olvastam hogy benne van Yondaime is... Hol? :O én enm láttam >.<
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #97 Dátum: 09 máj 19, 12:20:20 »

Amikor Naruto rohan a WC-re még a legelején ott áll a folyosón vkivel, akire már nem emlékszem. Azt hiszem ez az a WC-re rohanás, amikor utána úgy jár, hogy takarítás miatt zárva van a WC.
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #98 Dátum: 09 máj 19, 14:32:57 »

senkikozod: Én innen szedtem le ma délután. ---> [link] A minőség nem a legjobb, de nézhető. kacsint

Nem rossz ez a special, bár nekem kicsit erőltetettnek tűnt a végére, hogy mindenki feltartja szegény Naruto-t. smirksweat Azt meg jól eltolták, hogy Minato is benne volt. Hatalmas baklövés... (Amúgy akkor látszódik, amikor Naruto először indul a mosdó felé. Chouji apja mellett látható a háttérben.)
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #99 Dátum: 09 máj 19, 14:39:03 »


Naruto volt olyan hülye, hogy nem mondta meg a feltartóknak, hogy szarnia kell!  >.<#
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #100 Dátum: 09 máj 19, 18:32:19 »

És ezt mégis hogy képzelted?
"Ne haragudj Hinata, majd később beszélünk, mert most igen sürgős sz*rhatnékom van." Pojén Ki az, aki így bejelenti? =)
Naruto egyszerűen nem ilyen típus. Mosolyog Inkább végigszenvedi az egészet, mintsem hogy cserben hagyja a barátait. Nem fog erre hivatkozva otthagyni másokat. (Nem is tette.)
De a vége nagyon aranyos volt, ahogy megkönnyebbült. Nevet Emlékeztetett a shippuuden egyik jelenetére. :Đ
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #101 Dátum: 09 máj 19, 18:34:03 »


Nem, nem így képzeltem!  Nevet Nevet Nevet Nevet
Hanem így: Elnézést, be kell mennem a mosdóba.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #102 Dátum: 09 máj 19, 18:41:58 »

Akkor jó, megnyugodtam. Nevet Hát igen, elég butus, hogy nem tette, de nézzük a pozitív oldalát: nem tűnt bunkónak, ezáltal is a tudtunkra hozta, hogy milyen kitartó, ami alól még a nagydolog sem kivétel. Nevet (Mármint annak a visszatartása.) :'D
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 19, 18:46:04 írta GaaraFan333 » Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #103 Dátum: 09 máj 31, 15:19:40 »

Nem rossz ez a special, bár nekem kicsit erőltetettnek tűnt a végére, hogy mindenki feltartja szegény Naruto-t. smirksweat Azt meg jól eltolták, hogy Minato is benne volt. Hatalmas baklövés... (Amúgy akkor látszódik, amikor Naruto először indul a mosdó felé. Chouji apja mellett látható a háttérben.)

Baklövés? xD Áá az persze véletlenül se volt az amikor Itachi és Kisame ott áll a WC előtti sorban? meg Orochimaru se volt baklövés ugye?  ez csak egy poén, mindenkit beleraktak, akit csak tudtak xD
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #104 Dátum: 09 máj 31, 16:26:05 »

Oroékkal, meg az Akatsukisokkal nem volt bajom, mert ők akkor még éltek. Ezért nem is írtam, mert az még poénos is volt. De Yondaime kb. 12 éve halott volt. Azért van egy kis különbség... Nekem többek között ezért nem volt vicces, hogy ott volt. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!