24 máj 10, 03:49:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik a legerősebb zanpakuto szerinted?
Zangetsu (Ichigo) - 36 (24.7%)
Zabimaru (Renji) - 0 (0%)
Hōzukimaru (Ikkaku) - 1 (0.7%)
Tenken (Komamura) - 0 (0%)
Suzumushi (Tosen) - 2 (1.4%)
Benihime (Urahara) - 8 (5.5%)
Kinshara (Otoribashi) - 0 (0%)
Katen Kyokotsu (Kyoraku) - 1 (0.7%)
Sogyo no Kotowari (Ukitake) - 2 (1.4%)
Ashisogi Jizo (Kurotsuchi) - 1 (0.7%)
Suzumebachi (Suì-Fēng) - 2 (1.4%)
Shinsō (Gin) - 3 (2.1%)
Kyōka Suigetsu (Aizen) - 18 (12.3%)
Sakanade (Shinji) - 1 (0.7%)
Ryūjin Jakka (Yamamoto) - 41 (28.1%)
Tengumaru (Love) - 0 (0%)
Hyōrinmaru (Hitsugaya) - 6 (4.1%)
Tachikaze (Kensei) - 2 (1.4%)
Senbonzakura (Byakuya) - 10 (6.8%)
Engetsu (Isshin) - 6 (4.1%)
Egyéb (akkor melyik?) - 6 (4.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a legerősebb zanpakuto szerinted?  (Megtekintve 29151 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #45 Dátum: 11 jún 22, 12:14:00 »

Ha viszont emlékszel akkor nem csak ez a képessége volt hiszen illúziókat ő is tudott létrehozni sőt le is tudta fogni a hollowokat. Lásd Shirosaki barátunkat. Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #46 Dátum: 11 jún 22, 12:26:26 »

Nem valami olyasmi képessége volt, hogy a fényvisszaverődésel rejtette el azokat a karokat amivel lefogta Ichigo "házi hollowját"( ikszdé) ? Gondolkozik Mert így most hirtelen nem ugrik be, hogy miféle illúziót csinált.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #47 Dátum: 11 jún 22, 13:06:12 »

Különböző tükröződéseket hozott létre saját magáról és tükörképekkel keltette az illúzió benyomását.  Röviden víz alapú zanpaktou volt az övé is mint Aizené. A lényeg, hogy mindenhol tudta használni ezt a képességet. A másik képessége a lefogás volt. Ott került ezzel kapcsolatban hátrányba ahol más tükröződő felületek is voltak és megláthatták a kinyújtott karokat. Ha viszont már megfogott akkor már régen késő volt. Viszont ha valaki időben észreveszi az elkerülheti vagy megsemmisítheti ezeket.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #48 Dátum: 11 jún 23, 15:44:46 »

Ti mennyire tartjátok erősnek raika-t? Amagai Shusuke kardja  Lurichiyo-s fillerből.
Szerintem elég erős, és sokféle tűz támadást tud.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 23, 18:28:33 írta Domynyk » Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #49 Dátum: 11 jún 25, 14:25:31 »

Yamamoto már magában is nagyon erős nem hogy karddal...ha őt kilőnénk a sorból akkor szerintem
1.Benihime (Urahara) - Kyōka Suigetsu (Aizen)
2.Tachikaze (Kensei)
3.Senbonzakura (Byakuya)
lenne SZERINTEM....EZ SAJÁT VÉLEMÉNY
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #50 Dátum: 11 jún 25, 16:03:01 »

Szerintetek, ha bejönnek a shinigamik a mostani történetbe, akkor már Hitsugayanak meg Soifonnak el fog tűnni a bankai-korlát? Szerintem idővel biztos.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #51 Dátum: 11 jún 25, 16:11:03 »

Soinál milyen korlát? Mert Toshironál van jelenleg, de Soiról nem tudok ilyet. Toshironál tudjuk, hogy még nem tökéletesen uralja és ezért létezhet egy ilyen nála, de Soi csak azért nem tudja használni sokszor a bankaiát mert nem elég erős hozzá. Egy - két lövés semmi perc alatt kiszívja a szellemi erejét.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #52 Dátum: 11 jún 25, 16:33:51 »

Az a korlát, hogy 3 naponta tud lőni egyet. Igen, valóban nagyon hamar elfárad, és úgy gondoltam, hogy ha megerősödik, hogy naponta akár 2-őt is tudjon lőni fáradság nélkül.
Amúgy Hitsugayánál is a fáradság az ok, mert ha lemennek a virágok, akkor már nem bírja tovább reiatsuval, szóval nincs sok különbség.
De én azt nem értem, hogy Komamura meg akárhányszor tudja használni azt a nagy behemótot fáradság nélkül. Ez nem fair.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #53 Dátum: 11 jún 25, 17:09:49 »

Ez azért Soinál nem nevezhető korlátnak. Egyszerűen az ő bankaia egy használatnál túl sok reatsut használ el a használótól. És itt a bökkenő. Míg a többieknél az elhasználás folyamatos addig ő egyszerre használja el az egészet. A teste pedig kifárad az azonnali és sok reatsu veszteségtől. Igaz, ettől a bankaia is erősebb lesz de nagyon lefárasztja a használót a sok reatsu egyszerre való elhasználása során. Toshiro viszont még így is és sokáig képes ezt az állapotot fenntartani, pedig elég sok technikát használ el. Viszont nem is von el annyi reatsut a használótól hiszen folyamatosan használja csak fel. Ugyan ez lehet az ok Komamuránál is. Kujou megidézése nem von el annyi energiát mint amit Soi elszenved. Majd ahogy Soi is folyamatosan erősödik, úgy egyre többször lesz képes használni de meggyőződésem, hogy akkor is nagyon elfog fáradni. Az ok is egyszerű. A felhalmozott reatsuja a bankai erejét fogja növelni és nem a mennyiségét ezért amit később erősödik az nem marad meg Soinál hanem azt is kilövi a rakétájával együtt. Így megnöveli  ugyan az erejét, de hasonlóan hamar ki is fárad. Viszont mivel az ellenállása is megnő, így apránként elér egy olyan szintre ahol képes lesz mindig eggyel megemelni a használhatóság mennyiségét is. Most rövid időn belül kétszer tudja használni. Például eddig 3 naponta egyszer tudta használni. Ennyi idő kellett ahhoz, hogy annyi reatsut összetudjon gyűjteni, hogy egyszer tudja használni. Most, hogy készültek Aizen ellen így már annyit erősödött, hogy már kétszer is képes volt bevetni.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 25, 17:31:18 írta rini67 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #54 Dátum: 11 jún 25, 18:21:26 »

Rini67 és Domynyk szerintetek ebben a topicban miről kéne SZAVAZNI?
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 25, 18:21:58 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #55 Dátum: 11 jún 25, 18:48:59 »

Már szavaztunk.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #56 Dátum: 11 jún 25, 19:30:48 »

Sejtettem, hogy nem fog leesni. Ebben a topicban a legerősebb Zanpakuto-ra kell szavazni. Nem pedig tele offolni és szét csetelni a topicot. Ha valakivel nagyon nem értesz egyet esetleg, ha nagy marhaságot ír akkor szóvá teszed.
A topic megfelelő használata így nézne ki:

A zanpaktou neve, ha ismerjük. Amennyiben ez az információ hiányzik akkor a használójának neve. Utána pedig egy érv, hogy miért gondolod annak.
Példa:
Szerintem a legerősebb Zanpi Iruka kebabos bugyli bicskája, mert képes vele bárkit megfingatni...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #57 Dátum: 11 júl 19, 21:32:16 »

Szerintem Kuchiki Byakuya elhiszem hogy az öregapóé és Aizené nagy dolog de Aizennek ha megfogod a kardját véretlenül harc közbe akkor vége mindennek. Yama kardja is erős de most komolyan lángoszlop nekem ez valahogy túl szép szerintem nincs is bankai-a... Byakuyanak viszont van abszolut védelme körbe veszi magát a virág szirmokkal aztán csak ott van és senki nem ér be oda. Támadásai valami eszméletlenek körbe veszi a virágokkal aztán pá lásd az a koporsó amit Raigai Hitsugaya ellen használt. Amikor a kardokat használja akkor meg szerintem valami eszméletlen bár szerintem azt jobban is ki lehetne használni de ő tudja. Valamint ami erőssé teszi byakuyát az a végső támadása a Hakteken (nem biztos hogy így kell leírni) ami nagyon piszkosul erős Nevet
hát enyi volt a véleményem ikszdé  Pojén
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #58 Dátum: 11 júl 19, 21:40:07 »

Szerintem meg a legerősebb és legnormálisabb támadása Byakuyaának a sima shikai, mivel kis számú, láthatatlan penge, minden irányból támad (pl Renji elleni harc során még az anime elején).
Nem értem, miért nem használja olyan módon a pengéket, taktikusabb és hatékonyabb lenne.
---------------------------------------------

Mindent összevetve Byakuya zanpakutoját a legerősebbek közé sorolnám, a jelenleg ismert(!) bakai-használók között is.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 19, 21:44:25 írta Szanisz » Naplózva



 
Kiyonori
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20


« Válasz #59 Dátum: 12 jan 26, 21:44:54 »

Én Byakuyáéra szavaztam, mert az télleg naon erős.  Pontosan Aizen kardja sem rossz, de nekem nem tetszik annyira, bár a képessége király. Viszont Ichigoé és a főparancsnoké nem tetszett sohasem. Aizent meg nem bírom, és így maradtak a kapitányok.  >.<#Én személy szerint Toshiro és Byakuya kardját bírom a legjobban. (Kiyorakué se rossz)  :DViszont Toshironak még van fejlődni valója, de egyértelműen az egyik legszebb kard. Így jutottam Byakuyához, akinek szép és erős is a kardja, ráadásul naon kircsó képessége van. bye bye (Ami még nagyon szép, az Rukia kardja és annak is szeretem a képességét csak az annyira nem erős)
Naplózva

\"Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy ne kelljen adnia valamit cserébe, amit megszerzünk azzal valami egyenértékűt elveszítünk. Ez az egyenértékűség elve, az alkímia legfőbb alapszabálya!\"
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!