24 máj 05, 19:43:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 997033 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6360 Dátum: 16 feb 20, 15:44:50 »

Amúgy én már régen megmondtam, hogy ne írja le senki Askint. Sokan azért utálták meg, mert beállították "Aizen copynak", amit azért nem értettem mert csak a hajuk hasonlít, de még ezt is túlzásnak tartom, mert az is csak abban, hogy mindkettőnek lelóg egy tincs, de semmi többen, az arcuk, a személyiségük, a képességük, stb. egyáltalán nem hasonlítanak, csak egy apró dolog miatt írta le csomó ember. Amúgy szerintem még mindig ő a legjobban ellenfél a Quincík között.
Az előzőekkel annyit egyetértek, hogy az Espadák nagy része badass volt és ezért jogos a csalódottság a Quincyk miatt.

Amúgy most már nem nagyon halogathatja Kubo Urahara harcát. Yoruichi most kidőlt, de ha valamilyen csoda folytán tudná a harcot már a Bankait kellene használnia mert a Shunko már kifújt és mással nem hiszem, hogy labdába tudna rúgni. Ha a folytatásban tényleg Kisuke lenne az ellenfele Askinnak, az még epic harc is lehet. Én amondó vagyok, hogy most inkább menjen le ez a harc megszakítás nélkül, még ha egy darabig még el is fog húzódni, mert ha most Urahara neki áll harcolni, akkor gondolom az ő erejét nem 1-2 fejezetben fogjuk megtapasztalni, legalábbis én remélem, hogy nem csapja össze Kubo.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6361 Dátum: 16 feb 20, 19:42:03 »


már nem azért de ulqiorráról mit kaptunk? semmit. badass volt de annyi.  nnoitra sokkal átérezhetőbb volt
Ő kapott rendes jellemfejlődést.  És a végén megértette, hogy mit jelent embernek lenni.
Grimmjowból meg rivális lett Ichi számára. Igazából azért ment HM-be, hogy vele harcolhasson. Nevet
Nnoitra átérezhetőbb? Nem bírta elviselni, ha egy nő erősebb nála ezért hátba támadta Nelt, majd gyerek alakjában kínozta, sunyi módon a legyengült Ichire támadt majd végignézette Himével, ahogy a hősét kínozzák, a saját társát akarta megölni Nem sok karakter van, akit utálok az animékben, mangákban, de ő közéjük tartozik.

Nem tudom, hogy miért nem használta ki a Sternrittereket Kubo. Talán a sok követelődző fan miatt hanyagolta a rittereket. Mert a második támadás után, mikor meghalt Byakuya akkor vezette be ezeket a gyökereket, mint Perpe. Az egyik legjobban felépített karakter Bambi volt. Benne sok potenciál volt, hogy aggódik a wanderreichért és nem esett kétségbe, mint a többiek, hogy visszaszerezték tőlük a Bankaiokat. Erre mi lett vele? Gigi megölte, zombit csinált belőle, majd lealázta a sárga földig és újra megölte. Simán lehetett volna a túlélő quincxyk vezetője vagy valami.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #6362 Dátum: 16 feb 21, 11:09:39 »

Na most már Askin is felvette a speckó kémikus szuperhős szerkót Nyelvesít. Tessék adni Kisukénak is egy Bankait és egy izzasztó harcot.
Yourichitől pedig eléggé beparázott Askin  eddig teljesen nyugodt volt az előző harcoknál,igaz eddig mindig bejött a képessége.
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6363 Dátum: 16 feb 22, 13:15:05 »

nnoitra sokkal átérezhetőbb volt

Nnoitránál antipatikusabb és tenyérbemászóbb espada most nem nagyon jut eszembe...

Én amúgy nem forrongok, ezt a harcot kifejezetten élvezem és a Gerardost is izgatottan várom.
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6364 Dátum: 16 feb 23, 12:16:02 »

Éppen ez az. Nnoitora hozta azt ami elvárható egy hollowtól. Ezért volt rendesen kidolgozva. Nem próbált meg másnak látszani mint ami a hollowok teremtettek. Nekem éppen ezért volt csalódás és egyben érdekes ilyen szempontból Ulquiora vagy éppen Starrk, Harribel. Nem úgy viselkedtek mint ahogyan elvárható lett volna azoktól akik állandóan harcolnak az erőér, pusztításért. Szóval a lényegük keveredett ellentmondásba.
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6365 Dátum: 16 feb 25, 15:54:21 »

túúúúúúúúúúúúúúúúúúl korai. aki látta a mait meg fogja érteni  Neeem  Neeem  Neeem  Neeem
Naplózva
zeropiece
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 34


« Válasz #6366 Dátum: 16 feb 25, 16:14:55 »

http://www.mangahop.com/Bleach/664/
Na ezt is meg kapták a fanok Nyelvesít
Naplózva

Nincs olyan hogy erõs ellenfél mert én erõsebb vagyok.(kivéve Yamchánál és Chuk Norrisnál)
georgekoizumi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


Taichou


« Válasz #6367 Dátum: 16 feb 25, 18:55:57 »

Bankaiiiiii  Nyelvesít
De Askin még mindig k*va jó. Imádom a vollstaendigjét  kacsint
Naplózva

\"Ebben a világban nem létezik sem igazság, sem hazugság. Csak puszta tények. És mégis, mindenki csak azt fogadja el az igazságnak, ami kényelmes neki. Máshogy nem tudnak élni. Azon gyengék számára, akik a világ lakosságának nagy részét kiteszik, a kellemetlen \"tények\", amit elfogadnak maguknak, az maga az igazság.\"
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6368 Dátum: 16 feb 25, 21:11:29 »

Őszintén én gondolni se mertem volna, hogy ezzel így meg tudja szorongatni Kisukét. Így most a Urahara bankai-ját is más szájízzel fogadom. Ez most kicsit csalódás volt, mert pár fejezettel ezelőtt Urahara az egekig lett magasztalva, hogy félik az öt nem kívánatos személy egyikeként, erre épphogy bekapcsolódik a harcba már a bankai használatára kényszerül.

Bár még így se hiszem, hogy a következő fejezet végére lecsapja Askint.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6369 Dátum: 16 feb 25, 21:36:12 »

Igazából ez az egész arc Bach segítőivel csak arról szól, hogy Kubo megmutogassa mindenkinek a kardjait/bankai-jait.

Ezek után meg a végső harc bach ellen elég semmilyen lesz, mert őszintész szólva Askin szerintem erősebb, mint ő.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 26, 03:53:08 írta Exkirion » Naplózva

Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6370 Dátum: 16 feb 25, 22:16:37 »

ahhoz lépest egy csomó ember bankaiának bemutatása nem történt meg: shuheinek úgy felhypeolta mint a rák aztán azóta elverte őt mask, pepe meg minden második sternritter, ha bach ellen behozza körbefosom a bokám.
shinjit szintén kihagyta pedig ezer lehetősége lett volna rá: bambiettánál, gerardnál( remélem ennél a harcnál sorra fog kerülni de elvégre minek is kerülne sorra hiszen ott van mr jegkirálykisasszony toshiro és bájos segítője hinamori aki a könnyeivel győzi le az ellenfelét)
love bankaiát szintén meg lehetne mutatni bár sztem azt yama bá előtt kellett volna még a stark elleni harcban mert yama báé a legerősebb tűz zanpakuto szal annál nagyobb durranás nem lehet.
az egész 0. osztag kardjairól semmit nemtudunk csak tenjiro shikaiát láttuk meg bud dolgait (az teljesen rendben van)
kenpachi vs unohanánál ugyan volt bankai de sztem senki nem értette mi az. annyi volt hogy vérből lett unohana kardja ők ketten meg úgy döntöttek csontvázként jobban mutatnak.
ukitake szintén le lett tudva mimihagival, pedig sztem a nép legalább annyira várta mint kyorakuét( ami egy isten szintű ellenfél ellen lett ellőve tök feleslegesen)

am így azért Nimaiya rendesen ott volt erőben: levágta anno mind a négyet pedig mint kiderült askin egyedül elég yoruichi és urahara ellen. és igaziból neki van igaza: nemharc előtt kell pofázni hanem miközben levágod az ellenséget. nem szarozott.  Kúl Kúl
Naplózva
hachiko68
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Válasz #6371 Dátum: 16 feb 26, 12:53:00 »

Szerintem nem volt korai a bankai. Végre egy harc ami nem lesz szanaszét nyújtva. A Mayuris meg Kyourakus harcnál az volt a baj, hogy el van nyújtva. Ez a nyuszi van rajtad sapka meg nincs rajtad sapka esete  Nevet
Másrészről szerintem egy jó harcos ismérve, hogy már pár támadásból felismeri, hogy az adott ellenfél ellen van e esélye bankai nélkül vagy sem. Minden fárassza magát, meg bohóckodjon a shikai-ával, ha azzal nyilvánvalóan nem fogja legyőzni, mert ahhoz túl erős az ellenfél. Szóval szerintem tök indokolt Urahara meg Toshiro bankai "rántása" is. Nézzétek meg pl Gerard ellen a többieket. Azt hitték nem kell, aztán mind fel van kenődve a betonra...

A másik, akár tetszik akár nem, akár utáljátok, akár nem Toshiro a legnépszerűbb, vagy legalábbis Ichigo mellett a legnépszerűbb (ahogy a hivatalos poll-ok is mutatják, egyszer pl le is győzte Ichit) karakter. Nyilvánvaló, hogy jobban nyomatva van, hisz a rajongók többsége őt szereti, és Kubo se hülye, nem fogja azokkal a karakterekkel telepakolni egyfolytában az oldalakat, akiket csak egy szűk réteg szeret. Ezért van összességében az, hogy Ichigo, Rukia, Toshiro meg Renji a többieknél némileg többet szerepel, és a fillerekben/moviekban is kitüntetett szerepet kapnak. Aki nézi/olvassa ezt a mangát/animét ezt el kell fogadnia. Én pl Rukiát utálom, de elfogadom, hogy főszereplő ez azzal jár, hogy többet látom, mint pl Hisagit, akit ezerszer jobban kedvelek.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 26, 12:53:59 írta hachiko68 » Naplózva

"Szórakozz, amikor szórakozni akarsz, légy dühös, amikor dühös vagy, és sírj, amikor sírni akarsz. Amikor magadban tartod a fájdalmat és nevetésre kényszeríted magad, az árt meg a legjobban."
Chrno Crusade
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6372 Dátum: 16 feb 26, 15:07:44 »

Teljesen igazad van. Ha az ellenfél az ultimét fegyveréhez folyamodik (mint jelen esetben Askin) akkor neked is ahhoz kell folyamodni (urahara bankai). Persze ha valaki annyival erősebb a másiknál akkor ez mellékes. Alapvetően a két tipusú erő hasonló nagyságú, mint a shinigamik bankaia és a quincyk voltstadingja. Egy sikaial nem harcolhatsz egy bankai szintű képesség ellen és fordítva is igaz. A két szint közt 5-10 szeres erőkülönbség is lehet.
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6373 Dátum: 16 feb 26, 16:18:03 »

kivéve kenpachinál mert ő kenpachi  Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6374 Dátum: 16 feb 27, 12:33:20 »

Nem, ez alól ő sem kivétel. Emlékezhetünk a harcaira és ott is ez az alap. Mindig kicsivel komolyabban vette eddig. Ha belegondolunk akkor elhangzott már többször is, hogy a shinigamik érzékelik a másik szellemi erejét illetve annak nagyságát. Szóval betudják lőni, hogy mikor nincs más lehetőségük. Ez alól talán csak Kenpachi volt kivétel de azért nála is működtek a megfelelő vészjelzések. Emlékezzünk csak Ichigo és a Nnoitora elleni harcra. Talán most, hogy mind Kenpachi, mind Ichigo megkapta a végleges fegyverét, így ők is jobban tudják majd érzékelni ezt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!